Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
od ponad godziny nadrabiam zaległości 🤪
aasia super, że z dzidziusiem wszystko dobrze 🙂
Dviana dom super! Też taki chcę mieć ale muszę jeszcze trochę poczekać 😜
co do zwierzątek to ja kocham wszystkie i na wszystkie chyba jestem uczulona 🤢 ale i tak mam psiaka 😜 wasze zwierzątka mamuśki są śliczne 🙂
mamciom które mają jutro wizyty życzę samych pozytywnych wieści 🙂
życzę SŁODKICH SNÓW MAMUSIE I BRZUSIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Mamcie czy Wy też macie dziwne uczucie pod piersiami gdy siedzicie troche przygarbione 🙂??


Ja mam tak jakby mi skóra drętwiała 🤢 🤢 🤢 czasami az boli. Nigdy nie chodziłam i nie siedzialam tak wyprostowana jak w tej ciąży 🙃 🙃 🙃
Dziewczynki sliczne macie zwierzaczki ja się swoimi jutro pochwalę bo dzisiaj to juz nie ma siły 🤨 🤨 🤨
hmmmmmmmmmmmmm, cos jeszcze chcialam napisać............. 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
No nic, narazie uciekam jak mi się przypomni to jutro napiszę 🤢
DOBRANOC MAMUSIE I BRZUSIE 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI 😎 😎 😎

Wieści od Magdy !!!!
A więc Magda jeszcze leży. Krzywa cukrowa wyszła super i to dobre wieści, ale lekarze nadal nie wiedzą skąd ten cukier w moczu. Przez 24 godziny miała zbierać mocz do pojemnika i dzisiaj będą to sprawdzać. Może ją wypuszczą. Pozatym miała USG, Dostałam piekne zdjecie buźki jej maluszka 🙂 🙂 🙂 Ale pewnie nim sama się wam pochwali 🙂 Co do płci to potwierdziło się, że będzie miała synka 🙂 🙂 🙂 Jest duży i rozwija się prawidłowo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzucholki 🙂

znowu wstałam wczesnie.. wogole nie moge spac .. ale co najlepsze jestem wyspana 😁

a to moja kochana maskotka 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/zdjcie0226w.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1198/zdjcie0226w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzusie 🤪
Jak dobrze czytać że u Madzi lepiej - trzymam kciuki żeby szybko mogła wrócic do domku 🙂
Crazy śliczne te Twoje szynszyle - zawsze mi się podobały ale z moimi dzieciakami to odechciewa mi się wszelkich zwierzątek ech...a dałam się znów skusić na Yorka 😞
P0xia Twoja maskotka urocza i jak tak patrzę to strasznie podobna do mojej hihi...miałam kiedyś amstafkę no ale nie lubiła mojej Oli i ją podgryzała przy każdej okazji i oddaliśmy ją ze strachu...
Wszystkim życzę miłego dnia 😉 😜 ja wybywam na spacer ze smykiem i zakupy na obiad bo w lodówce światło 🙃
Buziaki - do później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, widzę że z forum ciążowego zrobiło nam się forum miłośników zwierząt. Tyle nowych fotek to już dawno u nas nie było 🙂
Craaazyyy, czy szynszyle można oswoić? To półdzikie zwierzątka czy domowe pupile-przytulanki?
My też pewnie niedługo staniemy przed koniecznością zakupu zwierzątka dla starszej córki. Ona chciałaby oczywiście yorka (he,he Moniczek, podajmy sobie dłonie)
Ja mam trochę obawy, że nasz giga-kot nie zaakceptuje w domu mniejszego zwierzątka i będzie na nie polował. Kury sąsiadów były już przedmiotem jego zainteresowań łowczych więc czemu by nie york 😁 😁 😁 albo szynszyl (szynszyla - hmmm, nie wiem jak jest prawidłowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie 🙂
Ja też się dziś wyspałam, a tu z rana widzę zwierzyniec 😁 😁 Ja nie mam zwierzęcia, więc nie mam się czym pochwalić 🙂 😜

Dobrze, że z Magdą wszystko ok 🙂 🙂

Pogoda u mnie dziś trochę bez słoneczka, ale chyba ciepło jest. Ja się biorę za sprzątanie i czekam na fryzjerkę. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Super,że bobasek Madzi zdrowiutki 🙂
Zwierzątka macie cudne 🙂
Aż od wczoraj jak zaczęłam je oglądać zaczęłam mężowi wspominać,że fajnie by było jak my byśmy jakieś zwierzątko niewielkie mieli. Mówi,że jedyne co może się skusić na welonkę w banieczce,żeby akwarium dużego nie wstawiać do domku 🙂
Lydzia ile za wózeczek dałaś? Brałaś 3w1 czy 2 w 1?i I jakie w zestawie dodatki? Przepraszam,że dopytuje, ale wczoraj pisałam do kolesia tam gdzie znalazłam w fajnej cenie wózeczek i chciała bym się zorientować czy faktycznie to okazja czy po prostu okrojona wersja zestawu do minimum...

Mam pytanko jak myślicie, ile pampersów 3-6 kg powinnam zamówić...Tzn znalazłąm pakowane po 76 szt. i nie wiem czy zamawiać 1 czy 2 opakowania bo nie wiem ile pieluch dziennie na początku idzie 😞Ani nie mam pojęcia w jakim czasi bobas osiąga wagę 6 kg 😞 1 miesiąc? dwa? Matko to jakaś paranja i może to głupie pytanie, ale nie chciałabym kupić,żeby potem np nie wykorzystać i żeby zostały..a jak płacę za przesyłkę to lepiej wziąść więcej od razu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szynszyla to moja dobra znajoma miała parkę, normalnie razem w klatce żyli, aż coś im odbiło i samica odgryzła nogę samcowi. Trzeba go było pochować 😜 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuchalki 😘 😘
sliczne te wasze zwierzaczki 🙂 ja mam tylko suczke kundelka z ADHD 😁
super ze z Madzia wszystko w porzadku 🙃 a sprawa cukru pewnie szybko sie wyjasni 🙂 dzisiaj dostane wozeczek 🙃 najlepsze lata ma juz pewnie za soba ale i tak sie ciesze z samego gestu,bo bylam pewna ze wokol same skapiradla i mozemy dostac tylko "fige z makiem" 😁
wiecie co wczoraj sie podlamalam psyhicznie 🤢 jak zobaczylam te wszystkie zgrabne opalone szczuple dziewczyny 🥴 🥴 a bedzie jeszcze gorzej 🤢 wiem ze dla mojego jestem najpiekniejsza na swiecie..ale zaczely dreczyc mnie mysli ze zaczne byc dla niego tylko matka jego dzieci a nie pociągająca kobieta 😞 tez tak macie?
nie wiem czy to hormony czy przed slubem mi odbija.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati kochana lepiej nie szalec z tymi pampersami 🙂 ja jak narazie zakupilam jedna paczke pampersow new baby i chyba na tym poprzestane.Siostra doradzila zebym nie brala calej paczki do szpitala bo (podobno) pilegniarki podbieraja dla innych. druga pewnie kupie jak wrocimy do domu. Szkoda zeby zostaly i sie zmarnowaly. Co do pomyslu zakupu zwierzaczka odradzam papugi 🤢 chociaz uwielbiam zwierzeta pod kazda postacia to przez te ptaszki musialam oczy leczyc kilka tygodni. Maja alergeny w pyle w skrzydlach ktory bardzo uczula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna 😁 to w takim razie ja Tobie podaje reke bo moja Suczka tez ma ADHD .. to amstaff .. nie jest grozna ani troszke tylko ze jak zaczyna sie cieszyc to trzeba uciekac bo ogonem zabija hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pampersów to ja też mam jedną paczkę tych New baby jedynek, ich tam jest 43 szt. i myślę, że na początek wystarcza jedna ta paczka "jedynek", potem już te dwójki będę kupowała, ale powiem szczerze, że nie wiem kiedy dziecko z nich wyrasta. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...