Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Paninka napisał(a):
a co do imienia to od zawsze chcialam lilke...a teraz mam coraz wiecej watpliwosci... 🥴


Lilka to prześliczne imię mi się bardzo podoba, co prawda do naszego nazwiska by nie pasowało 😞 i tak ładnie się zdrabnia 🙂
wlasnie nie wiem czy do nazwiska bedzie pasowac...bo brzmi jak dzien przed sobota 😉nie znam zadnej liliany a wiekszosc imion mi nie pasuje bo z kims mi sie kojarzy...
a moj tata to nie dopuszczal do siebie mysli ze mialby wnuka...od poczatku on sukienki dla wnusi ogladal 🤪


Ja znam jedną Lilianę, ale nie pamiętam jak miała na nazwisko 🙂 ale strasznie fajna była i mądra bardzo, taka rozgarnięta dziewczyna. Ale inicjały by miała ładne LP, choć faktycznie nazwisko dość charakterystyczne masz hmmmm, ciężka sprawa a imię prześliczne, a ja teraz mam i imie i nazwisko wyróżniające się i wcale mi to nie przeszkadza bo i tak wszyscy mówią na mnie Diana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My wybierając imię musieliśmy kierować się również tym, że mieszkamy za granicą.
Nie chcieliśmy w imieniu polskich liter ani żadnych ''sz'', ''cz'' itp. Nawet nie chodzi o to, że Norwedzy by tego nie wypowiedzieli, ale o to, że oni robią straszne błędy w papierach i potem trzeba tłumaczyć.
Ja np. wszędzie byłam wpisywana Agneiseka 😮 I nawet pisałam im na kartce drukowanymi literami a oni i tak przepisywali źle 🤢 Ale za którymś razem załapali 😁
Tak więc z imieniem Tymon nie powinni mieć problemu. Pewnie będą wymawiać ''Timon'' bo u nich ''y'' jak ''i'' się wymawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
, a ja teraz mam i imie i nazwisko wyróżniające się i wcale mi to nie przeszkadza bo i tak wszyscy mówią na mnie Diana 🤪
Mi się bardzo Diana podoba 🙂 to był mój pierwszy typ dla dziewczynki 🙂 ...ale chyba za oryginalne dla rodziny tomka 😜 jakoś nie pałali entuzjazmem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Diviana napisał(a):
, a ja teraz mam i imie i nazwisko wyróżniające się i wcale mi to nie przeszkadza bo i tak wszyscy mówią na mnie Diana 🤪
Mi się bardzo Diana podoba 🙂 to był mój pierwszy typ dla dziewczynki 🙂 ...ale chyba za oryginalne dla rodziny tomka 😜 jakoś nie pałali entuzjazmem... 😞


Dziękuję, mnie się też podoba ☺️ i powiem Ci że wszystkim się pozytywnie kojarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to zawsze jak usłyszę, że ktoś jest w ciąży to od razu proponuję, aby jak będzie córeczka to nazwali ją Agnieszka 😁 I wszyscy ZAWSZE reagują śmiechem i mówią ''no co ty...'' 😮 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Ja to zawsze jak usłyszę, że ktoś jest w ciąży to od razu proponuję, aby jak będzie córeczka to nazwali ją Agnieszka 😁 I wszyscy ZAWSZE reagują śmiechem i mówią ''no co ty...'' 😮 ☺️
Naprawdę?! A to świnie 😜
Mi się Agnieszka podoba! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Inez napisał(a):
Ja to zawsze jak usłyszę, że ktoś jest w ciąży to od razu proponuję, aby jak będzie córeczka to nazwali ją Agnieszka 😁 I wszyscy ZAWSZE reagują śmiechem i mówią ''no co ty...'' 😮 ☺️
Naprawdę?! A to świnie 😜
Mi się Agnieszka podoba! 😁


No mi też 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba nie ma co sie sugerować, że jedni czy drudzy dziadkowie nie pałają entuzjazmem na jakieś imie.. w koncu to nasze dzieci i powinnysmy wybierac imiona które nam się podobaja (no i zeby dziecku potem w szkole nie dokuczali 😉 )

jak u mnie usłyszała rodzina imie Wiktoria to od razu skrytykowali.. ale na szczęscie to my jako rodzice wybieramy imie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_aim napisał(a):
chyba nie ma co sie sugerować, że jedni czy drudzy dziadkowie nie pałają entuzjazmem na jakieś imie.. w koncu to nasze dzieci i powinnysmy wybierac imiona które nam się podobaja (no i zeby dziecku potem w szkole nie dokuczali 😉 )
jak u mnie usłyszała rodzina imie Wiktoria to od razu skrytykowali.. ale na szczęscie to my jako rodzice wybieramy imie 🙂
No pewnie! tylko między sobą też często ciężko się dogadać! 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_aim napisał(a):
chyba nie ma co sie sugerować, że jedni czy drudzy dziadkowie nie pałają entuzjazmem na jakieś imie.. w koncu to nasze dzieci i powinnysmy wybierac imiona które nam się podobaja (no i zeby dziecku potem w szkole nie dokuczali 😉 )

jak u mnie usłyszała rodzina imie Wiktoria to od razu skrytykowali.. ale na szczęscie to my jako rodzice wybieramy imie 🙂


Wiktoria to bardzo ładne imię, nie wiem co im się nie podobało 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
lady_aim napisał(a):
chyba nie ma co sie sugerować, że jedni czy drudzy dziadkowie nie pałają entuzjazmem na jakieś imie.. w koncu to nasze dzieci i powinnysmy wybierac imiona które nam się podobaja (no i zeby dziecku potem w szkole nie dokuczali 😉 )
jak u mnie usłyszała rodzina imie Wiktoria to od razu skrytykowali.. ale na szczęscie to my jako rodzice wybieramy imie 🙂
No pewnie! tylko między sobą też często ciężko się dogadać! 😁 hehe



a to juz niestety inna historia 🙂

szczerze mówiąc, przez tyle czasu chciałam Wiktorie a teraz im bliżej dnia wyboru tym wieksze wątpliwości.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_aim moja siostrzyczka ma na imie wiktoria...i jest najkochanszym i najslodszym dzieckiem na swiecie... 🙂 i tez im blizej tym bardziej watpie...ale jest jeszcze troche czasu a mam nadzieje ze jak do porodu nie zdecydujemy to jak juz zobacze ta kruszynke to bede wiedziala jakie imie bedzie najlepsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
agusiakowalczyk wysłałam Ci wiadomość na sierpnióweczkach 🙂
To ja już odpowiedziałam 🙂 I bardzo ładnie dziękuję! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_aim napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
lady_aim napisał(a):
chyba nie ma co sie sugerować, że jedni czy drudzy dziadkowie nie pałają entuzjazmem na jakieś imie.. w koncu to nasze dzieci i powinnysmy wybierac imiona które nam się podobaja (no i zeby dziecku potem w szkole nie dokuczali 😉 )jak u mnie usłyszała rodzina imie Wiktoria to od razu skrytykowali.. ale na szczęscie to my jako rodzice wybieramy imie 🙂
No pewnie! tylko między sobą też często ciężko się dogadać! 😁 hehe
a to juz niestety inna historia 🙂 szczerze mówiąc, przez tyle czasu chciałam Wiktorie a teraz im bliżej dnia wyboru tym wieksze wątpliwości.. 😞
To tak, jak u mnie! Pierwszym pomysłem na męskie imię był Szymon! A teraz już jakoś nie jestem tego pewna... 😞
A Wiktoria to myślałam, ze raczej się wszystkim podoba - u mnie w rodzinie się podoba to imię 🙂
Ja też mam nadzieję, że jak zobaczę t Kruszynę, to będę wiedziała - tylko, że z moją intuicją to słabo zawsze... więc boję się, że nadal nie będe wiedziała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
kasia1984 mnie tez bardzo ciekawi jak to jest z ta muzyka. A co puszczasz malenstwu?? ja namietnie wlaczam na sluchawkach "wehikul czasu" dzemu 🙂 niech sie uczy wrazliwosci od poczatku 😁
pati dowcip swietny 😁
uprasowalam kilka koszul i juz mi goraco. a konca nie widac... 🥴


to puszczamy naszemu Jeremiaszowi http://www.youtube.com/watch?v=OQ9S60IkqgE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka ja też do końca nie jestem zdecydowana i niby ma być Nadia, ale jakoś nie wiem na 100% i postanowiłam tak jak Ty,zejak bobasek się urodzi to coś się dobierze 🙂
Nadia nie za bardzo podchodzi ani moim rodzicom, ani teściom choć teście głośno nic nie mówią. Ale najlepsze jest to,że jak teściowa wybierała imię dla mojego męża też nikomu się niepodobało, a uważam,że pasuje do niego świetnie. Podobnie było z moją mamą jak wybrała mi imię nikomu nie odpowiadało i każdy mówił,że brzydkie, a mama trafiła wręcz idealni bo gdzie nie czytam znaczenie mojego imienia to wszystko jakbyo mnie 🙂 Więc tym samym, aby tradycji stało się za dość najpewniej będzie Nadia. Tylko mamy mały problem ze zdrobnieniem, dlatego mój mąż ostatnio wspomniał coś o Kasi, a,że w szpitalu jest taka fajna położna Kasia do której mam sentyment to się troszkę nad tym imieniem zastanawiam 🙂

A i paczki przyszły 🙂 Z podwójnych zamówiń mam pampersy, pieluchy tetrowe 30 szt, i dwa identyczne krycia kompielowe. Więc może pampersy i połowę pieluszek tetrowych odpalę żonie szwagra bo ona ma termin 3 tygodnie przede mną, a jeszcze nic nie ma. I może jedno okrycie kompielowe a jak nie to będę miała dwa takie same to nie zaszkodzi 🙂
Z przesyłką przyszła mi też piękna świeca do chrztu, biała szatka i ozdoba do świeczuszki 🙂Cuuuudo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja się czuje totalnie nieprzygotowana do porodu, jeszcze z pół roku by się przydało 🙃

Hehe Diviana jak słoń ciąża dwa lata 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...