Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agapurka ja stelazy do wanienki nie używałam, teraz tez kupowac nie będe. Przynosiłam dwa krzesła z kuchni
i stawialiśmy wanienkę 🙂 🙂 🙂

Teraz też życzę wam już KOLOROWYCH SNÓW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 mnbie tez to irytuje bo jak mala kopie tuz pod skora to jestem spokojna i widze jej ruchy a tak gleboko to panikuje....
[color=red][]DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZE JESTESCIE!!! [][/color]az mi sie plakac chce ze szczescia ze przypadkiem trafilam na to forum i mam z kim podzielic sie swoimi smutkami i zmartwieniami....sama to juz wyladowalabym chyba w pokoju bez klamek a dzieki Wam nie jestem zagubiona i przerazona... 😘 😘 😘 😘 i wiem ze wszytko MUSI byc dobrze!

ide wyciagnac sie na lozku, moze mala postanowi sie przekrecic i pokopac mnie jak wczesniej!Dobranoc Brzuszki Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤔 nie ma mnie kilka godzin (odwiedziłam trochę rodziny) a tu tyle stron do nadrobienia!
brzuszki moje kochane, ostanie posty były na temat twardego brzusia. ja też czasami tak mam ze czuję jak by mała mi się wypychała przez brzuszek z jednej strony pępka, a po drugiej płasko. ale czy to są skurcze? nie boli mnie nic przy tym, zawsze myślałam że to dzidzia się wypycha (ze są to plecki, główka czy pupka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro jade na wizytę do mojego lekarza, to wszystkiego się wypytam. zdam relację dopiero wieczorkiem, bo potem na zakupy i spotkanie z koleżanką.
mam nadzieje, że z małą wporząsiu, ja też nie czuję się najgorzej. dobranoc spokojnej i przespanej nocki życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś Oliwier odstawia harce od samego rana, ma tylko chwilowe przerwy, brzuch skacze, jak szalony. Pierwszy raz taki bardzo aktywny 😁 🙂 🙂 A co do twardego brzuszka, to ja mam zawsze rano, jak wstanę, ale to chyba z tego, że pęcherz pełen, bo jak zrobię siusiu to od razu mięknie 😜 🙂 🙂 Skurczy chyba nie mam, chociaż tak mnie czasami ukłuje coś, sprawia to ból i takie nie przyjemnie jest, ale to bardzo rzadko. 🙂

Niby nic nie robiłam, a padnięta jestem. Obejrzę "Przepis na życie" i spadam spać.
Dobranoc Brzuszki 😘 😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raspberry86 napisał(a):
no jutro jade na wizytę do mojego lekarza, to wszystkiego się wypytam. zdam relację dopiero wieczorkiem, bo potem na zakupy i spotkanie z koleżanką.
mam nadzieje, że z małą wporząsiu, ja też nie czuję się najgorzej. dobranoc spokojnej i przespanej nocki życzę 😉

Powodzenia na wizycie 😜 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
no jutro jade na wizytę do mojego lekarza, to wszystkiego się wypytam. zdam relację dopiero wieczorkiem, bo potem na zakupy i spotkanie z koleżanką.
mam nadzieje, że z małą wporząsiu, ja też nie czuję się najgorzej. dobranoc spokojnej i przespanej nocki życzę 😉

Powodzenia na wizycie 😜 🙂 🙂 🙂



dziękuję 😆
a serial "Przepis na życie" też przypadł mi do gustu, ale niestety ost. odcinek tydzień temu w necie obejrzałam.
mam nadzieje że będzie sezon drugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
no jutro jade na wizytę do mojego lekarza, to wszystkiego się wypytam. zdam relację dopiero wieczorkiem, bo potem na zakupy i spotkanie z koleżanką.
mam nadzieje, że z małą wporząsiu, ja też nie czuję się najgorzej. dobranoc spokojnej i przespanej nocki życzę 😉

Powodzenia na wizycie 😜 🙂 🙂 🙂

Ja się również dołączam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Brzuszki 🙂

Daniela tak będzie Szymonek 🙂 i tak samo jak Ty jak zobaczyłam mój suwaczek i info o tym że pozostało nam 1 m-c i 4 tygodnie to aż zdębiałam 🤪 🤪
Ja mam wyznaczony termin na 27,07,2011r. i pokrywa się on z usg.

Czekam na Was, w między czasie szykuję śniadanko a potem zapraszam na kawusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
widze że nas ciągle przybywa 🤪 witam wszystkie nowe mamusie 🙂
strasznie mi was brakuje ale nie mam czasu na nic remont, praca 🤢 straszne 🤢 najgorsze jest to że 15 przenosimy się na 3-mce do Turawy a do zrobienia mamy jeszcze 2 pokoje 😮 kiepsko to widze 🤢

mamcie mam nadzieje że u was wszystko ok 🙂
życze udanego podglądania maluszków mamciom które mają wizyty 🤢
dziś idę na spotkanie organizacyjne w szkole rodzenia bardzo się cieszę bo miało się nie odbyć - brak funduszy ale jakoś się udało i dziś idę się edukować 😁

co do ruchów maluszka to troszkę jestem zaniepokojona bo czuję niuńka raz dziennie 😞 😞 a ostatnio to czułam go cały czas 🤢 czy to możliwe że się mniej wierci bo ma mniej miejsca?

buziaczki dla WAS i życzę WAM miłego słonecznego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Anya trzymaj się, dacie radę!!!! Miłego edukowania w szkole rodzenia 🙂


Dzięki wielkie Madzia 😘 bardzo ładne imię dla synka wybraliście 🙂
a i dołączam się do kawki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa pytałam jak się teraz czujesz, ponieważ jak leżałam w szpitalu to dziewczyny, które brały te same tabletki co Ty to dodatkowo dostawały jakieś inne na uspokojenie, bo np. jedna miała kołatania serca, druga tak jak Ty drżenia ciała inna nie mogła spać. Dlatego jak coś to zawsze możesz poprosić lekarza żeby Ci je wypisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie 🙂
Ja póki co odpoczywam, bo będę jeszcze musiała dziś do domku jechać bo pan od alarmu przyjeżdża.
W weekend zawiesiłam trochę firan i już zaczyna powoli wyglądać jak w domu tylko mebli brak.
Dołączam się do kawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 już poznałyśmy Cię na tyle, że spokojnie mogę Cię zaprosić do nas na stronę:
www.sierpnioweczki2011.npx.pl zarejestruj się a będziesz mogła korzystać z wszystkich dobrodziejstw jakie tam się znajdują łącznie z galerią sexownych brzuszków. Będziesz mogła przesłać mi na emaila zdjęcia swoje i Twojego brzuszka żebyśmy mogły podpatrzeć jak wyglądasz bliżej 🙂 Co Ty na to???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Wam bardzo 🙂
Chętnie się zarejestruje 🙂 Zaraz to zrobię.
A jeśli tylko będę mogła chętnie Wam prześle moje zdjęcia 🙂 Wstyd się przyznać, ale na razie żadnego nie mam, ponieważ synek zgubił mi jeden z czterech akumulatorków od aparatu, i albo się znajdzie, albo będę musiała dokupić 😞
Już wchodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...