Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry brzuszki 🙂 ja standardowo w czasie przygotowania do pracy musiałam zajrzec na brzuszek i sie przywitać 🙂
wczoraj wspominalismy o siarze i wiecie co? jak wieczorem po kapieli smarowalam sie oliwką, nacisnełam mocniej piersi i co??? poleciała siara 🤪 haha, smiałam się, że zostały rozdziewiczone 😁 😁 😁 😁 😁 😁

raspberry86, cieszę się razem z Toba z dobrych wieści po wizycie 🙂 a ranking brzuszków to na "tajnej" stronie sierpnióweczek 🙂 myślę, że wkrótce i Ty do niej dołaczysz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
przepraszam że się wczoraj nie pożegnałam ale szefostwo przyszło i nie miałam jak napisać... 🤢
byłam wczoraj w szkole rodzenia 🤪 całkiem miło tylko 3 razy w tygodniu i nie wiem jak dam radę w pracy od 7-16 a od 16:30-19 szkoła rodzenia 🤢 ciężko będzie ale czego się nie zrobi dla skarba 🤪
raspberry86 super że u twojej księżniczki wszystko ok 🙂
siehankowa pościel super 🤪
ann5353 zdjęcie brzuszka super 🙂
miłego dnia mamuśki bo ja chyba już dziś nie znajdę czasu by tu zaglądnąć 😞

Buziaczki dla WAS 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie 🙂

My po śniadanku, pijemy kawusię 🙂 Wszystkim miłego dnia 🙂
Rasbperry86 gratuluję córuni 🙂

Diviana jeszcze raz dziękuję 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuszki 😘 😘 😘 😘
wlasnie zaparzylam kawke i puscilam sobie muzyczke 😜
wczoraj bylam u lekarza,jak on stwierdzil "oby tak dalej" 🙂 pytal sie czy mam skurcze w nocy 🤪 macie takie cos? bo ja tylko oczy wywalilam 😁 chyba ze mu chodzilo o te skurcze brakstona czy jakos tak...
w ciąży dostalam żylaki blee... i niestety nie pocieszyl mnie 😞 po porodzie troche znikna ale przy nastepnych ciazach bedzie gorzej 😞 i dretwienie rak..od dwoch dni prawie nie czuje malego palca u lewej reki 🤢 jest jeden lek na ta dolegliwosc- porod 😁 😁 na szczescie nie mam opuchniec itp
maluszek wazy 1100g 🙂 i jeszcze jedno widzialam buziaczka mojego skarba 🙃 🙃 poleciala lezka taki kochaniutki 🙂 i siobie ziewnol jeszcze 🙂 dobra bo znowu sie poplacze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprzątnęłam trochę po wierzchu i wróciłam 🙂
Byłam też już na dworku i już teraz jest upał 🙂 Podobnież cały czerwiec ma być taki.
Znając moją tendencję do wszelakiego puchnięcia będę wyglądała jak mega balon 😁
Justyna gratuluję dużej dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta jak znajde aparat bo tata go zawieruszyl 😜 wcisnelam sie w rozmiar 36 😁 normalnie mam 38 ale czulam sie w niej jak w worku 😉 jest rozciagliwa takze nie powinno byc problemu za 3 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slub... 🤢 rozmawialam z moim i stwierdzilismy ze najlepiej bylo by wziac tylko swiadkow i isc do USC. Bo teraz tylko nerwicy mozna sie nabawic i stresu co nie miara....klotnie,klotnie,klotnie.Szkoda slow. Teraz kiedy powinnam darowac sobie stres to 😠 i po slubie idziemy chyba od razu do tesciowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie 🙂 🙂
Słońce świeci, pogoda super, myślę co tu zmajstrować 😁 😁 Chyba dziś odwiedzę babcię 😜

Kawki nie pijam, ale się dołączam z wodą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Bardzo upalnie wszystkich witam. Sama już ledwo żyję. Przy takich temperaturach mięknę 😉
Chyba muszę się przeprowadzić na parter - mam tam jeden pokój gościnny z oknem na północ, więc będzie jak znalazł.
A o wychodzeniu na słonko w taką pogodę to nawet nie myślę. Dziś rano nałożyłam samoopalacz - zobaczymy czy da radę zmienić mój bielszy odcień bieli w coś przynajmniej trochę przypominającego brąz 😁
Justyna, ja też mam jednego żylaka pod kolanem. Lekarz mnie uspokajał, że po ciąży powinien zniknąć.
Mnie on mocno denerwuje, więc zrezygnowałam z krótkich sukienek 😞
W ogóle to widzę, że jakaś napompowaną krwią jestem. Tak ogólnie to raczej nie puchnę, ale większość żył mam na wierzchu (tu pozdrawiam Paninkę - ciężarówkę bez żył - nie pomyliłam cię z kimś innym, prawda, to tobie kobiety w przychodni tak powiedziały???).
Nawet palce u rąk są nabrzmiałe przez te żyły 😞
Śmiesznie to wygląda - jak trzymam dłoń wyżej to krew z niej odpływa i robi się "normalna" a jak tylko spuszczę ją na dół to widać i czuć jak wszystkie naczynia krwionośne zapełniają się i rosną 😁
Raspberry i Justyna, gratuluję wieści u lekarza, dobrze, że u was wszystko ok.
I przyłączam się do Marty - Justyna pochwal się suknią. A kiedy masz swój wieeeelki dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka 18 czerwca 🙂 ale to cywilny... wiec suknia tez jakas szalowa nie bedzie 😁 poszaleje za dwa lata jak bede wybierala suknie na koscielny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna hmmm... co ci powiem no święta racja slub powinno się brać bez stresu i mi się to udało 🤪 🤪 🤪 Wszystko zaplanowałam sama 🙂 z mężem. Ten dzień był tylko dla nas, naszych córek i najbliższych 🙂 Nie pozwoliłam ingerować w nasze plany. Ale też miałam komfort że płaciliśmy za ślub sami i nawet rodzice byli naszymi gośćmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Dzień dobry mamusie 🙂

My po śniadanku, pijemy kawusię 🙂 Wszystkim miłego dnia 🙂
Rasbperry86 gratuluję córuni 🙂

Diviana jeszcze raz dziękuję 🤪 🤪 🤪


Nie ma za co 🙂
Ja właśnie Was nadrobiłam 80 stron naskrobałyście.
Ja wczoraj późno wróciłam, bo Pan z alarmem miał jakieś problemy i nie mógł naprawić, ale mu się w końcu udało i mamy oalarmowany domek i wymienione czujki na kocie by nasz futrzak alarmu nie włączał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
jo-aneczka 18 czerwca 🙂 ale to cywilny... wiec suknia tez jakas szalowa nie bedzie 😁 poszaleje za dwa lata jak bede wybierala suknie na koscielny 🙂


Oj tam, na pewno będziesz cudnie wyglądać 😉
A jak jest z wyborem sukni wyjściowych dla ciężarnych, można coś sensownego znaleźć na taaaaką okazję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka tak to ja nie mam zyl...czasami to po 6 razy mnie kluja bo trafic nie moga az wylewy mi sie robia i dziwnie ludzie na mnie potem patrza 😮 cale szczescie nie mdleje ani nie jest mi slabo na widok igiel 😁 😁

Andzelika niedaleko nas jest sklep z tkaninami...metr kosztuje 8zl a na 4-elementowa posciel ( koldra poduszka ochraniacz i przybornik) potrzebuje 3,5metra... za taka cene nigdzie nie kupie...wiec jak zalezy Ci na oszczednosci i masz kogos kto moze Ci uszyc to polecam...mi tesciowa bedzie szyla ( jak wkoncu pojade i kupie bo juz 2 miesiac sie wybieram ☺️ ) tylko podobno tam jest okolo 10 wzorow, wiec chyba pol dnia bede musiala poswiecic zeby na jeden sie zdecydowac 😁

Mamusiom po USG gratuluje zdrowych i duzych bobasow!
i mam pytanko jak w 27-28 tyg dziecko jest ulozone glowkowo to moze jescze sie przekrecic i czy raczej juz tak zostaje do porodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁WITAM DZIEWCZYNY
wczoraj cztając zaległości z całego dnia mówiłyście o serze feta, że jest zabroniony w ciąży. ja 2 razy robiłam sałatkę z fetą, nie zwróciłam uwagi z czy jest z pasteryzowanego mleka 🤔
był temat o siarze ja na początku znalazłam małe plamki na staniku/ koszulce do spania. teraz ostatnio nie mam żadnych plam. czy u was też pojawia się nieregularnie?
no i obszerny temat wyprawki
częśc ciuszków mam po znajomek (która miała bliźniaczki) czekała aż będę wiedziała jaka płeć, no i bardzo się ucieszyła że bedzie dziewczynka. łóżeczko z materacykiem już mam, kupiłam w Ikei (nie najgorszej jakości, ale znów nie przepłacałam, ponieważ tu w Polsce będę jeszcze maxymalnie 4 miesiące po porodzie, łóżeczka nie zabieram do Wlk. Brytani, mąż tam na miejscu działa i uwinie gniazdko dla nas)
wózek (gondola + spacerówka) + nosidełko + fotelik samochodowy i dodatk) kupiłam używany po 1 dzieciaczku. firmy Anmar model Fox, duże pompowane koła, bardziej nadaje się na teren niż do miasta. dość ciężki 17 kg. nie jest wogóle zniszczony, wózek jak i cały sprzęt zabieram do Anglii.
dla Livii mam jeszcze trochę ciuszków które kupiłam do szpitala, akcesoria tj. termomer wanienka itp
a dla siebie mam tylko LACZKI (czyli kapcie do szpitala) po wypłacie będę kompletowała torbę do szpitala 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, w teorii dzidziuś może się przekręcić, ma na to czas do 30 tygodnia, ale w praktyce rzadko to się zdarza. Z reguły dzieci, które ułożone są główkowo to już w takiej pozycji pozostają.
Chyba im wygodnie tak stać na głowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...