Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mapa napisał(a):
Oj Dziewczynki chyba znów muszę dmuchać żeby to chłodne powietrze i do Was doszło 😉
U nas bez porównania chłodniej!!


mapa ja poprosze troszke chłodku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

słuchajcie.. bo nie chce popaść w przesade a jestem kompletnie zielona 🙂) ile i jakich ciuszków mi potrzeba na pierwszy miesiąc? 🙂

pisałyście o usg i o wadze.. u mnie w piątek mała ważyła już1,7 kg. wy jesteście troszke do przodu to może u was ciutkę wiecej.. albo nosze olbrzymka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
mapa ja poprosze! ostatnio tak swietnie Ci poszlo, moze i tym razem sie uda! 😁 😁


Postaram się ☺️
A na pocieszenie jutro ma być wszędzie dużo chłodniej 😉



Daniela
ale mi ochotę na chałwę zrobiłaś...mmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczęta jak Wam tak gorąco w domach zakupcie sobie wiatraczki to na prawdę nie wielki wydatek, a ile przyjemniej w domku 🙂
Co prawda u mnie w domu upały nie dokuczają,aż tak bardzo bo to parter, ale i tak u mnie jeden wiatrak stoi koło łóżka i dmucha mi cały czas , a jak mąż przychodzi z pracy włącza sobie drugi i się wentylujemy na maksa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_aim napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

słuchajcie.. bo nie chce popaść w przesade a jestem kompletnie zielona 🙂) ile i jakich ciuszków mi potrzeba na pierwszy miesiąc? 🙂

pisałyście o usg i o wadze.. u mnie w piątek mała ważyła już1,7 kg. wy jesteście troszke do przodu to może u was ciutkę wiecej.. albo nosze olbrzymka 😉

lady_aim, mój synuś w poniedziałek ważył 2033 🙂 a jestem w 32 tyg.

co do ciuszków , to sama nie wiem 😜 na razie nie kupuje żadnych, bo dostałam dużo od siostry, więc dopiero po porodzie, jak będzie mi czegos brakowało to szybko dokupię 😉
no ale tak myślę, że 4-5 body, 2-3 kaftanii, 4-5 śpioszków, ze 2 pajacyki... chyba nie ma co szaleć na początek... myślę, że po 1 rzeczy z rozmiaru 56, a reszte z 62, bo nie wiadomo jakie duże dziecko się urodzi 😉
ale to moja pierwsza ciąża, więc może bardziej pomoga doświadczone mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 wlasnie mi przypomnialas ze my mamy wiatrak...i to taki ogromny przemyslowy...fakt ze halasu robi duzo ale wiatrzysko tez porzadne 🤪 🤪 🤪 jak m. wroci musze mu powiedziec zeby na strychu go poszukal!

jak na razie cos chmurki zaczynaja sie pojawiac! mapa dzialasz jak blyskawica 🤪 🤪 🤪 a ja znowu musze czekac zeby Ci oklaska dac!

i dzisiaj chyba 4 tysiac nam stuknie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati chyba skusze sie na ten wiatraczek,ja mieszkam w domku,na dole jest jeszcze w maire znosnie,ale do góry,tam gdzie mam sypialnie jest upał.
A co do ciuszków to ja tylko kupiłam wyprawke do szpitala w rozmiarze 62,i moja mam kupiła w rozmiarze 56.Bo nie wiadomo jaka duza dzidzia sie urodzi.Co do reszty ubranek to mam kilka tych na prawde małych,a reszta to 62 cm. Albo powyzej tego rozmiaru.Mysle,ze nie ma co za duzo kupowac tych w rozmiarze 56.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki! 😁
Wczoraj nawet nie zdążyłam się pożegnać... 😞
Diviana, Karolciakam, Jolajola - jak się umówicie na przyszły tydz na te lody - to ja nadal bardzo chętna 😁
Karolciakam Hmm - to nie byłoby głupie z tą sukienką 🙂 tylko nie mam centymetra, by się zmierzyć... ale może coś wykombinuję... Wydaje mi się, ze jeden znacznie większa niż Ty 😉
Moniczek Jaka słodziutka Tosieńka! 😁 I dzięki za te ćwiczenia - bo mój to też nadal głowa do góry... No chyba że ostatnio coś się zmieniło, bo ruchy jakieś takie inne odczuwam... w ogóle jakby mnie tych ruchów.. 😞 już się zaczynałam martwić, ale robiłam ten test z liczeniem ilości ruchów i było min 10 w ciągu godziny. 🙂
A to cwiczenie z kręceniem biodrami w klęku podpartym to i na szkole rodzenia mieliśmy! 🙂
Aasia, Aniołek super, ze z dzieciaczkami wszystko dobrze! Bardzo się cieszę!
Mój tomek dzisiaj pojechał służbowo do Wrocławia i jak wyszedł przed 6, to nasz kot tak zaczął miauczeć! Normalnie przeraźliwie! ...więc się obudziłam i nie mogłam już zasnąć... zresztą starałam się go zagadywać 😜 nawet wstałam dosypać mu jedzenia i się trochę pobawić... Także teraz jestem niewyspana... Znowu... 😞 I tak sobie pomyślałam, ze teraz kot mnie budzi nad ranem, a zaraz będę tak musiała wstawać do tej naszej małej kruszynki! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady_aim ja mam w rozmiarze 62 i 58:
3 kaftaniki,12 body.,2 zestawy 6 elementów z napkami, bucikami, śpioszkami, kaftanikami , body i czapeczkami,5 zestawów śpiochy+ kaftanik,2 pajacyki welurkowe grubsze, 2 pary spodenek bawełnianych.
Reszte kupowałam 68 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_aim napisał(a):
właśnie na to licze.. na bardziej doświadczone mamusie 🙂
ja niestety nic po nikim nie dostałam i musze wszystko sama skompletować.. 😞
Jeśli będziesz sama wszystko kupować to zerknij do sklepu mothercare - tam są takie zestawy ciuszków na początek i są dość tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
agusiakowalczyk moja kotka,tez rano urzadziła sobie koncert,strasznie miauczała,ja myslałam najpierw ,że gdzies małe dziecko płacze 🙂
hehehe No to nieźle! To może dzisiaj taki dzień narzekających kotów? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi to z maja jak zwykle owrotnie dzisiaj jak nigdy cicha byla 😁 😁 bo zawsze drze sie od rana a teraz jak poszla do lasu to do tej pory jej nie ma...a usmialam sie z niej rano, wstalam m. kanapki zrobic a ona w nogach z nami spala i tak sie po tym lozku przez sen turlala az wkoncu na podlodze wyladowala 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś musi działać na te nasze kocurki bo mój jak wstałam na siusiu o 6 to też się drzeć wniebogłosy zaczął...ale dałam jeść i się uspokoił na godzinkę bo jak zegarek zadzwonił to znowu się wydzierał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobre popołudnie 🙂 jakoś prędzej nie umie się zebrać przed komputer 🙂
Wy piszecie, że spać nie możecie, a ja ostatnio wstaję przed 11 i jakaś nie wyspana jestem- chyba te upały tak dziwnie na mnie działają.
aniołek- super wieście czekam na fotk małej
mapa- dobrze mieć taką księgową
agusiakowalczyk i narzekających psów- mój też coś marudzi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...