Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie!!1
W kwestii obgryzania paznokci- ohyda! Ja obcinałam córci obcinaczkami,jak spala i nie było problemu.

Co do torby do szpitala- leży na dnie szafy...rzeczy do niej w sumie kupione,gorzej z pakowaniem
Dzisiejszy dzień pomimo Święta spędziłam na mega porządkach po wielkim remoncie, gdyż już najwyższy czas zacząć to wszystko ogarniać.
Coś dzisiaj mi szumi w uszach...
Córcia mi się podziębiła, strasznie kaszle.
a co do wagi naszych dzieciaczków- Kubuś na przełomie 32/33 tyg ważył 1591g.
Coś czuję,że się chyba prawidłowo w końcu ułożył,główką w dół, bo odczuwam wyraźne puknięcia na górze brzucha, a na dole niewielkie smyranie.
Już się wykąpałam i lecę zaraz spać.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dzień na spokojnie 🙂 🙂
Hehehe jestem głodna, a nie mam chleba w domu 😁 😁 Bo nikt wczoraj nie kupił 😁 😁 Moja mama myślała, że jak sklep będzie otwarty to i chleb będzie, a dziś akurat dostawy nie ma 🤪 😁 I jem od rana gołąbki 😁 😁
Jo-aneczka z tymi jeansami to Ty tak samo, jak mój Kuba. Kupiłam spodenki jeansowe pokazuję mu, dotknął i powiedział, że oszalałam że takiemu dziecku takie niewygodne spodenki sprawiłam 😜 😁

Teraz siedzę i myślę co by tu zjeść .. ? Chyba gołąbka 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika ja na poczatku ciazy mialam wielka chec na golabki...polazlam do sklepu bladym switem i przytargalam wszystko ( w jedna strone mam 40 min) wyszlo mi ich 30 - zjadlam jednego bo mi potem smierdzialy 😮 😮 😁 😁 😁 wiec rozdalam reszte...ale teraz ochoty znowu mi narobilas 😜 😜

ja tez juz sie klada! papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka dziekuje bardzoooooooo za lina 🙂 nie znalazlabym go w zyciu a przejrzalam juz tyle stron ze stanikami 🙃 juz nie powiem ze szukalam na forum tego linka z przed 2 tygodni ale zwatpilam he nie dalam rady eh.

karolciakam widze ze fajne dwa sklepy znalazlas w wawie jak wyzdrowieje to chyba sie przejade do tego centrum. Strone sobie zapisalam zeby pozniej znow nie miec problemu 🙂

A teraz z innej beczki
Czy ktoraś z was robiła już banianie na przeciwciała anty hbs ?
Czy ono jest płatne czy nie?
I ile kosztuje jak cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



A teraz z innej beczki
Czy ktoraś z was robiła już banianie na przeciwciała anty hbs ?
Czy ono jest płatne czy nie?
I ile kosztuje jak cos?



Ja robiłam i płaciłam. Ale ja chodzę do prywatnego lekarza i za wszystkie badania płacę 😞 Być może z NFZ są refundowane
Ceny nie pamiętam, ale na pewno nie była zawrotna, myślę, że max.20 złotych.
Jeśli jutro odnajdę paragon to ci napiszę dokładną cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka to zapraszam 🙂 🙂 Ja ostatnio jadłam u teściowej to też mi coś zajeżdżały, nie wiem czym 🤨 😁 😁
Jola jeszcze zdążysz się z nim naspać 😜 🙂 🙂 A myślę, że jak jutro wyślą to w poniedziałek powinien być 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi moja siostra sprezentowała torbę do wózka. Jest świetna, pojemna i ma nawet matę do przewijania dziecka 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/813/77633508.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/4421/77633508.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

DOBRANOC MAMUSIE

A w spodenki pewnie się nie wcisnę, ale zawsze to jakiś cel do osiągnięcia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Ale jestem wściekła 😠 dzisiaj tak malo czasu spędzilam z Krzysiem bo cały czas ktos był, a od jutra znowu zaczyna całodzienny maraton w pracy 😠 😠 😠 😠 😠

Jola ja za HBS płaciłam 18 zł albo 17 zł i bylam na czczo bo oprócz tego robilam zwykłą morfologię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!

U mnie kolejna noc nieprzespana- położyłam sie ok.23,o 2-giej już otworzyłam oczy,a później tylko przekręcałam się z boku na bok, bo właściwie nie mogłam zasnąć.
Też Was strasznie w nocy bolą biodra?
Coś chyba już przestawiam się na system nocnego czuwania, tik-tak-poród się zbliża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY
Ja już nie śpie bo po wczorajszej gościnie odpadłam dość wcześnie i już teraz obudziła się wyspana i głodna a tu lipa, bo podobnie jak u Andzeliki wczoraj u mnie dziś nie mam chleba 😞
Muszę jakiś makaronik wstawić i z ogromną chęcią na śniadanie zjem makaron ze śmietaną i cukrem mmmmmmmmmmmmniamuśna, lub z dzemem truskawkwym 🙂 Jeżeli chodzi o smak znów mi się zmieniło i mam chęć na ser biały i coś słodkiego 🙂
Wszystkim życzę udanego dnia a dodatkowo Siehankowej jak najszybciej mijających ostatnich godzin w pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😉 🙂 🙂
Ja też dziś jakoś szybko wstałam.. Ale ważne, że czuję się wyspana. 😜

Inez super ta torba, nie wiesz gdzie siostra ją kupiła? Pasowała by mi do wózka 🙃 Bo ta z mojego wózka, jest akurat jakaś mało pojemna, więc muszę kupić inną. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Wszystkim życzę udanego dnia a dodatkowo Siehankowej jak najszybciej mijających ostatnich godzin w pracy 🙂

Patusia, dziekuję 😘
madalena, torba bardzo fajna, widać że pojemna, noi ta cena 🙂
jo-aneczka, ogrodniczki jeansowe które ja kupiłam są tak mięciutkie, że na pewno juniorowi będzie w nich wygodnie 🙂 one są prawie jak bawełniany jeans 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry hmmmm mam nadzieje, ze tak będzie.
Bo nocka była zła 😞
Ciągle się budziłam przez Kubę, który marudził i na dokładkę latałam do kibelka chyba z 10 razy. A szczytem wszystkiego był ból brzucha ok. godz. 3,00 więc nie obyło się bez tabletek. ehh 🥴 😲 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...