Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja sie troszke wyspałam i zjadłam obiadek.
Nie wiem czy wy tez tak macie,ale ostatnio strasznie chce mi sie spac.
jola slicznie wygladasz 🙂
Widziałam,ze pisałyscie o lewatywach,u mnie w szpitalu ich nie robia.Jak sie bobla zrobi to przyroda 😆
A co do wagi dzidziusia to ja tez jestem ciekawa ile teraz wazy.
Za chwile ma mnie odwiedzic koleżanka,potem do was zajrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochaniutkie 🤪 🤪 🤪
My w szpitalu leżymy 😞
Wczoraj wieczorkiem zgłosiłam się na oddział i okazało się, że brzuszek się stawia, występują nie regularne skurcze, szyjka miękka i się skraca 😞 Lekarz powiedział że jak opanujemy sytuację to założą mi krążek, a jak nie to rodzimy 😞 😞 😞 😞 😞 Dostaję kupe lekarstw w tym sterydy w zaszczyku na płucka Oliwki, ten paskudny lek na fe..... coś tam, to co Paninka. Napiszę do Was jak wrócę do domku, bo neta mam tylko na chwilkę od kuzynki. Przyjechała kochaniutka, żebym mogła do Was napisać. Niestety nie nadrobię zaległości, ale mam nadzieję, że u Was wszsytko dobrze. Buziaki dla Was i Waszych maleństw 🙂 😘 😘 😘 Trzymajcie kciuki, zeby Oliwka tak z dwa tygodnie jeszcze posiedziała w brzuszku. Do następnego napisania, pa pa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku to ja biorę fenoterol, ale wiem że mnie z Paninką czasami mylisz 🙂 Kochana leki na płucka wzmocnią bobaska, a fenoterol wyciszy skurcze spokojnie leż i bądź dobrej myśłi...Ja kilka razy myślałam,że to już sytuacja bez wyjścia, ale dało radę tak,że i Ty dasz. ściskam kciuki za Ciebie i maleńką i dobrze,że napisałaś do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 to nie o mnie chodzi a pewnie o Pati! ja na szczescie oprocz kwasu zelaza i magznezu nie musze nic brac...ale trzymam kciuki zeby oliwka jednaqk posiedziala jeszcze troszke w brzuszku!!! 😘 😘

ja tez juz obiad zjadlam...teraz poleze bo mi mala dzisiaj taka gimnastyke urzadza ze juz nie wiem jak mam siedziec bo caly czas mam wrazenie ze ja uciskam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku trzymam kciuki, dobrze że jesteś pod opieką lekarzy.

U mnie syndrom zakupów jak najbardziej, właśnie przyszło łóżeczko i powiem Wam, że nie jestem z niego zadowolona miał być kolor biały transparentny a jest sosna posypana mąką, najgorzej że jak się dotknie ścianek to to białe na łapkach zostaje 😞 i jak w to włożyć dzidziusia, chyba wyszoruje to łóżeczko i sama na biało pomaluje jakąś farbą z atestem 😞 co do pościeli jest ładna.

Pati
przyszła też ta tania pościel dziś i ma śliczne kolory bardzo żywe, zamówiłam też ten puchaty kocyk z mikrofibry i wygląda jeszcze ładniej niż w internecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazy, moniczek i jola - sliczne brzucholki 🙂
aniołek, trzymam kciuki, żeby wypuscili Cię ze szpitala i zeby Oliwka posiedziała w brzuszku jeszcze tyle ile czasu potrzebuje 🙂
Pati, smsa dostałam, niestety nie dalam rady pojechac dzisiaj - padało i padalo... ale jutro na milion procent pojadę 🙂
Diviana, ja to zawsze żwirek do kosza 😎 jakos bałabym sie do kibelka 😉

a dzis zrobiłam swoje pierwsze w zyciu pulpeciki w sosie pomidorowym 😁 nigdy do garów mnie nie ciągnęło, ale kkedyś trzeba się zacząć uczyć 😜 na szczęście mojemu m. i nawet mojej teściowej smakowało, więc motywacja do kolejnych eksperymentów jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek trzymaj się 😘 😘 jesteś w najlepszym miejscu, zastrzyki na płucka są bardzo pomocne jak babik się spieszy a w szpitalu lekarze dysponują takimi lekiamii i ich steżenia,mi że Ci się brzuszek wyciszy i Oliwka jeszcze sobie tam posiedzi - trzymam kciuki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak z innej beczki wpisałam sobie w ten kalkulator urlopu macierzyńskiego http://www.ciazowy.pl/kalkulator,urlop-macierzynski.html termin porodu 1 sierpień i wynika że jak te 20 tyg. podstawowe zaczepią o 1 stycznia 2012 to dodatkowo dostaje sie 4 tygodnie bo tu wyszło, że rodząc 1 sierpnia to należą mi się tylko dodatkowo 2 tygodnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mała ważyła w 28tc - usg a 26tc z om 1126 gram:0 i lekarz mówił że duża dzioszka z niej..
ale to po mamusi.. 😉
a jutro spytam gina ile wazy teraz zobaczymy co powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...