Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
właśnie zamówiłam 2 staniki do karmienia 😉 o takie 😉 mam nadzieje że jakościowo będa ok ... 😁

Hehe Siehankowa ladnie ci będzie 🙂 🙂 🙂

Ja też u nich zamawiałam. Jakość ok. Rozmiar wyszedł na styk, ale myślę ze sie dopasuje 🙂 🙂 🙂

hehe, dziękuję za komplement ☺️ 😉
no właśnie mam nadzieje, że dopne się w 75 😉 do tej pory takie nosze więc chyba po porodzie nic sie nie zmieni 😜 a jak będzie za wąski to najwyżej bede rozciagac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez sie skusiłam na ten czujnik,zobaczymy czy w praktyce sie sprawdzi.A co do staników to kupiłam podobny,ale jakoś dziwnie sie w nim czuje,wole jak miseczka jest usztywniona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczone mamuski, czy brzuszek duzo rosnie w ostatnim miesiącu? bo skonczył mi się krem na rozstępy i teraz nie wiem czy inwestowac jeszcze w ten droższy ELANCYL czy już darowac sobie i przejść na cos tanszego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
ja tez sie skusiłam na ten czujnik,zobaczymy czy w praktyce sie sprawdzi.A co do staników to kupiłam podobny,ale jakoś dziwnie sie w nim czuje,wole jak miseczka jest usztywniona

A ja w ciazy tak się przyzwyczaiłam do miękkich staników, że obawiam się powrotu do mojego rozmiaru A sprzed ciazy 😁 bo teraz mam takie fajne okrąglutkie B 😁 i tak dobrze mi w mięciutkich stanikach bez żadnych fiszbin 😁 ale jak spadna do rozmiaru A, to w miekkich stanikach juz nie będą takie fajne 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mam dość duzy biust i dlatego wole staniczki na fiszbinach.
Chociaż w ciązy urósł mi biust tylko o rozmiar,więc nie jest zle.Mąz zadowolony 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
doświadczone mamuski, czy brzuszek duzo rosnie w ostatnim miesiącu? bo skonczył mi się krem na rozstępy i teraz nie wiem czy inwestowac jeszcze w ten droższy ELANCYL czy już darowac sobie i przejść na cos tanszego 😜
No wiesz. Trudno powiedzieć. Niektórych wywala w 8 miesiacu dopiero. MI już nie rośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
ja tez sie skusiłam na ten czujnik,zobaczymy czy w praktyce sie sprawdzi.A co do staników to kupiłam podobny,ale jakoś dziwnie sie w nim czuje,wole jak miseczka jest usztywniona

A ja w ciazy tak się przyzwyczaiłam do miękkich staników, że obawiam się powrotu do mojego rozmiaru A sprzed ciazy 😁 bo teraz mam takie fajne okrąglutkie B 😁 i tak dobrze mi w mięciutkich stanikach bez żadnych fiszbin 😁 ale jak spadna do rozmiaru A, to w miekkich stanikach juz nie będą takie fajne 😁 🙃


He, he Siehankowa, to podajmy sobie łapki. Ja mam dokładnie takie same odczucia co do miękkich staników. Dobrze mi w nich w ciąży.
Ale niestety, po karmieniu biust leci na łeb, na szyję, pamiętam to po sobie. Ja też wracałam do A, niestety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
doświadczone mamuski, czy brzuszek duzo rosnie w ostatnim miesiącu? bo skonczył mi się krem na rozstępy i teraz nie wiem czy inwestowac jeszcze w ten droższy ELANCYL czy już darowac sobie i przejść na cos tanszego 😜


Ja bym chyba nie rezygnowała z Elancylu, skoro uważasz, że jest skuteczny. Nawet jeśli ci brzuch już dużo nie urośnie to przyda mu się duża dawka dobrego ujędrnienia i uelastycznienia na czas poporodowy. Jeśli uchroniłaś się przed rozstępami to świetnie, ale zawsze jeszcze pozostanie sprawa rozciągniętej skóry na brzuszku, której też dobrze byłoby się pozbyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
doświadczone mamuski, czy brzuszek duzo rosnie w ostatnim miesiącu? bo skonczył mi się krem na rozstępy i teraz nie wiem czy inwestowac jeszcze w ten droższy ELANCYL czy już darowac sobie i przejść na cos tanszego 😜


Ja bym chyba nie rezygnowała z Elancylu, skoro uważasz, że jest skuteczny. Nawet jeśli ci brzuch już dużo nie urośnie to przyda mu się duża dawka dobrego ujędrnienia i uelastycznienia na czas poporodowy. Jeśli uchroniłaś się przed rozstępami to świetnie, ale zawsze jeszcze pozostanie sprawa rozciągniętej skóry na brzuszku, której też dobrze byłoby się pozbyć 😉

hmm... no właśnie... w takim razie lepiej zainwestuje jeszcze raz 😉
a co myslicie o pasach poporodowych??? pomagają czy to tylko chwyt reklamowy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Siehankowa chwyt nie chwyt. Ja tam bym w tym nie wytrzymała ani minuty. Jak zajmujesz sie maluszkiem tez potrzebna ci wygoda. A jeszcze kiedy gorąco, blee. Jestem zdania ze mozna wrócić d formy bez tego. Ale tu na forum są dziewczyny, które ich używały, piały już kiedys o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 trzymam za Was kciuki 😘

pOxia gratuluję 🙂


siehankowa
ja tez zamówiłam tenn biustonosz-fajnie leży,
choć kusi mnie żeby wyciągnąć te fiszbiny 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kochane Brzuszki! 🙂
ZNów mam zaległości...
Przeczytałam o aniołku - trzymaj się, Kochana! I wszystkiego dobrego! 😘
Ja byłam wczoraj u mamy i zmierzyłam sobie cukier glukometrem. Po flaczkach i leczo miałam 77, a potem jadłam sernik na zimno i czereśnie i miałam 114, czyli wszystko w najlepszym porządeczku! Moja ciocia, która jest ekspertką, powiedziała, że mam normalny cukier i nie ma żadnych anomalii - więc się uspokoiłam! 🙂
Ciśnienie dalej mam niskie, nic minie puchnie.
Jutro chyba zrobię sobie tą glukozę 75g prywatnie i mocz. Czy któraś z Was płaciła za to badanie obciążenia glukozą? Ja będę musiała zapłacić 41 zł i wydaje mi się, ze to sporo.... Ale wolę prywatnie, a dobrze, niż w tej mojej przychodni się z kłócić z tymi pielęgniarami, że źle robią to badanie... wrr... 😠
A dzisiaj pojechałam do biura, ale porozmawiałam z szefową i ustaliłam, ze przez te 3 dni będę się pojawiać w firmie, ale nie na cały dzień, tylko tak, jak mi będzie pasowało - więc będę sobie wszystko robiła na spokojnie, wysypiała się itd... Mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze 🙂
A Szymuś się rozpycha! I dziaisj miał czkawkę! Pierwszy raz, tak samo jak u Joli! 🙂
Wracam czytać, co tam naskrobałyście jeszcze 🙂
Mam nadzieję, że humorki lepsze, bo pogoda się trochę poprawia! I mnie też już lepiej nastraja! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide zrobic kolacje,jakies kanapki,mam ochote na ogóreczki 🙂
A co do czkawki,to ja w zeszłym tygodniu dopiero wyczułam ją u dzidzi.Wczoraj to nawet mąz wyczuł,że maluszek czka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Ja bym chyba nie rezygnowała z Elancylu, skoro uważasz, że jest skuteczny. Nawet jeśli ci brzuch już dużo nie urośnie to przyda mu się duża dawka dobrego ujędrnienia i uelastycznienia na czas poporodowy. Jeśli uchroniłaś się przed rozstępami to świetnie, ale zawsze jeszcze pozostanie sprawa rozciągniętej skóry na brzuszku, której też dobrze byłoby się pozbyć 😉

hmm... no właśnie... w takim razie lepiej zainwestuje jeszcze raz 😉
a co myslicie o pasach poporodowych??? pomagają czy to tylko chwyt reklamowy???
Nam na szkole rodzenia mówili, że to może i troszkę pomaga, ale żeby absolutnie nie zakładć pasa na cały dzień i nie nosić, jak się jest w domu! Tylko na wyjścia i jak się zamierza jakiś wysiłek fizyczny wykonywać (np. pielenie w ogródku). Jeśli ktoś by nosił taki pas cały czas, to istnieje ryzyko, że mięśnie kręgosłupa i brzucha się osłabią, bo w pasie nie pracują normalnie (bo przecież pas trzyma).
Moja mama powiedziała mi, ze ona zakładała po prostu obcisłe bluzki - a ona brzucha nie ma wcale, ani obwisłej skóry (tzn teraz już ma trochę zwiotczałą, ale to już ze starości).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia ja nie płaciłam za badanie ale w cenniku widziałam kwoty od 22zł do30zł.
Dobrze, że zwalniasz 😉


A mi dziś przyszła koszula do porodu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia321 napisał(a):
u nas w szpitalu ponoc daja jakieś koszuliny jednorazowe do porodu a potem juz trzeba mieć swoją.


u nas też dają ale jak je zobaczyłam to wolę swoją 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!
W końcu Was nadrobiłam 🙂

Evelina kurczę, współczuję Ci z tą ręką. Mnie czasami w nocy noga rwie i jeżeli Ty masz tak cały czas z ręką to naprawdę współczuję 😞
jo-aneczka pytałaś o filmy. Ja jestem takim kinomaniakiem i mogłabym Ci kilka polecić, ale musisz mi napisać jakie rodzaje filmów oglądasz. Czy komedie? Jakieś thrillery? Bardziej obyczajowe, życiowe? Może jakieś fantasy typu ''Harry Potter' albo '' Władca Pierścieni''?A może bajki? 🙂
jola jakie śliczne zdjęcie. Dziewczyny Wy w ogóle wyglądacie tak ładnie i zgrabnie. Ja czuję się jak słoń. A rękę to mam taką, że jakbym się zamachnęła to chyba bym zabiła ☺️
aniołek pewnie tego nie przeczytasz, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Dużo zdrówka życzę 🙂
p0xia GRATULUJĘ zaręczyn. Na pewno jesteś bardzo szczęśliwa 😁 Ach...zaręczyny, chciałabym się cofnąć w czasie do swoich 🙂

My w sobotę byliśmy na zakupach. Kupiliśmy śliczną, białą komodę dla Synka. Poza tym materac, pościele, kołdrę, prześcieradła i inne. I dziwne, bo nigdzie nie mogę znaleźć wanienki 😮 Nawet nie chcę myśleć jak Norwedzy kąpią dzieci 😜
Poza tym kupiłam sobie krótkie spodenki ciążowe, takie do kolan i na upał jak znalazł 🙂 Było dużo do wyboru, ale niestety takie bardziej szorty, a ja nie pokażę swoich ud, bo cellulit mam straaaaaszny 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poxia gratulacje! !!!! Duzo szczescia i milosci! !!!!
Co do pasow moja mama nosila zwykly bandaz elastyczny i ma brzuch jak 18nastka, ja mam zwykly fitnessowy pas i bede go nosic w domu bo wiecie jak te neoprenowe odstaja i na dwor to nie bardzo w takim wyjsc no chyba ze na fitness :-)ale.poki mleko w cycuszkach to chyba fitness opuszcze bo od tego skakania mi sie zwazy hehhea z tyki pasami to rozne opinie. Ja bede nosic ale wiem ze chyba jest wiecej przeciwnikow niz zwolennikow,jednak figura kojej mamy do mnie przemawia najbardziej
u nas w szpitalu jak ktos nie ma to tez daja koszule ale taka erotyczna z widokami :-):-):-) to ja wole swoja taka zuzyta co po wszystkim jak bedzie od krwi to nie bedzie mi szkoda wywalic
ide sobie jakis filmik obejrzec do jutra papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek ja tez mam krazek tylko niech ci cos przeciwgrzybicznego zapisza. Ja mam pimafucin raz w tygodniu bo to jednak gume ci wsadza na pare tygodni w cialo. Dasz rade. Juz tak niewiele zostalo. Trzeba trzymac na sile te nasze bobasy w brzuszku bo sie spiesza za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...