Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki...

Tak czytam i widzę,że aura jakaś nerwowa tu się unosi. Dołączam do was. Wszystko mnie dziś wkur..
Do tego jeszcze z moim małżem nie pogadałam dzisiaj bo w kafejce remont sobie wymyslili....
Zadzwonił do mnie ... przepraszał, no ale to nie jego wina. jak mi powiedział,że jutro bedzie na skypie ale późno bo sie umówił z kumplami nad jeziorko to jakoś mi się tak smutno zrobiło i wyje do tej pory jak głupia...ale uspokajam sie bo pod serduszkiem maleńki czuje to co ja... 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do pomocy teściom - skąd ja to znam. Swojego czasu tak od nas doili...bo mój m się dawał..Za dobre serduszko ma 🙂. Pozostali bracia w d.. mieli i nie pomagali. JA w końcu się zbuntowałąm bo na litość boską my tez kasy potrzebujemy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi brzuch urusł mam wrażenie że jest 2 razy większy niż przed tygodniem 😮 a ja chce kupić wózek i się nie mogę zdecydować i już niby podjęłam decyzję i kliknęłam kup teraz i co się okazało że za długo się zastanawiałam i aukcja zakończona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe ja zawiłam już na kanape w salonie 🤪 🤪 🤪


No, i ja też. A zamiast wicia gniazda to wielka drzema wyszła. Chyba ten syndrom tylko doskwiera mamom po raz pierwszy rodzącym dzieci. Bo widzę, że mamy po raz kolejny to mniejszy zapał do wicia gniazda mają 😁 😁 😁
Ja to uprawiam spychologię, niech inni mi uwiją 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ale mi brzuch urusł mam wrażenie że jest 2 razy większy niż przed tygodniem 😮 a ja chce kupić wózek i się nie mogę zdecydować i już niby podjęłam decyzję i kliknęłam kup teraz i co się okazało że za długo się zastanawiałam i aukcja zakończona 🤪

a jaki wózeczek chciałas kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tako jumper x, pełno ich, ale kolorów mają tyle że nie mogę się zdecydować, chciałabym coś z zielenią
Tu na przykład są http://allegro.pl/tako-jumper-x-3w1-91x-kolor-11x-gratis-i1682250175.html
a na innych aukcjach jeszcze sa inne kolory i można oczopląsu dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tako, to była pierwsza z opcji jaka brałam pod uwagę 🙂 moja siostra ma właśnie Jumper'a i jest zadowolona 🙂 a co do kolorów to faktycznie oczopląsu mozna dostać 😁 ale ja bym brała cos w pomarańczu np. STTF nr 2 lub zieleni np. PIK nr 1 - ale to takie moje małe zboczenie kolorystyczne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki 🙂
Wróciliśmy właśnie z SR - pokąpaliśmy, poprzebieraliśmy i takie tam 😎
I wiecie co? Były tez te wiaderka...na żywo są jeszcze gorsze...
Nie dość, że dziecku nóżki tam trzeba podwijać do góry to trzymanie główki już w ogóle masakra 🤢
Ja tam wolę wanienkę-staroświecka jestem...
a powiem Wam, że mnóstwo par się nastawia na te wiaderka właśnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
a powiem Wam, że mnóstwo par się nastawia na te wiaderka właśnie 🤪

może niektórzy wolą być bardziej modni niz wygodni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
mapa napisał(a):
a powiem Wam, że mnóstwo par się nastawia na te wiaderka właśnie 🤪

może niektórzy wolą być bardziej modni niz wygodni 😉


też prawda 😉

Jakby ktoś jeszcze potrzebował znalazłam promocję
http://www.doz.pl/apteka/p52109-Oceanic_Oillan_emulsja_500_ml__szampon_plyn_Baby_150_ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Dziewczynki,
ja tylko na chwilkę, nie byłam od wczoraj na brzuszku więc nie wiem o czym plotkujecie, ja jestem w szpitalu 😞- tak mi twardniał brzuch, ze się wystraszyłam- będą go wyciszać, jedno szczęście że rozwarcie się nie powiększyło.
ściskam Was bardzo papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Aga....Mam nadzieję,że uda im się może tą pompę Ci z fenoterolem podadzą? Tam dostaje się normalną dawkę tylko dożylnie i w równym stężeniu dzięki czemu serducho nie wariuje...
Trzymam kciuki za powodzenie akcji.
Siehankowa mam rozumieć,że pogoda u Was ciulowa i nie byłaś na zakupach popościel?
Jak coś to może ja prześlę Ci najpierw pieniążki, bo teraz z tym autem i tak macie wydatki...Tylko napisz na sierpnióweczkach nr konta .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Brzuszki mam pytanie z gatunku komicznych 🙂

Co się ma na stopach w trakcie porodu...
buty? kapcie? skarpetki? nic?
Nurtuje mnie to 🤪

Hehe zalezy jak przebiega twój poród. Ja chodziłam i miałam klapki i dobrze, bo wody mi chlusnęły i kapcie byłyby mokre blee. A na moment parcia ostatecznego się położyłam to stópki golusieńkie były hehe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga lubię to wasze określenie "fenek". Brzmi dla mnie jak imię kolegi z podstawówki 🙂 🙂 🙂
Hehe taka para Fenek i Mariolka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki ja oczywiscie przyszlam sie z wami przywitrac i odrazu pozegnac... wogole teraz brak czasu na komputer 😞 .. melduje sie zebyscie wiedzialy ze ze mna i z dzidzia wszystko ok 😉 Dobrej Nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...