Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja mala w 30 tyg wazyla 1600 a w 32tc 1900. Dzis mam 34 tydzien i ide na usg w ksiazkach pisze zepowinna okolo 2500 wazyc ale zobaczymy.
Co do torby to ja tez jeszcze nie jestem spakowana musze dopiero zrobic zakupy bo jeszcze mi sporo do niej brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lydziaa84 napisał(a):
to jak się tak chwalimy obiadami to ja dziś serwuję fasolkę po bretońsku- mój mąż dał by się za nią pokroić (chyba nie znam drugiego takiego miłośnika fasolki)


to z moim by się dogadali 🤪


Paninka u mnie taki sam "obiad" 🙂
A przed chwilką zjadłam ogromną porcję jajecznicy i pomidorków 🙂


Miałam jechać wcześniej do miasta jeszcze na zakupy ale tak leje, że pojadę dopiero na SR 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz obiadek ugotowany - dzis znowu pulpeciki w sosie pomidorowym 😁 mojemu M. ostatnio tak posmakowały, że dzisiaj znowu o nie poprosil 😜
teraz oswajam kotki ze soba - ale cięęęęężko to idzie 🤢
a za godzinke jade do sąsiedniego miasta, po pościel dla mnie i dla Pati 🙂 tak więc do pózniej dziewczynki 🙂 🙂

aaaa, zapomniałabym - witam nową mamuśke Palome 🙂 lepiej trafić nie mogłaś - choć szkoda że tak pózno 🙂 noi Kornelka - nareszcie sie odezwałaś 🙂 nie rób nam więcej tego !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki 🙂
Witam nową mamusię 🙂
Dzis nic mi się nie chcę.Mam nygusa na maksa.Obiadek mam z wczoraj,gulasz z piersi z kurczaka 🙂
Co do podkładów to ja kupiłam te różowe z belli,dzis przyszły kurierem,sa na maksa wielkie i majtki siateczkowe o których pisała jo-aneczka.Fajnie sie ciagna i myslę że beda ok.A wiec torbe do szpitala mam spakowaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati miło mi, że o mnie myślisz. Ja czuje się już lepiej. Brzuch już nie twardnieje. Ale ten mokry kaszel to mnie w nerwice wpędzi. Pije ten syrop z cebuli i czosnku i liczę na to, że do końca tygodnia się go pozbędę. Dzisiaj mam jakiś senny dzień tylko na zmianę jem i leżę. Tylko ta nieszczęsna zgaga trochę przeszkadza. Wiecie co nie martwcie się bo w sumie to i ja jeszcze do końca nie spakowana jestem. Ale już w ten weekend się poprawię i skończę to pakowanie. Bo skurcze co raz częściej i w każdej chwili może się zacząć poród.
Kornelka miło mi, że u Ciebie ok i że się odezwałaś. Powodzenia w szybkim ukończeniu remontu.
Paloma witaj u nas na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Hey dziewczynki 🙂 Mam pytanko 🙂 Ile wasze Kruszynki ważyły w 30 tc?


Mój 1340g, ale był jednym z lżejszych Maluszków wśród sierpnióweczek 🙂


A u mnie 1700-1800g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja chce placki ja chce 🙃 ale mi smaka narobiłaś 🤨 a mam jedno jajko w domu i 3 ziemniaki chyba.


no i widzisz,ja tu na placki zapraszam a jajek w domu brak 😮 😮 😮 zaraz no syna wyślę hihi...żeby nie Ty to ja nie wiem 😉 matko z głową w chmurach chodzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydziaa, fasolka.... mniam. Ja to mam blisko do ciebie, więc nie kuś 😉
Już całe wieki jej nie jadłam. Zaraz sprawdzę sobie w necie przepis i małża na zakupy wyślę.Też sobie nagotuję cały gar, żeby na dłuuuugo starczyło.
A fasolkę to trzeba dzień wcześniej namoczyć? Bo cosik zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdalena a nakiedy ty masz dokładnie termin??I mam pyatnie czy Kubusia urodziłaś w terminie??
kornelka fajnie że sie odezwałas.Ja też mam tak czasami,że jest mi coraz ciężej i nic sie nie chce.Nawet krótkie spacery zaczynaja mnie męczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):

Wrzucę Wam 😎 Tylko zwlokę się z łóżka i zrobię 🙂


Leż leż 😉
A fotki przy okazji!

jo-aneczka
jak jest ubiegłoroczna to ja moczę calą noc,
a młodej nie trzeba-tylko nie wiem czy już jest młoda 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Lydziaa, fasolka.... mniam. Ja to mam blisko do ciebie, więc nie kuś 😉
Już całe wieki jej nie jadłam. Zaraz sprawdzę sobie w necie przepis i małża na zakupy wyślę.Też sobie nagotuję cały gar, żeby na dłuuuugo starczyło.
A fasolkę to trzeba dzień wcześniej namoczyć? Bo cosik zapomniałam


jak nie masz czasu moczyć to dodaj troszkę sody go gotowania, będzie prędzej 😉 A jak Ci się nie chce gotować to wpadaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...