Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
No to musisz mu polac hehe pol szklanki kawy pol wodki. Jakby tak pare razy dostal to juz by poszedl dla swietego spokoju zalac robaka hihihi



ojj bedzie ciezko bo on ani wodki ani kawy wogole nie pije 🤪
chyba ze do herbatki wkladke bede mu robic 😁

tesciu bedzie opijal....a jak ja sie urodzilam to moj dziadek kilka dni pil....bo pierwsza wnuczka...ale jak moja siostra sie urodzila to tydzien...tylko ze smutku bo nie chlopak 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No to faktycznie. Nie pozostaje nic innego jak wszystko w zart obrocic. Poczucia humoru ci nie brak wiec dasz rade. A jak na drutach lubi to zanim cos zrobi to sama kup welne dla dzieci i bedziesz pewna ze nic nie podrapie ani nie zapoci dzidzi. Ja sama zawsze prosze o welne na ubranko dla dzidzi i mi daja takie mieciutkie i milutkie. Pewnie by sie ucieszyla ze moze wam cos zrobic a ty bys tez.byla zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

Wróciłam z małych zakupów...kupiłam body niebieskie z myszką Miki 🙂 i śliniaczki... 😉 😉
Co do opijania maleństw..to mój co z kimś na piwko pójdzie to mu mówią by jeszcze jedno za zdrówko małego wypił. 😁także mały powinien zdrów jak rybka być 🙂 🙂.

A jeśli chodzi o wódkę to mój miś ledwo do ust kieliszek weźmie i już mu niedobrze...Cóż, na pępkowym bedzie musiał w kilka piwek sie zaopatrzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
dzidziuś musi byc opity 😁 taka polska tradycja - wszystko sie opija 😁 😁 😁


Nawet brak okazji to okazja 🙂

haha, fakt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez opijali i dodatkowo dzidek czary nade mna odprawial bo on z litwy 😆 no badz co badz nic mi sie nie dzialo strasznego a jak chorowalam to tylko w wakacje w przerwie od szkoly. Wtedy to i ospa i angina i rozyczka i cale wakacje w lozku. Ale.sie naplakalam jak kumpele.biegaly a ja w wyrze. a jak do szkoly byl czas to zdrowa.jak ryba. Oni mi to specjalnie zrobili hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi watę po porodzie i mariolka by wyglądała jak święty mikołaj 🤪 🤪 🤪 bo by się poprzyklejało haha
ale na przykład jak rodziłam pierwszego syna 14 lat temu to nie wolno było majtek nosić 😮 i tak dreptałyśmy jak pingwiny po oddziale żeby nic nie wypadło 🙃
co do tantum rosa - ja wzięłam jedną półlitrową wodę i butelkę wykorzystałam... jedną saszetkę na kąpiel rozrobioną w przegotowanej wodzie takiej nie za zimnej i pod prysznicem polewałam na gąbkę i przykładałam do mariolki,powiem że bardzo skuteczny specyfik 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mezem tacy bardziej wodkowi jestesmy. A ja to juz w ogole bo piwa kijem nie tkne chyba ze pol na pol z sokiem a i tak sie krzywie. Za to drinki itp mniam sama bym opila malego ale karmienie wazniejsze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Sierpniowe Brzuchatki! Jaka szkoda, że tak późno Was znalazłam w sieci i zaczęłam Was podczytywać. Nie jestem w stanie prześledzić wątku pd początku. Mam nadzieję, że mogę się do Was w końcówce przyłączyć i mieć w Was wsparcie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziuta napisał(a):
Witam Sierpniowe Brzuchatki! Jaka szkoda, że tak późno Was znalazłam w sieci i zaczęłam Was podczytywać. Nie jestem w stanie prześledzić wątku pd początku. Mam nadzieję, że mogę się do Was w końcówce przyłączyć i mieć w Was wsparcie :-)


witaj i rozgość się - napisz nam coś o sobie 😁
na brzuszku jest jeszcze wiele mam z terminem sierpniowym które do nas nie dołączyły hhihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek dokladnie swiety mikolaj hehe a z tymi majtkami to w wielu szpitalach nadal nie wolno bo kaza wietrzyc kurke. Ja stawiam na podmywanie kalia i ponoc w szpitalu polozne same przychodza i podmywaja wlasnie kalia tylko musze sie dowiedziec czy w moim tak robia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu, heh, chyba dziś tych 5000 stron nie będzie. Większość mam "wije gniazda".
Cześć Ziuta, szkoda, że dopiero teraz do nas dołączyłaś, ale zapraszamy.
Im nas więcej tym nam raźniej.
No i koniecznie napisz coś o sobie.

Paninka, wyobraziłam sobie tą watę między nogami 😮
Dobrze, że świat poszedł do przodu przez ostatnie 30 lat. Choć lignina wydaje mi się równie dziwnym pomysłem 🤢

No a pępkowe to musi obowiązkowo być 😁 😁 😁 Teraz nasze małże powinni zacząć pościć co by na bani do szpitala nie musieć jechać 😉, ale jak już urodzimy to niech świętują z kolegami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
moniczek dokladnie swiety mikolaj hehe a z tymi majtkami to w wielu szpitalach nadal nie wolno bo kaza wietrzyc kurke. Ja stawiam na podmywanie kalia i ponoc w szpitalu polozne same przychodza i podmywaja wlasnie kalia tylko musze sie dowiedziec czy w moim tak robia.


no u mnie trzeba majciochy zdjąć przed obchodem żeby lekarz nie widział 🤪 a potem można śmigać no ale fakt jest taki że "na powietrzu" wszystko szybciej się goi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
Witaj Ziuta !!!!! :-):-):-)

Świetnie to zabrzmiało 🙂 🙂 🙂
Witaj Ziuta 🙂 🙂 🙂 Masz termin na ten sam dzień co ja 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Ona wczoraj twierdziła, że dziś to zrobi.......... ale jakoś z głową ładniej wyglądała 🙂


no ja czytałam ale sądziłam że żartuje hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...