Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Foga napisał(a):
Jednak głupi ma zawsze szczęście............ nieświadomie załapałam się na 5000 🤪 🤪 🤪

Hehehe przez grzeczność .....

PS. Ot i się odgryzłam 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Jednak głupi ma zawsze szczęście............ nieświadomie załapałam się na 5000 🤪 🤪 🤪


Ja też, a co to ma za znaczenie?

P.S. Co zrobiłyscie, że macie przy postach swoje fotki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziuta hehe nie ma znaczenia 😜 Tylko się cieszą dziewczyny, że tyle stron już napisały.

A zdjęcie to w profilu dodajesz tam jest "o mnie" i wybierz plik i z kompa sobie wybierasz fotkę i już 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Ziuta hehe nie ma znaczenia 😜 Tylko się cieszą dziewczyny, że tyle stron już napisały.

A zdjęcie to w profilu dodajesz tam jest "o mnie" i wybierz plik i z kompa sobie wybierasz fotkę i już 😜 🙂 🙂


Dzięki za wyjaśnienia 🙂 Już myślałam, że jakieś nagrody grawantowane za tę 5000 stronkę 😉

D O B R A N O C !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff doczytałam 🙂 ale naskrobałyście....

Aasia współczuję przeżyć, leż kochana tak jak tu dziewczynki radzą a wszystko będzie dobrze 🙂
Exsistence no i obejrzałam filmik o kleszczach, próźnociąg odpuściłam i teraz mam niezłą schizę porodową 😞 😞 😞 W ogóle bardzo się martwię porodem.... a na zgagę dziewczyny chyba gawiscon polecały
Witam nową mamę Ziutę 🙂
Mam nadzieję że u Diviany wszystko ok bo coś się nie odezwała

Widzę że szykujecie się już lulu to i ja wam mówię DOBRANOC

aaa no i najważniejsze super że MALSTEP się odezwała. Wracaj Kochana do Nas jak najszybciej 🙂 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja przegapilam 5 tysiac 😞
witam nowa mamuske 🙂 🙂 🙂

mi dzisiaj dwie osoby powiedzialy ( same z siebie) ze brzuch mi sie obnizyl...ale mala kopie tuz pod zebrami a glowka nadal strasznie uciska pecherz...

a teraz spadam bo bylismy u znajomych i padam!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie chyba wszystkie czekałyście, żeby tylko dobić to tych pięciu tysiaków, bo jak tylko minęły to wszystkie pa, pa, dobranoc i spać poszły 🤨
A na 5003 stronie to już prawie pustki.
A ja się nie załapałam na jubileusz 😞
Marta, Foga - wasze dzisiejsze dialogi o zwierzętach egzotycznych są bezcenne, hi, hi, hi. Padłam jak to przeczytałam 😁 Marta, znalazłaś w Fodze konkurentkę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, skoro zostałam sama to zamykam interes i gaszę światło 😉
Oj, Aniołek, brakuje nam ciebie. Teraz o godzinie 23 to już cisza nocna, nawet Inez się ewakuowała 😞
Śpijcie dobrze brzuchy. Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ustrzeliły te 5000 😉 jak tylko sobie poszłam 🙃

Narzekacie na kręgosłupy a ja dziś też dziwnie się czuję. Koło południa w lewy bok wlazła mi kolka i sobie tam siedzi i boli ;( Boli mnie lewe ramię i szyja, żebra i aż do pasa cała lawa strona. Myślę że to jakiś nerwoból ale fajny nie jest 🤨 Za to Bartolinka skacze ile sił, cuda dziś wyprawia (jakieś biegi długodystansowe wokół pępka) 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
No nic, skoro zostałam sama to zamykam interes i gaszę światło 😉


hehehe jeszcze ja urzęduje! Nie gaś światła bo pewnie w coś przywalę 😉
A Aniołka brakuje bo nie ma z kim jeść kolejnej kolacji o 23 😉 i jakoś cisza nocna szybko zapada...

Słodkich snów kobietki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszlam na sekunde i widze ze poszla ta 5000 strona hehe
ziuta teraz to juz masz praktycznie bezpieczna ciaze,jeszcze chwila.i bedzie terminowa. Najwazniejsze ze juz teraz praktycznie nic dziecku nie grozi.
Ja mam wozek od dawna dawna, jakos szybko sie zabralismy za zakupy i dobrze bo teraz na lezaco bylo by ciezko, bo jestem z tych co musza wszystko obmacac zanim kupia hihihi.
Dobra ide spac bo maz mnie zaraz do porzadku doprowadzi Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sierpnióweczki:)
Poraz pierwszy jako pierwsza 🤪
Nie śpię od 3 i tak z boku na bok już mi się nie chce. Zjadłam, poczytałam i pomyślałam, że sie przywitam 🙂
Tak więc witam nową mamę Ziutę 🙂
No i czego się dowiedziałam?? że Malstep się odezwała 🙂 Cieszy mnie to ogromnie, bo wiedziałam, że tak czy inaczej kiedyś się odezwie. Najważniejsze, że z nimi wszystko ok. Pomysł z mailem jest fajny, tylko czy Malstep będzie chciała o swoich problemach mówic. Dajmy jej czas i uwierzmy w nią. Magda Ty jednak jestes niezastąpiona 😘 A pamiętasz jak się zasmuciłaś gdy admin zmiany wprowadził? Kto by nam teraz dobre wieści pisał? Dzięki kochana 😘
Do czegos jeszcze chciałam się odnieśc ale zapomniałam...
Pati jak Twoja s... poszłą sobie? Bo już by mogła przestac Ci dokuczac.
Poczytam książkę, bo co tu robic o tej godzinie??????????????
Ciekawe co u Diviany i jeszcze któraś wizytę miała, czy nie Andzelika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...