Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI,
ja teraz wieczorami wałkuję filmy z kolekcji Inez, więc potem długo śpię 😉
Inez, jeszcze raz dzięki za twoje podpowiedzi - póki co trafiłaś bezbłędnie.
Marta - śliczny brzusio z kokardką - to zdjęcie z sesji, tak?
U nas się dziś zapowiada upalna pogoda, może po południu skuszę się na mini - spacerek z aparatem fotograficznym - trzeba pstryknąć kilka fotek dla potomności.
Teraz już jesteśmy w takim "stadium", że nie można tego odkładać zbyt długo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Do zobaczenia później brzuszki. Wybieram się z chłopakami do miasta na zakupy bo lodówka świeci pustkami 😞
Trzymajcie się. Buziaki. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🙂
U nas ok nawet malutka ładnie daje znać o sobie co bardzo mnie cieszy nocki nie są najgorsze, ale to przewracanie sie z boku na bok to tragedia normalnie 🙂 no ale nic jeszcze tylko miesiąc został 🙂 wiec jestem dobrej myśli 🙂 🙂
MIŁEGO WEEKENDOWANIA WAM ŻYCZYMY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po kilkudniowej nieobecności. Wzięłam się do roboty, bo czas szybciutko leci a wczoraj jak już miałam chwilkę zaczęła się straszna burza i nie siadałam nawet do kompa. Dzisiaj po nadrobieniu zaległości chcę się tylko przywitać i uciekam sprzątać, póki się ok czuję.
Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, szczególnie tych w szpitalu - trzymam za Was kciuki - na pewno będzie dobrze!

[color=orange]Miłego weekendu życzę!!![[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😘
U nas pogoda słoneczna, więc trzeba się gdzieś wybrać, no ale na początek to czekają mnie pożądki, bo ten syf u mnie w domu jest nieziemski 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!
u nas od rana mdlosci i wymioty 🤢 🤢....znowu 😮

upal straszny teraz szykuje sie na zakupy ale jaks taka wymieta i nie do zycia jestem...kawki nie mam dopiero jak kupie to sie napije moze mi przejdzie.....

ale Wam zycze milego dnia i spokojnego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie 😁
wpadam na chwilkę bo wybywam potem z siostrą w plener 🤪 i mam nadzieję że zdjęcia wyjdą hihi
chciałam przekazać od szpitalnych dziewcząt pozdrowienia 😎,czują nasze wsparcie i nie tracą ducha a to najważniejsze....trzymajcie sie cieplutko

dla wszystkich brzuszków cudownego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Marta - śliczny brzusio z kokardką - to zdjęcie z sesji, tak?
U nas się dziś zapowiada upalna pogoda, może po południu skuszę się na mini - spacerek z aparatem fotograficznym - trzeba pstryknąć kilka fotek dla potomności.
Teraz już jesteśmy w takim "stadium", że nie można tego odkładać zbyt długo 😁 😁 😁

Hehe dokładnie Asia. Brzuszek sam ucieka nam z rąk 🙂 🙂 🙂
My też się wybierzemy może jutro w moje ulubione góry 🙂 🙂 🙂
PS. A zdjęcie tak z sesji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Marta - śliczny brzusio z kokardką - to zdjęcie z sesji, tak?
U nas się dziś zapowiada upalna pogoda, może po południu skuszę się na mini - spacerek z aparatem fotograficznym - trzeba pstryknąć kilka fotek dla potomności.
Teraz już jesteśmy w takim "stadium", że nie można tego odkładać zbyt długo 😁 😁 😁

Hehe dokładnie Asia. Brzuszek sam ucieka nam z rąk 🙂 🙂 🙂
My też się wybierzemy może jutro w moje ulubione góry 🙂 🙂 🙂
PS. A zdjęcie tak z sesji 🙂


Ale Marta, rozumiem, że ty zostaniesz na dole tych twoich ulubionych gór, tak?
Bo jak sobie pomyślę, co by było gdyby cie np. ze Szczelińca helikopter miał ściągać....
No, no, nie szalej, bo do twojej upragnionej daty jeszcze daleko 😁
Choć jak się nad tym dłużej zastanowić, hmmm. Na Szczeliniec podobno prowadzi szlak z ponad 600 schodami. Po przebyciu... poród gwarantowany 😁 😁 😁 😁

P.S. Ja też bym chciała odwiedzić moją ulubioną "kotlinkę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Marta - śliczny brzusio z kokardką - to zdjęcie z sesji, tak?
U nas się dziś zapowiada upalna pogoda, może po południu skuszę się na mini - spacerek z aparatem fotograficznym - trzeba pstryknąć kilka fotek dla potomności.
Teraz już jesteśmy w takim "stadium", że nie można tego odkładać zbyt długo 😁 😁 😁

Hehe dokładnie Asia. Brzuszek sam ucieka nam z rąk 🙂 🙂 🙂
My też się wybierzemy może jutro w moje ulubione góry 🙂 🙂 🙂
PS. A zdjęcie tak z sesji 🙂


Ale Marta, rozumiem, że ty zostaniesz na dole tych twoich ulubionych gór, tak?
Bo jak sobie pomyślę, co by było gdyby cie np. ze Szczelińca helikopter miał ściągać....
No, no, nie szalej, bo do twojej upragnionej daty jeszcze daleko 😁
Choć jak się nad tym dłużej zastanowić, hmmm. Na Szczeliniec podobno prowadzi szlak z ponad 600 schodami. Po przebyciu... poród gwarantowany 😁 😁 😁 😁


Hehe no tak 🤪 🤪 🤪
Ale wybieramy się w mniej radykalne miejsca "Skalna półka", czy "Ławka" jak kto woli 🙂
Piękny widok na Szczeliniec itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika jakie fajne foto w avatarze 🙂

U nas dziwaczna pogoda, rano świeciło słońce, teraz jest pełno chmur ale duchota okropna 🤢 No i chyba coś z ciśnieniem się dzieje bo nie mam siły palcem ruszyć 😞 jakby ktoś wszystkie siły ze mnie wyssał......... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
Ja od wczoraj jestem na tabletkach przeciwbólowych 😞 Tak mnie wieczorem bolał ten kręgosłup,że zadzwoniłam do swojej pani ginekolog.Nie mogę się schylać,najlepiej jest jak leże.Dobrze,że wizyta juz we wtorek.
Dobrze,że malutki jest bardzo aktywny,rozpycha się.
Brzuszki które sa w szpitalu trzymajcie się kochane 😘
marta-ale ładne zdjęcie.
A mój mężulek dzis ma urodzinki,a ja taka obolała.Ale juz duzo do konca nie zostało 🙂
Życze wam udanej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka dziękuje za smsa. Naprawdę dziewczynki z Wami to musi się wszystko dobrze skończyć, dziękuje wszystkim za wsparcie i że pamiętacie bo to tutaj bardzo potrzebne.
Ja troszeczkę pospałam, zaraz będzie obiadek no i dalej leżakujemy bo co tu innego można robić 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia a brali cie juz na kontrole czy czekaja? Ciekawe czy to rozwarcie ci sie zamyka.
Ale mi dzis niedobrze a taka piekna pogoda. Nawet na balkon mi sie nie chce wstac. Chyba sie przespie. Papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki. Wpadlam sie o cos zapytac ☺️ bylam dzisiaj na spacerze i..poplakalam sie prawie 😞 jakis dziwnych bolesci dostalam "tam" na dole. Cos jakby maly z calych sil napieral do wyjscia. Mialam tak juz kilka razy ale nie az tak bardzo 😞 zawsze kiedy chodze,nigdy kiedy np leze albo siedze.Chcialam do swojego gina zadzwonic ale moze to normalne?Tak sie przestraszylam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
Czesc dziewczynki. Wpadlam sie o cos zapytac ☺️ bylam dzisiaj na spacerze i..poplakalam sie prawie 😞 jakis dziwnych bolesci dostalam "tam" na dole. Cos jakby maly z calych sil napieral do wyjscia. Mialam tak juz kilka razy ale nie az tak bardzo 😞 zawsze kiedy chodze,nigdy kiedy np leze albo siedze.Chcialam do swojego gina zadzwonic ale moze to normalne?Tak sie przestraszylam 🥴

Justyna być może twoj maluch jest już dość ciężki i cie naciska na szyjkę i kości.
Ja jednak bym dzwoniła, zapytać nie zaszkodzi. Nie ma co gdybać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
Ale juz mi przeszlo,polezalam troche i OK jest. Chyba naprawde maluch jest ciezszy i dlatego.

No oki tylko pamiętaj nie kombinuj. Na tym etapie ciąży łatwo o rozwarcie, własnie dlatego, że bobas ma już swoja wagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Słonka :-)
My dziś nawet nieźle spałyśmy z Córeczką. Chyba dużo zależy od pogody i jej zmian. Wczoraj tak mi się przykro zrobiło, bo spadł mi na podłogę umyty słoik - nie rozbił się, ale narobił hałasu. Moja Córunia bardzo się wystraszyła tego huku, zwinęła się w kłębuszek, a ja prawie się pobeczałam...

Zrobiłam rano pranie prześcieradeł z frotte z gumką na przewijak i na materacyk. Szkoda, że jeszcze materacyka mi nie dostarczyli. No i czekam na pościel...
Napiszcie proszę coś jeszcze o herbatkach na laktacje, bo wpisałam na listę zakupów, ale czy potrzeba faktycznie?

Miłego dnia Brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja poprasowalam dwa komplety poscieli i padam...taki skwar a nad tym zelazkiem to juz wogole...reszte zostawilam na wieczor albo jakis chlodniejszy dzien ☺️zrobie jesszcze obiadek na jutro i kolezanka przyjdzie na piwko 😜 😜 😜 ( w moim przypadku bezalkoholowe 😁 😁 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziuta napisał(a):

Napiszcie proszę coś jeszcze o herbatkach na laktacje, bo wpisałam na listę zakupów, ale czy potrzeba faktycznie?


Według tego co piszą w necie i co mówią położne, to nie potrzeba 😉 Podobno te herbatki nie wzmagają laktacji, a jedynie zmieniają smak mleka na bardziej "atrakcyjny" dla dziecka, przez co ono częściej pije a tym samym pobudza laktację.
Ile z tego prawdy - nie wiem.
Z całą pewnością te herbatki mają jeden zdecydowany plus - są robione na bazie kopru włoskiego, więc mają działanie anty wzdymające. A to pomoże zapobiec kolkom u dzidziusia lub przynajmniej zminimalizować ich dokuczliwość.
Ja będę pić tą herbatkę, ale wybiorę taką prawdziwą ziołową, nieprzetworzoną (np.Bocianek, Herbapol lub po prostu kupię w aptece zioła i je pomieszam). Te rozpuszczalne herbatki np z Hippa do mnie w ogóle nie przemawiają (podobnie zresztą jak kawa rozpuszczalna, brrrrr)

A, i jeszcze uzupełnię, podobno od czasu do czasu można wypić piwo karmelowe z zawartością alkoholu do 0,5 promila. O tym się dowiedziałam kiedyś od pediatry 🙂 Tylko wcześniej powinno się je trochę odgazować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...