Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześ dziewczyny. Melduję, że u mnie ok. To pogoda i intensywna niedziela raczej była przyczyną tego wysokiego tętna i osłabienia.
Poczytałam Was troszkę ale nie wszystko.
jo-aneczka czyżby miało byc tak jak chciałaś? Trzymaj się kochana 🙂
Na dziś mam plan prania, gotowania i sortowania tego co na podłodze leży bo przenoszę zawartośc szafy w dalszym ciągu. Mam tylko pochowac do pudeł i wyrzucic co zbędne 🙂
Pozdrawiam Was gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki !!!
dziś zaczynam 36 tydzień - no i zleciało 😲
wczoraj rozprawiałyście o porodach - widać że rozpakowywanie się zbliża hihi...u mnie za każdym razem było inaczej a teraz jakoś bardziej się obawiam 😮
Aniołek super że jesteś w doomku 😎 leż i się nie stresuj...
aasia - trzymaj się cieplutko - czasami tak trzeba - jesteś przecież pod dobrą opieką 🙂

my dzisiaj kiepsko spałyśmy - kulałam się pół nocy z boku na bok heh...a dzisiaj jakoś dziwnie malutka się ułożyła bo uciska mnie bardzo nisko - moja wiercipiętka 😉

Madzia i jo-aneczka
widzę że nie możecie doczekać hiihi...życzę zatem szybkiego rozwiązania
Marta powodzenia na wizycie...ja wybieram się pojutrze 😆



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek mi za kazdym razem jak wchodze na forum otwiera sie strona na ktorej piszesz ze teraz fasolka ma 5 tyg 🤪 🤪 🤪 🤪 a tu juz koncowka az mi sie lezka w oku kreci ze ten czas tak szybko leci i zaraz z tej mojej fasolki zrobi sie mala pyskata panienka 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzucholki 🙂 Widzę, że u Was humory dopisują. Nio ja właśni troszkę sobie popłakałam słuchając piosenek na sierpnióweczkach a teraz trzeba się ogarnąć i koniec tego beksowania. ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Pati jak minął weekend? Zrelaksowałaś się? 🙂


Oj mapa dałam czadu 🙂 Jak na mój gust to byłam w ten wekend tak bardzo aktywna , że przez całą ciążę sobie tyle nie pozwoliłam w sumie 🙂
Czułam się ok, a jak mnie coś pobolewało to się kładłam. Pomogłam mamie kroić na sałatki produkty, trochę na stole poukładałam potem pomogłam ile mogłam oczywiście znosić bałagan do kuchni. Nie robiłam nic ponad siły, ale i tak dałam ostro czadu 🙂 Cieszę się bardzo bo przecież jestem już jak klocek i ciężko mi nawet wstać 😞
Wpiątek idę do szpitala i mam nadzieję,że mam jeszcze szyjkę, a nie tylko szew trzyma maleńką bo w takim przypadku zamiast rutuynowego pobytu mój doktorek mnie zostwi w szpitalu czego oczywiście bym nie chciała bo mam inne plany...
Poza tym zrobiłam się troszkę odważniejsza ponieważ moja koleżanka od 2 tygodni śmiga bez szwu, na jutro ma termin, a dziecko wcale nie kwapi się do wyjścia...Więc skoro ona bez szwu utrzymuje bobo to i ja ze szwem jestem pewniejsza,że mogę sobie nieco pozwalać, choć mój mąż dziś do mnie z tekstem mam nadzieję,że nie masz zamiaru sprzą5tać jak wrócę to zrobię bo jak zrobisz coś dziecku to nie wiem co ja Ci wtedy zrobię 😮 😮 😮
Więc ostudził nieco mój zapał i oszczędniej sobie egzystuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 mam nadzieje ze to lzy radosci? bo jesli nie 😠 😉 😉

mi humor dzisiaj bardzo dopisuje 🤪mala tancowala od 3 w nocy w brzuchu ze dwie godziny spac nie dala az wkoncu dostala czkawke i moglam usnac 🤪 🤪
od rana tez juz piruety robi...m. sie cieszy ze mala lobuziara bedzie 🤪 tylko jak ja z taka dwojka dam sobie rade 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
moniczek mi za kazdym razem jak wchodze na forum otwiera sie strona na ktorej piszesz ze teraz fasolka ma 5 tyg 🤪 🤪 🤪 🤪 a tu juz koncowka az mi sie lezka w oku kreci ze ten czas tak szybko leci i zaraz z tej mojej fasolki zrobi sie mala pyskata panienka 😉 😉


no żebyś wiedziała - wydaje mi się jakbym niedawno chodziła w ciąży z Bartkiem a tu już wnet dwa lata ma smyk i zaczyna "wiedzieć swoje" hihi....no nie mówiąc ja to się starałam o pierwsze dziecię które ma już 14 lat i "jest dorosły" 😮 😮 😮 czas zapiernicza jak nie wiem co heheh tylko ja mam wiecznie 18 lat 🤪 🤪 🤪

Madziula mnie też rozczulają te piosenki hihi....ale ostatnio nie słucham bo mam jakiś kiepski psychicznie czas i wolę się dodatkowo nie rozklejać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
madalena20 mam nadzieje ze to lzy radosci? bo jesli nie 😠 😉 😉


Wieszz już dawno nie płakałam i tak jakoś mnie naszło 🙂 Ale sama nie wiem czy to szczęścia czy smutku chyba takie pomieszane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wtorkowo i kolorowo!

Sqrcze mi dziś urządziły zieloną noc 😮 Ale już jestem na chodzie 😆

Kochane, czy miałyścice może "przyjemność" zamawiania wózka w Bobo Wózki? Czekam na wózek drugi miesiąc i cisza 😠

I pytanko: czy polecacie jakąś torbę do wózka?

Dziękuję za dotychczasowe porady! :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej przyszle mamusie i dzieciaczki jeszcze w brzuszkach 😁 u nas dzis straszny upal wlasnie posprzatalysmy troszke chalupke i wybieramy sie na basen trzymajcie sie cieplutki jak znajdziemy czas zagladniemy do was wieczorkiem buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAsia trzymam kciuki by u Ciebie było dobrze, odpoczywaj kochana.
Daniela właśnie dostałam przesyłkę i o dziwo produkt zgadza się z tym ze zdjęcia 🤪 zamówiłam to raczej z przekory niż faktycznej myśli że za taką cenę może to jakoś wyglądać a faktycznie wygląda dobrze, dużo lepiej niż zasłony kupowane na wyprzedażach w supermarketach gdzie i tak płaciłam 2 razy tyle. To namiary na użytkownika http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=15809514&category=5 a ja zakupiłam takie zasłony http://allegro.pl/show_item.php?item=1696876806 i są takie jak na zdjęciu i wydaje się że z dobrego naturalnego materiału 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
Ja standardowo miałam problemy ze spaniem.zasnęłam dopiero po 4.I o 9 pobudka na siusiu.A mój maluszek na maksa sie rozpycha 🙂
Tez jakos od kilku dni dziwnie się czuję.Jak nie kregosłup to cos poboluje brzuch 😞
Ostatnio zdarza mi sie ,że jak zrobię siusi to mam wrazenie jak mały mi z całej siły naciska na dół mariolki,tez cos takiego macie??
Dzis mam wizyte,na 17.30 i juz nie moge sie doczekać.Trzymajcie kochane kciuki 🙂
aasia pozdrawiam cie serdecznie
jo-aneczka trzymaj sie,mam nadzieje ze te skurcze to nic groźnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare, powodzenia na wizycie i koniecznie napisz nam co tam słychać w środeczku. A, i nie zapomnij zapytać ile waży dzidziuś. Bardzo ciekawa jestem - bo ty blisko mnie masz termin 😉
Diviana, wow, za taką cenę takie zasłony. Oby się dobrze "użytkowały" Aż sama przejrzę produkty tego sprzedawcy - w sumie też potrzebuję opakować okna w salonie.
Ziuta, na pewno któraś z nas zamawiała wózek na tej stronce, tylko teraz nie pamiętam kto. Być może wybrałaś model na który się tak długo czeka i dlatego trwa to tyle czasu. A tak z ciekawości - jaki wybrałaś? A do twojego wózka nie było torby? Bo zwykle jest w zestawie.
Aasia, trzymaj się mocno. Buziaki dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divianka zasłonki bardzo ładne 😁
Marta wow - zdjęcia niesamowite 😎
aneczkare22 powodzenia na wizycie

u mnie dzisiaj na obiadek gulasz - tak mi się zachciało z ogóreczkiem kiszonym 😜
- tylko wyszedł mi ciut pikantny 🥴 🥴 nie wiecie co można na to poradzić? może rozrzedzić go wodą?

a jutro jedziemy oglądać większe mieszkanie - może będzie akurat coś fajnego 🙃 - ciągle mało mi miejsca ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka na pewno dam znać,bo tez jestem ciekawa ile maluszek przytył 🙂
A co do torby do wózka to jestem tez zdziwoiona że nie ma w komplecie,te co ogladałam to w zestawie mają.Ja czekam jak moja mamka wróci z wakacji i wtedy tez pojedziemy kupić wózeczek.
A co do obiadku to u mnie devolay,ziemniaczki i zrobie jakąs surówkę.
Dziewczynki macie takie kłucia w dole brzucha??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 ja mam takie klucia, szczegolnie wieczorem jak chodze..wczoraj jak lekarz obmacywal mi brzuszek to tez mialam i on powiedzial ze to glowka uciska na pecherz kosci i to przez to...i ze tak juz bedzie do konca wiec mam sie nie martwic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...