Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Eleeza napisał(a):
Foga napisał(a):
Eleeza napisał(a):

Foga dzięki, ale teraz nie mogę na siebie patrzeć...mam nadzieję, że to przejściowe.
Wreszcie się zmoblilizowałam do zamieszczenia fotek, żeby Madalena mogła wrzucić coś na sierpnióweczki, bo w moim folderku jedynie jedno marne zdjątko mini brzuszka 😞


Ty mnie tutaj głupot nie gadaj........wszystkie śliczne jesteście... normalnie w kompleksy wpadłam 😮


Jakie kompleksy??? Ty??!!!


Nio...... ja w ogóle nie jestem fotogeniczna.....na każdym zdjęciu jak debil wyglądam 😮 I jeszcze robię takie miny, że szok ...... a Wy normalnie jak modelki wyglądacie 🙂
Dobra spadam pod ten prysznic.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Foga napisał(a):
Eleeza napisał(a):

Foga dzięki, ale teraz nie mogę na siebie patrzeć...mam nadzieję, że to przejściowe.
Wreszcie się zmoblilizowałam do zamieszczenia fotek, żeby Madalena mogła wrzucić coś na sierpnióweczki, bo w moim folderku jedynie jedno marne zdjątko mini brzuszka 😞


Ty mnie tutaj głupot nie gadaj........wszystkie śliczne jesteście... normalnie w kompleksy wpadłam 😮


Jakie kompleksy??? Ty??!!!


Nio...... ja w ogóle nie jestem fotogeniczna.....na każdym zdjęciu jak debil wyglądam 😮 I jeszcze robię takie miny, że szok ...... a Wy normalnie jak modelki wyglądacie 🙂
Dobra spadam pod ten prysznic.....


Oj Foga, Foga ,co Ty za głupoty opowiadasz!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza czekam na fotki 🙂 Liwia śliczna po mamusi zapewne 🙂
Karolcia12345i gratuluje finiszu, bobasek donoszony, zdrowy duży i gotowy do narodzin.
Siehankowa Twój synek też wagowo spory, mamusia możesz być dumna 🙂
Foga skąd u Ciebie kompleksy hmmmm chyba tak z przekory napisałaś żeby usłyszeć jakieś komplementy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paloma21 napisał(a):
mapa napisał(a):
Ja bym chciała żeby Paloma nam coś więcej i częściej popisała 🙂
Czuję, że fajna z Ciebie Paloma Kobietka, ufam naszej Karolciakam 😘
Ale tak w ramach konsekwencji...koleżankę Crazzzyyy kiedyś nie przyjęłyśmy na stronkę, bo też mało pisała.



OJ mapa nie wiem czy byś chciała więcej wiedzieć 😁 😁 bo ona to tylko (jak zresztą widzisz) dobrze się czuje, pięknie wygląda, przesypia noce 😉 Crazzzyyy już dawno jest "nasza"

O! a Paloma to by wspólny temat z Divianą miała? Zgadniecie jaki?

dziewczyny, ale ja nie bardzo wiem co mam wam pisać. Że czuje się świetnie i nic mi nie dolega. noce przesypiam spokojnie i czasami nawet do łazienki nie wstaję. Moja ciąża przebiega bardzo spokojnie. (poprostu czasami jak do Was zaglądam to się zastanawiam, czy tylko was dołować nie będę tym że nic mi nie dolega)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
k8_online napisał(a):
Siehankowa no poziom humoru mi tak podkoczył ze.......... hahahahaha 😉)
no i ze włoski dorysował - ładny z niego figlarz 😮 🤔
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
zaraz - ale jak to? odbyt tylko owłosił? 😁 🙃 😮

haha, tak k8, tylko odbyt 😁


no przecież mariolki widuje ogolone 😁 😁 😁 😁 😁 to co się dziwicie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak...wszystkie śpią oby tylko dobrze spały i miały piękne sny!

U nas burza... powietrze fajne się zrobiło ale te grzmoty nie dają mi spać 😉
Dziewczyny cieszę się że po wizytach dobre wieści! Tylko moniczek coś źle trafiła. Może zamiast płacić i chodzić prywatnie podjedz do szpitala i powiedz jaki masz problem. Że lekarz prowadzący ciążę do tej pory teraz cię wystawił Powiedz że nie chcesz by przy porodzie wynikły jakieś problemy czy braki w badaniach i pewnie Ci pomogą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się dziś narobiłam i odkupuję to teraz bólem pleców 😞
Normalnie ryczeć mi się chce, bo nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji, a jak pomyślę, że cała noc przede mną... 🥴

Ale Wam mamusie życzę DOBREJ NOCY I KOLOROWYCH SNÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny.Mam na imie Arek jestem mężem Kasi i informuje was że na świat przyszedł nasz synek który miał mieć na imie Jeremiasz a w koncu ma na imie Bartosz w dniu 13-07-2011 o godzinie 23-57 w Wągrowcu woj.wielkopolskie.Waga 1900 g mierzy 45 cm.Zrobił nam niespodzianke i nas zaskoczył totalnie Kasia miała termin na 26 sierpnia.Powodem było lekkie krwawienie i jak się okazało odkleiło sie łożysko i cesarskie cięcie i maluszek jest już na tym planie ziemskim z nami :-).Jest w inkubatorze w klinice na Polnej w Poznaniu.Oddycha sam morfologia krwi w porządku.Dostaje antybiotyk i mineła już doba od narodzin i Bartuś jest stabilny,Cieszymy się niezmiernie choć stresik nas dopadł niezły.Poród odbył sie w 33/34 tyg. ciąży.Teraz jak mi powiedzieli lekaże będzie już tylko lepiej.Pozdrawiam Was wszystkie
Kasia Arek i Bartuś :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1984 napisał(a):
No my też w szoku jesteśmy Inez :-)


To tak jakbym ja teraz urodziła, bo miałyśmy termin na ten sam dzień 🙂
Super, że z malutkim ok. A wiadomo kiedy wróci z mamą do domku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Kasiu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzę że miałaś dokladnie tak samo jak ja....... ja tez rodziłam w 34 tyg. ciązy mam nadzieję że twój maluszek szybko będzie z Wami w domku 🙂 ja jeszcze troche musze poczekac na mojego aktualnie leży 2.5 tyg w szpitalu...ale wszytsko jest na najlepszej drodze do wyjscia 🙂

pozdrowionka trzymajcie się!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jest w Wągrowcu w szpitalu wyjdzie w poniedziałek a Bartosz jest w Poznaniu na Polnej na oddziale neonatologi.Ma podłączony tlen ale praktycznie sam oddycha.Kasia jak wyjdzie w poniedziałek to pojedzie tam ze mną a ja jadę tam dzis do synka.Najważniejsze że samoddycha płucka się muszą jeszcze bardziej ukształtować i będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1984 napisał(a):
Witam dziewczyny.Mam na imie Arek jestem mężem Kasi i informuje was że na świat przyszedł nasz synek który miał mieć na imie Jeremiasz a w koncu ma na imie Bartosz w dniu 13-07-2011 o godzinie 23-57 w Wągrowcu woj.wielkopolskie.Waga 1900 g mierzy 45 cm.Zrobił nam niespodzianke i nas zaskoczył totalnie Kasia miała termin na 26 sierpnia.Powodem było lekkie krwawienie i jak się okazało odkleiło sie łożysko i cesarskie cięcie i maluszek jest już na tym planie ziemskim z nami :-).Jest w inkubatorze w klinice na Polnej w Poznaniu.Oddycha sam morfologia krwi w porządku.Dostaje antybiotyk i mineła już doba od narodzin i Bartuś jest stabilny,Cieszymy się niezmiernie choć stresik nas dopadł niezły.Poród odbył sie w 33/34 tyg. ciąży.Teraz jak mi powiedzieli lekaże będzie już tylko lepiej.Pozdrawiam Was wszystkie
Kasia Arek i Bartuś :-)


🤪GRATULACJE!!! dużo dużo zdrówka dla małego i oczywiście wytrwałości,cierpliwości i zdrowia dla rodziców!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...