Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

monia321 napisał(a):
dziewczyny ja mam pytanko do tych, które już mają dzieciaczki 🙂). Jestem 10 dni po porodzie a krwawienie nadal i to wydaje mi się że więcej. Juz byłam zadowolona bo te krwieste zniknęły a teraz chyba znowu (no może trochę bardziej brunatne) Tyle podpasek już zużyłam, że w całym życiu mi tyle nie poszło. Mam wrażenie, że po załatwieniu bardziej krwawię.
Kochana krwawienie po porodzie trwa do 6 tygodni. Raz leci więcej raz mniej. A to ze leci ci wiecej po zalatwieniu potrzeby w toalecie to całkiem normalne. Sila rzeczy sama "wypychasz", używasz przeciez mięśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

co do terminów, to u mnie wg OM jest na 4.sierpnia... ale juz sama nie wiem, czy sie nie pomyliłam o tydzien z ostatnia miesiączką 😮 wg USG połówkowego termin jest na 28.lipca ( czyli zgadzałoby się, gdybym faktycznie pomyliła sie o tydzień) 😉 pózniej na którymś z USG termin wyszedł na 19. lipca 😜 a na ostatnim USG znowu potwierdził sie termin 28.lipca 😉 tak więc pożyjemy, zobaczymy 😉 w każdym razie kolejna wizyte mam 28.lipca, zobaczymy co powie gin 😉 i czy uda mu się byc przy moim porodzie, bo niestety 2. sierpnia jedzie już na urlop 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Martuś a Ty jak się czujesz? Jakieś nowe symptomy zbliżającego się porodu?
Dziękuje Eleeza. Powiem ci, ze sama nie wiem, raz lepiej raz gorzej.


Jedno jest pewne- Julcia to posłuszna dziewczynka, chciałaś dotrwać do piątku żeby pójść do fryzjera- Mała poczekała, miała zaczekać na Emilkę- zaczekała, teraz tylko 2 graniczne daty- 23 lipca, żeby być lionem jak Mamusia i do urodzinek Mamy 🙂

Hehe no albo bardzo przekorna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia321 napisał(a):
marta ja wiem, że połóg trwado 6 tygodni, ale chyba krwawienie u nikogo tyle nie trwało. w książkach piszą, że do 2 tygodni. Z 1 dzieckiem wiem, że było o wiele krócej.


Jeśli masz jakieś wątpliwości to może skontaktuj się z położną środowiskową, przyjdzie i oceni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
monia321 napisał(a):
marta ja wiem, że połóg trwado 6 tygodni, ale chyba krwawienie u nikogo tyle nie trwało. w książkach piszą, że do 2 tygodni. Z 1 dzieckiem wiem, że było o wiele krócej.


Jeśli masz jakieś wątpliwości to może skontaktuj się z położną środowiskową, przyjdzie i oceni.

dokładnie... poza tym, pamiętaj, że nie u kazdego połóg przebiega książkowo... tak samo jak ciąża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂
My po wczorajszych wrażeniach mieliśmy dość bezsenną noc ale na szczęście odespaliśmy rano 🙂
Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie i to tutaj i sms-owe!
Eleeza dla Ciebie podwójne buziaki 😘
Powiem Wam, że jak zawsze się uważałam za silną psychicznie tak wczoraj się posypałam troszkę...
Moja praca nie ułatwia mi pozytywnego myślenia w tej kwestii i wizje miałam nieciekawe.

Ale od dziś myślimy pozytywnie, rozmawiam z naszym Dzideczkiem czule 🙂
I dbamy o nas jeszcze mocniej 🙂


Andzelika
gratuluję dużego i zdrowego Syneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
monia321 napisał(a):
marta ja wiem, że połóg trwado 6 tygodni, ale chyba krwawienie u nikogo tyle nie trwało. w książkach piszą, że do 2 tygodni. Z 1 dzieckiem wiem, że było o wiele krócej.


Jeśli masz jakieś wątpliwości to może skontaktuj się z położną środowiskową, przyjdzie i oceni.
To też prawda. Ale na pewno nie skończy ci sie po 10 dniach. Ja z Majka miałam plamienia i do 6 tygodnia po porodzie. A krocze no wiesz "tyłek" boli jednak miał wysiłek się rozciągnąc.
A pozatym 10 dni to nie jest długo. A masz jakiś szew? Może to szew ciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa do usług 🙂

To jest właściwe podejście- pozytywne nastawienie, dużo czułych rozmów z Maluszkiem, duuużo relaksu i odpoczynku i kulinarne dogadzanie 🙂 I musi być dobrze!!! Innych opcji nie przyjmujemy do wiadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od Aniołka:

Cześć Martuś. My zostaliśmy w Wałbrzychu. Okazuje się, że Oliwka ma wadę wrodzona lewej nerki. Jakaś wielotorbielowatość czy coś. Dodatkowo ściągnęli mi krążek, bo i tak wcale nie trzymał, odstawili fenoterol. Miałam juz porządne skurcze to dali mi nospę. Pozdrów dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny. Napisałam posta, wszystko ładnie pięknie i jak wysłac chciałam to mi net padł 😠 Teraz muszę jechac zwolnienie wysłac i już nie odtworzę tego co napisałam. Ogólnie tylko za co przepraszam.
mapa cieszy mnie Twoja wiadomośc 🙂 bo czekałam z niecierpliwością.
Mamą, które miały wizyty gratuluję 🙂 ann widzisz maleńka już nie taka maleńka 🙂
Tym które mają wizyty życzę powodzenia, moniczkowi jeszcze paru dni chociaż w dwupaku 🙂 Marta Tobie tego samego życzę 🙂 I o Aniołku teraz przeczytałam.
Moja koleżanka urodziła córkę z taką wadą. Kontrolowali dziecko, jeżdzili do specjalisty od nerek jak mała była. Dziś Ola ma 15 lat, jest ładną panna, żyje jak zdrowy człowiek, jeżdzi na wakacje za granicę, do szkoły normalnie chodzi i jest ok. Aniołek życzę Wam wszystkiego naj. Trzymam kciuki i wierzę, że bedzie dobrze.
Miłego dnia wszystkim życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniolek trzymaj sie wszystko musi byc dobrze!!!!

a ja wlasnie skonczylam lepic pierozki z mieskiem 🙂 ale tak sie zmordowalam przy tym jakbym z tysiac ich zrobila 😮 😮 a brzuchol to calusienki w mace mialam 🤪 🤪 🤪 lilka czynny udzial w robieniu obiadku dla taty miala 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...