Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anochi to naprawde ciężko jej nie ma siły wstać, a mała leży przecież niedaleko dobrze, że chociaż tata jej filmiki nagrywa.
Nie może nawet jej nakarmić, może jutro już bedzie lepiej. Trzeba być dobrej myśli przecież dopiero urodziła, potrzeba troche czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 niestety my nic nie zalatwiamy bo bysmy kredytu nie dostali 🙂 🙂 z reszta poki co u mojej mamy jest calkiem calkiem tylko ze pali ale tak to jest OK. Wiadomo lepiej na swoim ale co zrobic. Ja mam umowe na nieokreslony a maz na 3lata,moze ktos by dal kredyt ale nie bardzo nas na niego stac bo czynsz,kredyt, zycie,opiekiunka to za duzo z naszych pensyjek
eleeza moj maluszek jak sam sie nie zdecyduje to go wyciagna na sile hehhe tlumacze mu ze jeszcze ma weekend i poniedzialek, zobaczymy co zdecyduje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
anochi to naprawde ciężko jej nie ma siły wstać, a mała leży przecież niedaleko dobrze, że chociaż tata jej filmiki nagrywa.
Nie może nawet jej nakarmić, może jutro już bedzie lepiej. Trzeba być dobrej myśli przecież dopiero urodziła, potrzeba troche czasu.

niby niedaleko a nie może zobaczyć 😞 żal mi jej, bo wiem jak po porodzie chce się być z tym dzieckiem
dzięki, że ją wspieracie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i no to u nas podobnie mąż umowa stała a ja do końca roku 🙂 ale powiem Ci, że wolałabym mieszkać u swojej mamy niż u teściów ale niestety u niej nie ma warunków 😞 😞 😞 a tu to siedzę ciągle w pokoiku zamknięta i tyle mam z życia 🙂
no ale z braku laku... i grunt w sumie, że dach nad głową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany jaka ja głodna jestem 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃a waga rośnie i nie tylko maluszka 🙂
spagetti za mną chodzi i kopytka placki ziemniaczane też bym chętnie zjadła 🙂kurcze może teście kupią jutro mięso i zrobi teściowa spagetti.... choć na sałatę ze śmietaną się nie doczekałam a wielce pytała kilka razy co do drugiego dania zrobimy??....proponowałam właśnie sałatę no ale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 no powiem ci ze u mamy to u mamy jednak. Ja nie mam tesciowej a tescia mam wspanialego ale tam tez 7 ludzi na 2pokojach by bylo 🙂 🙂 a u mojej mamy dostalismy duzy pokoj i niedlugo w 4 osoby damy rade a mam niezla pomoc 🙂 🙂
zaraz napisze do aniolka,bidulka kochana ciekawe kiedy bedzie mogla isc do dzidzi. Moze jutro zaczna jej pomagac wstawac to chociaz na wozku by dojechala do malej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki ja też Wam mówię Dobranoc 🙂
Trzeba się kłaść i zbierać siły na jutrzejszy dzień. Kto wie może będziemy gratulować kolejnej sierpnióweczce rozpakowania heh 🙂 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
taka moja mała dygresja[ jak mi się marzy własne m....:(]

fakt, nie ma to jak własne mieszkanko... ale wszystko przed Tobą 🙂 my na przeprowadzkę czekaliśmy 2 lata, ale to w sumie dlatego, że mój M. cały remont robił sam (kiedyś wrzuce fotki przed i po - masakra 😉 ) i w sumie dlatego, że wszystko robiliśmy za gotówkę - nie chcielismy pchać się w kredyty... i powiem tak, warto było poczekać te 2 lata 🙂 dużo wysiłku i czasem nerwów kosztowało to mojego M., ale opłacało się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka nie wiem jak u ciebie ale u nas w szpitalu ktg od 8-14 robia wiec pewnie na noc bys musiala zostac. Jak jest w miare OK to jedz z samego rana w poniedzialek a jak masz przeczucie zle to zasuwaj do szpitala nawet teraz to jutro w lozeczku ci ktg zrobia i posluchaja serduszka. 🙂 🙂 bedziesz spokojniejsza
jutro napisze do aniolka bo pewniebjuz spi po tej cesarce. Nie bede jej przeszkadzac bo juz troche pozno. Dobranoc brzuszki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedzę sama w domku, tzn. nie zupełnie sama, bo przecież jest moja kotka 😉 ale niestety mój M. przed chwilą musiał jechać do Katowic na lotnisko po rodzinke .... i niestety nie mógł mnie zabrać, bo będzie komplet osób 😞 i taka samotna się czuje... jak tu isc spać bez niego? 😮 obejrze jakies filmy, poszperam w necie, a pózniej trzeba jakos zasnąć... bo czekać nie ma sensu, bo wróci dopiero gdzieś koło 3. rano... ehhhh....
nooo, wyżaliłam się trochę i od razu mi lepiej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anusia0171 napisał(a):
Aniołek Gratulacje!!!!!!!!!!!!!Kolejna sierpnioweczka rozpakowana 🙂
Dla mnie 22.07 to też szczesliwy dzień bo własnie dzis moj Marcelek wrócił do domku po 26 dniach... 🙂
tak tylko chciałam się podzielić moim szczesciem 🙂

anusia, cieszymy sie Twoim szczęściem 🤪 nareszcie doczekałaś się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem że szybko mi mineło ale naprawde wspólczuje tym mamom które przychodzą do swoich dzieci ponad 3 miesiące jest pare takich mam...mam nadzieje ze z malym bedzie wszytsko ok 🙂 monitorek oddechu jest w drodze do nas 🙂 tylko martwi mnie ze robili mu usg głowki i cos tam wyszlo nie tak i za tydzien mamy sie zglosic na szczególowe badania.....ale mam nadzieje ze nie wyjdzie nic złego....nom to zmykam kąpac małego buziaczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...