Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, dziewczyny, a mnie od wczoraj jakas energia rozsadza 😁 tylko chodze i patrze, co by tu zrobić, posprzątac itd. Wczoraj poprasowałam pościel, "wystroiłam" łóżeczko - bo stało takie puste - a teraz czeka śliczniutkie na Ksawiera 🙂
a dzis od rana posprzątałam całe mieszkanie, pomyłam podłogi, kafelki w łazience... teraz uciekam robić sosik po grecku do rybki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
jolajola81 ja nie chce Cie straszyc...do knca nie wiem czy to skurcze, takie dziwne powtarzajace sie klucia i bole...ale nie napina mi sie przy nich ani nie twardnieje brzuch wiec nie wiem...w czwartek mialam jeden raz, wczoraj wiecej...zobacze jak dzisiaj bedzie 🙂

Takie coś to ja też mam, ale nie zwracam na to szczególnej uwagi, bo zaraz przechodzi.
Jak cię złapie to będziesz napewno wiedziała, że to to
Mi tak każdy powtarza, że to ból niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
kurde, dziewczyny, a mnie od wczoraj jakas energia rozsadza 😁 tylko chodze i patrze, co by tu zrobić, posprzątac itd. Wczoraj poprasowałam pościel, "wystroiłam" łóżeczko - bo stało takie puste - a teraz czeka śliczniutkie na Ksawiera 🙂
a dzis od rana posprzątałam całe mieszkanie, pomyłam podłogi, kafelki w łazience... teraz uciekam robić sosik po grecku do rybki 🙂

to może poród tuż tuż podobno przed nim energii właśnie pełno 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa ty to chyba chcesz wszystko przyspieszyć 😜
Jak cie tak rozsadza 😜
Trzymaj siły...
Ja dziś nawet nie chcę odkurzać, zadzwoniłam do meża i powiedziałam, że jak wróci to on to zrobi, bo ja już się boje 🥴 ale to tylko dlatego, że mamy mega wielki i cieżki odkurzacz ledwo go mozna podnieść, a teściowa krzyczy, żeby go nie ciągnąć, bo rura pęknie. niby taki piorący, ale nigdy tego nie używali bez sensu. Nie ma go gdzie wstawić miejsce zajmuje tylko, a już za szafę nie da rady, bo jest okrągły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez troszke posprzatałam.Też jakos mam dziś duzo zapału do pracy.A co do bóli mariolki,to tez jakos dziwnie mnie boli.Zobaczymy co przyniosa nadchodzące dni 🙂
U mnie pogoda do bani,zimno i sączy deszcz,normalnie jak w październiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry!

Meldujemy z Filipkiem ,że dalej w dwupaku występujemy. 🙂 Dziś rozpoczął się zodiakalny lew , więc juz pewne ,że moje maleństwo będzie Lwem 😁 😁 Tata lew, mama lew i małe lwiatko...jedna z babć tez lwica 🤪 🤪. No to bedziemy stadkiem ...nasz mały Simba 😜
Zastanawiam się jaką date Filip wybierze...28l lipca - urodziny tatusia, 4 sierpnia - urodziny babci, 5 sierpnia moje urodziny 😉, zapewne gdzieś pośrodku się ulokuje 😁 😁.

Co do samaopoczucia..błam w sklepie rano po coś na śniadanko i oczywiście zadyszki dostałam...dobrze że łąwki były po drodze. Wieczorem miałam jakby bóle Mariolki takie na okres i też mam wrażenie że jest opuchnięta jakaś:/ Chodzę do toalety i wypatruje tego czopka a tu nic 😞..
Brzuszek twardnieje cały czas - już się przyzwyczaiłam...
A że śniadanko na słodko było to maleńki brzuszek rozciaga.

Życzę udanego weekendu. Buziaki dla brzuszków 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
anusia ciesze sie ze juz jestescie w domku razem 🙂 🙂
wpadlam tylko na moment bo jakos dziwnie sie czuje. Wczoraj mialam dwa skurcze takie brzuszne po ok. Pol minuy ale przeszly. Mariolka boli mnie bardzo. Razem z mezem namawiamy malego zeby juz wyszedl bo boje sie troche znac godzine zero i pod kroplowa lezec. Wolalabym zeby sie samo zaczelo 🙂 jedno mnie pociesza ze chcialam na porod miec brzydka pogode zeby nie pasc z goraca i bede miala bo caly przyszly tydzien ma padac 🙂 buziaki dla wszystkich tykajacych i nietykajacych bomb 🙂 🙂 🙂 troche mam stracha po tym jak wyszlo mi zle ktg,dzis maly od rana ze 3razy sie poruszyl i juz prawie jechalismy na izbe ale zaczal brykac ok. 11. Kazali mi liczyc ruchy i jesli cokolwiek mnie zaniepokoi to mam natychmiast stawic sie w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wrocilismy z zakupow....kupilam dla malej pampersy z wycieciem na pepuszkek. kolorowe pieluszki flanelowe, nozyczki do paznokietkow i kosz na pranie dla malej 🙃 i za kazdym razem jak wracam z zakupow i mam cos nowego dla malej ( nawet jesli to jakas pierdola) to czuje sie strasznie spelniona 😁 😁 😁 😁 moze to instynkt macierzynski? nie wiem ale bardzo przyjem e uczucie 🤪 🤪 🤪 teraz ide troszke posprzatac bo tez przyplyw energii mam dzisiaj 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

U mnie noc jako tako. Znowu co godzinę siku i tak jak piszesz Pati wstanie z łóżka to czynność składająca się z paru części. Przekręcanie się z boku na bok to prawdziwe wyzwanie. Ciężko mi również z obowiązkami domowymi. Chwilę postoję, już mnie plecy i łydki bolą. A jak siądę na podłodze, to wstanie graniczy z cudem. Musi to śmiesznie wyglądać jak tak wypinam tyłek do tyłu i z wielkim stękiem się podnoszę 😜 Mój m. mówi, że sam się męczy jak na mnie patrzy, a wczoraj miał wielką śmiechawę jak 5 minut zmieniałam pozycję w łóżku...wszystko w zwolnionym tempie...

Madalena oj bidulo Ty to się naczekasz. Szymkowi chyba naprawdę dobrze u Ciebie, albo pogoda mu się nie podoba i dlatego mu nieśpieszno na zewnątrz 🙂

Ja tam stawiam, że moniczek i agapurka będą następne 😜 😜 😜

Za oknem pada, czas wstać z łóżka i i wziąć się za jakąś robotę 🙂

MIŁEJ SOBOTY MAMUSIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki- u mnie znów ciężka noc (to już chyba norma) do bólu pleców i łopatki doszło dziś kłucie w brzuszku i do teraz nie chce przejść- tzn. przechodzi na chwilę i wraca :/ czasem jak zaboli to nawet chodzić nie umie. W pewnym momencie nogi zaczęły mi delikatnie drętwieć, ale przeszło.

anusia- cieszę się, że Marcelek jest już z wami 🙂
jo-aneczka- no to za chwilę kolejny bobasek przyjdzie na ten świat 🙂 super
agapurka- ja też mam wrażenie że mariolka jest opuchnięta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odkopałam pół pokoju 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 i do garderoby da się wejść 😉 Mięsko na obiadek się piecze 😉
Trochę się poruszałam i już mam jakieś dziwne objawy... Mariolka mnie boli tak jakby była odrętwiała i latam dziś na siusiu co chwilę. Zaczynam się zastanawiać czy to Bartolinka nie wciska się do wyjścia 😉 Jeśli będzie jak jej siostra to mamy jakieś 10 dni... Właśnie sobie to uświadomiłam!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 Dobrze że dziewczyny mówiły że jakby co to coś mi do szpitala podrzucą w razie braków hahahaha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzusie
Jakie tutaj pustki w weekend.
Karolciakam dziewczyny po spotkaniu przesłały Ci dobre fluidy i zadziałało - martwiłaś się, a tu wczoraj taka niespodzianka.

A mi wczoraj synek strasznie się wiercił w brzuszku, a dziś miałam dziwny sen. Śniło mi się, że przy tym wierceniu tak wypchnął nóżki, że w połowie wychodziły z mojego brzucha. Nie były to jakieś zniekształcenia tylko normalna nóżka dziecięca z mego brzucha.
Pierwszy raz mi się śniło nasze dzieciątko, może to oznaka, że chce już na świecie się pojawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
no to idę dalej na podbój garderoby bo jeszcze wieczorem mają do nas wpaść znajomi 😉 Ostatnie podrygi towarzyskie - hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁


no pewnie trzeba korzystać. My dziś mamy się na festyn wybierać, ale jak mnie brzusio nie przestanie kłuć to nici z tego :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
dziewczyny chciałam tylko poinformować, że Aniołek ma już Oliwke przy sobie, mała na tyle zdrowa, że może leżeć z mamą, a w poniedziałek będzie riobione usg i okarze się co z nerką, Aniołek mówi, że wyjdzie wtorek/środa


Super wieści 🙂 🙂 🙂 pozdrowienia dla obu dziewczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
dziewczyny chciałam tylko poinformować, że Aniołek ma już Oliwkę przy sobie, mała na tyle zdrowa, że może leżeć z mamą, a w poniedziałek będzie robione usg i okaże się co z nerką, Aniołek mówi, że wyjdzie wtorek/środa


SUPER!!!!!!
Jak dobrze że są już razem. Ściskam je mocno i przesyłam moc buziaków i dobrej energii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Dzień dobry brzusie, my się dzisiaj tak średnio czujemy także wpadłam żeby sie przywitać i idę dalej leżakować 🤨 buziaczki 😘 😘


Kochana gratulacje z okazji skończenia 36 tygodnia ciąży. Oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...