Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
te prezenty dla malenstwa ciesza mnie duzo bardziej niz jakbym tyle rzeczy dla siebie dostala 😁 😁 😁 i strasznie sie ciesze bo w sumie to sama niewiele kupilam a wiem ile kosztuje to wszystko 🙂 🙂 🙂

mam nadzieje ze rano juz przeczytamy ze aneczkare urodzila duzego, zdrowego rozowiutkiego synka szybko i sprawnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
Aneczkare22 pisze:

Nadal czekamy. Odszedł mi czop, nasiliły sie bóle krzyża. Zobaczymy co przyniesie noc.
Pozdrawiam wszystkie brzuszki
🙂

O to mam nadzieję, że do rana będzie trzymała już dzidzię na rączkach 🤨 🤨
Jakiś stres mnie dopadł po przeczytaniu tej wiadomości i po postawieni siebie na miejscu Aneczki hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka jeszcze raz brzucholinki!
Musze się z wami podzielić nowymi wieściami. Dzisiaj przyjechała do mnie babcia i kuzynka która jest położną w Berlinie. 🙂
Opowiedziałam jej co ostatnio mi wyszło na KTG i wogóle o tym zwapnieniu łożyska i o tym,że mało wód. Wymacała mi brzuszek i potwierdziła,że brzuszek nisko jest, mało wód , mały spory jest (no ba! 3,700g 🙂 ) i powiedziała,że powinnam już rodzić. 🥴
W związku z tym,że moja szyjka ani drgnie to powiedziała mi ,że czeka mnie trudny poród..mało wód..a szyjka sama nie chce sie ruszyć..Nie straszyła mnie..
Kazała mi brać tabletki z Wiesiołka prze 3 dni 2x rano i 2 x wieczorem...Pomagają na rozwarcie szyjki. Mam nadzieje że to coś pomoże.
Jak mnie pod oksytocyne podłączą to nie będzie za ciekawie a póki co musze czekać aż do czwartku na KTG 😞 😞
Codziennie rano sprawdzam czy mały się rusza i tak się boje ,że coś będzie nie tak, że mały ma tak mało miejsca i się "powykręcany " urodzi, albo,że przez to łożysko niedotleniony bedzie.
Zwariuje. 😞
A mój lekarz to nic mi nie mówi, najlepiej jakbym ja wszystko sama wiedziała. Mam nadzieję,że bedzie dobrze i że to oczekiwanie do czwartku nie przyniesie negatywnych skutków na małym.
Okopiecie mnie ale taka jest prawda - powinnam juz rodzic - i lekarz i moja kuzynka dali mi to do zrozumienia - a ja jestem zwyczajnie martwiąca się matką.. 😞 😞

Dobranoc brzucholinki i Aneczkare powowdzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka, nie martw się, bo to ci nie pomoże....lekarz chyba wie coo robi, gdyby coś miało maleństwu zagrozić, to kazałby ciebie do szpitala położyć... Nie nakręcaj się, tylko pozwól małemu wybrać odpowiedni moment... będzie dobrze - na pewno 🙂

A ja jutro na SR będę miala temat porodu i zaczynam się go bać powoli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga ja się nie dziwię, że się martwisz....w końcu taka zaleta mamy 🙂 Myślę, że każda z nas ma obawy i czegoś się boi (ja mam obsesję na temat pępowiny, że mały się w nią zakręci i boję się, że synek jest za mały, bo ostatnie USG miałam w 24tc i nie wiem ile teraz maleńki waży, więc sobie wkręcam różne rzeczy 😮 )
Ale jestem pewna, że jeżeli istniałoby jakiekolwiek niebezpieczeństwo, to lekarz by coś zrobił. Nie zostawił by Cię tak o samą. Rób tak jak mówiła Ci ciocia i czekaj. Może złapie Cię znienacka, tego nikt nie wie 🙂

Oj coś czuję, że jak jutro wstaniemy to aneczkare będzie już ze swoim maleństwem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki my już po leniwej niedzieli leżymy w łóżeczku 🙂 🙂
Myślałam że już aneczkare urodziła a tu nadal czekamy 😮 😮 najgorsze to oczekiwanie jest ... 🥴
Nie posiedzę dzisiaj z Wami bo mąż wypożyczył jakiś film i robimy sobie seans ja przy soczku pomarańczowym on z puszką piwa w ręce hehe
Paninka zazdroszczę Ci tych wszystkich prezentów, gdzie Ty to wszystko mieścisz???? Ja to w sumie wszystko musiałam kupić ale i tak miałam dobrze bo ubranka dla Małego dostałam tak do 3-6 mc. 🙂 🙂 Więc i tak nie jest źle ale Ciebie to wyjątkowo rozpieszczają hehe no i dobrze trzeba korzystać 😉 😉
Dobranoc dziewczynki i spokojnej nocki Wam życzę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO I NIC... myślałam że może już Aneczka po... ale jeszcze czekamy! i oczywiście kibicujemy! Miejmy nadzieję że Aneczka szybko się już teraz uwinie!!!

Agapurka już Ty się kobietko nie nakręcaj!!! luz... wdech wydech!!!! Jakie niedotlenienie? ćhyba twoje bo mam wrażenie że z nerwów zapominasz o oddychaniu 😁 😁 😁 😁 😁
Pomyśl o takich jak ja czy Inez które nie wiedzą co z ich dzidziami bo ostatnie USG miały X czasu temu! A u Was na pewno wszystko będzie OK! Obyś z tych nerwów tylko jakiegoś nerwusa nie urodziła! AAAAA! I tak jak mówi Inez teraz stresik o malucha masz jak w banku, zawsze i wszędzie nawet jak już wydorośleje to stres będzie. Im szybciej nauczysz się nad nim panować tym dla Ciebie ( i każdej mamy) lepiej!!

buziaki i spokojnej nocki!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie moge zasnac. Zmierzylam obwod brzuszka. Koniec 39 tygodnia =112 cm wiecej juz nie bedzie 🙂 🙂 mezus mi cyknal jeszcze ostatnie fotki z brzuszkiem na pamiatke, moze jutro uda mi sie wyslac magdzie. Dobranoc pappapa sprobuje jakos sie uspic 🙂 🙂 slodkich snow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Ja coś spać nie mogę 😮 🤢
Nadal czekamy na wieści od aneczki.... na pewno już po wszystkim 😉

No nic, spróbuję jeszcze zasnąć....

Miłego Dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI 🙂
My już po wizycie 🙂 niestety bez usg pani doktor stwierdziła, że ciąża wysoka to i tak za dużo już nie ujrzymy więc nie warto malucha promieniować.a ogólnie ok 🙂 dostałam kartę ruchów dziecka i mam codziennie liczyć maluszka 🙂 a i powiem Wam, że też mnie trochę nastraszyła tym, że jest w naszym szpitalu lekarz, który ma gdzieś ładny hafcik i dziewczyny cierpią niemiłosiernie 😞 jedną 8 dni trzymali ta się już wkurzyła wypisała się a w cale lepiej u niej nie jest kompletnie ma krocze nie zagojone i i do tego jeszcze jakąś infekcje 😞 mam nadz, że jak ja będę rodzić to on będzie miał urlop albo przynajmniej nie jego zmiana będzie 🙂
a co do mojego brzucha 😞 oliwka nie pomaga masakrycznie mnie swędzi 😞 w nocy już nie wiedziałam co robić to z koszulki od pidżamy zrobiłam sobie okład i na szczęście pomogło 🙂 a pani doktór nic mi nie poleciła takiego na to swędzenie 😞
się rozpisałam 🙂
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ I DZIDZIUSIÓW W RAMIONACH 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
U nas paskudna pogoda pada deszcz 😞
Wczoraj zmusiłam męża do zrobienia kilku fotek by mieć pamiątkę, pewnie prześlę coś madalenie.
Ja dziś mam zamiar te szyszki robić, je można z irysami albo krówkami Paninka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Magda a Ty jak sie czujesz? Widac ze dobrze Twojemu babelkowi w brzuszku bo nie pcha sie na swiat 🙂


Wiesz czuję się ok. Chodź co dziennie mam twardnienia i bóle brzucha. Zastanawiam się czy nie pojechać do szpitala na ktg. Czuje ruchy Szymka ale są dni, że są one słabsze i wtedy nerwy są niesamowite. Mam wypisane skierowanie do szpitala na 01 sierpnia jeśli do tego dnia nie urodzę to mam się położyć i pewnie będzie powtórka z rozrywki tj. wywoływanie porodu. ehhh 😞
A ja tak liczę, że tym razem sama urodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Madalena w końcu jesteś w wątku sierpnióweczki, może ten 1 sierpnia Ci pisany 😉 Choć domyślam się jakie to musi być męczące, ale wiesz skoro Cię te skurcze nachodzą to może się rozchulają w końcu


Dzięki kochana, też mam nadzieje, że w końcu się rozbuja i pojadę rodzić.
Diviana ale Ci pasuje ten śliczny brzuszek. Wręcz kwitnąco się prezentujesz. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...