Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Agnie-szka napisał(a):
Dzien dobry wszystkim,
Jo-aneczka dzięki za sms-a, odpisuję na forum bo jestem W DOMU 🙂


Ooooo, co za niespodzianka!!! Super 😁 😁 😁 Aż zapytam - w dwupaku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Hehe na A 😁 😁 Agapurka GRATULACJE 🤪 🤪 Dużo zdróweczka dla Was 😘 😘


hihi wlasnie!!! dziewczyny na A ja bym zaczela sie troszke obawiac 🤪 🤪 😉 😉 albo cieszyc 😉 😉

Hehe ja jestem przerażona 😁 😁
A te wszystkie porody to zaś taka ekscytacja 🤪 🙂

Ja muszę urodzić po 7 sierpnia, bo moja cała rodzinka wybywa na wakacje 1 😜 A powiedziałam, że sama nie będę rodzić 😁 Bo mam nadzieję, że Kuba zdąży przyjechać (a to jakieś 500km, ode mnie), mam dzwonić jak się coś zacznie dziać, a jak nie zdąży na czas to mama ma ze mną rodzić, a nie daj Boże ani jeden ani drugi nie zdąży to pozostaje mi moja kuzynka 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULUJĘ WSZYSTKIM MAMUSIOM, KTÓRE JUŻ URODZIŁY SWOJE UPRAGNIONE MALENSTWA
a wszystkim Sierpnióweczkom dziękuję z całego serca za pamięć, sms-y i duchowe wsparcie bo wiem że byłyście ze mną- DZIĘKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie zasiadłam odpocząc troszkę i znów fajne wieści 😁
Agapurka gratuluję 🙂 🙂 🙂 🙂
Karolcia Tobie powodzenia życzę i miłego ale niedługiego jednak spaceru 🙂 🙂 oby szybko poszło i bezbolesnie i zdrowego maluszka na rączki żeby Ci dali 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka!!! skoro Was wypuscili to rozumiem ze wszystko ok!!!

ja po 3 godzinach prasowania padam 🙃 teraz leze i odpoczywam....a jeszcze kolezanka powiedziala ze przyjdzie w odwiedziny 🥴 i pewnie do wieczora bedzie...a ze moja asertywnosc mocno kuleje to bede sie mordowac pol dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
a czy mamusią, które szykują się do rychłego porodu obniżyły się już brzuszki?? to przecież też podobno oznaka porodu 🙂 🙂 🙂

mój nadal jest wysoko 🙂 wszyscy mi to mówia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał........muszę częściej ciasta zacząć robić... ledwo jabłecznik zaczął się piec, wchodzę na Brzuszek po krótkiej przerwie a tu takie wieści 🤪

Agapurka - gratuluję !!!! I gdzie w końcu rodziłaś w Żarach czy u siebie/??? Ciekawa jestem.... W końcu coś w moich stronach zaczyna się dziać 🙂

Agnieszka - super, że już w domciu.. teraz musisz jeszcze troszkę wytrzymać i odpoczywać a będzie ok 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Madalenko nie odpisywałam ci, bo właśnie wracałam do domku 🙂 Wypuszczono mnie jednak, ponieważ lekarze stwierdzili, że skoro jutro zaczynam 36 tydzień to mogę teoretycznie zacząć rodzić. Na patologię ciąży trafiłam w sobotę w nocy i wtedy kroplówkami oraz fenkiem udało im się powstrzymać skurcze. Było to bardzo istotne ponieważ u nas nie ma oddziału dla wcześniaków i musiano by mnie przewieź do Częstochowy lub Zabrza. Na szczęście udało się 🙂 Teraz mam być w dalszym ciągu na fenku i bardzo dużo leżeć - to może się uda jeszcze tydzień lub dwa utrzymać Hanusię w brzuszku 🙂
Wszystkim Wam kochane dziękuje za wsparcie, a Tobie Madalenko za wszystkie info 🙂
Gratulację dla Aneczkare i Agapurki 🙂
Czyżby moja teoria zaczęła się sprawdzać 🤪 Mam tylko nadzieję, że mnie od nowa nie złapią te skurcze, bo nie mam zamiaru dzisiaj z powrotem wracać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 dobrze, że u Was wszystko dobrze. Ale jeśli by miała się sprawdzać ta Twoja teoria to ty też jesteś na A a myślę, że dobrze by było żebyś jeszcze przetrzymała przynajmniej tydzień tak jak piszesz 🙂 Powodzenia zatem !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann- super, że w domku możecie leżeć, więc teraz mykaj do łóżeczka i odpoczywaj.. tydzień lub dwa to dla maluszka bardzo dużo korzystnie spędzonego w brzuszku mamy czasu 🙂

Diviana - ale zobacz.... ja piekę raz na ruski rok ciasto a tu same dobre wieści... hmmm może jutro Twoje ciasteczka serowe zrobię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szlag mi trafił pojemniczek do rozdrabniania od blendera.....chciałam zmielić cukier na puder... a bolec tak się zatarł, że aż wtopił się w plastik go trzymający......... cholerka... mam nadzieję, że będzie można tę część dokupić... bo często korzystam z tego blendera.. a już nie wspomnę jaki pomocny będzie przy ucieraniu jedzonka dla Małej ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann, trzymaj się dzielnie! A fenek może zdziałać cuda, uwierz. Jak widzisz my nadal w dwupaku a podobnie jak ty, miałam już wizję porodu w 35 tygodniu 😉
A teraz, mimo, że już pora, to mała się nie spieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Kornelka dziękuję za miłe przywitanie, na czerwono już dawno do mnie nikt nie pisał he he
Siehankowa gratulacje czopa 🙂 a fotkę w avatarze masz super

tak piszecie o tej torbie, to może i ja się w końcu zmobilizuję by ją spakować. Dziś nawet teściowa pytała mnie czy już mam gotową. Lepiej niech już będzie i sobie czeka na sądny dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa, nie ma sprawy... ok 15 stego to nawet sama bym się chciała załapać.. więc na bank będę piekła ... Właśnie wyjęłam go z piekarnika i nawet się udał 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Ann- super, że w domku możecie leżeć, więc teraz mykaj do łóżeczka i odpoczywaj.. tydzień lub dwa to dla maluszka bardzo dużo korzystnie spędzonego w brzuszku mamy czasu 🙂

Diviana - ale zobacz.... ja piekę raz na ruski rok ciasto a tu same dobre wieści... hmmm może jutro Twoje ciasteczka serowe zrobię 🤪


Foga, no to dobrze nas policz i do końca sierpnia rozplanuj swoje zapędy kulinarne.
Tak, żeby żadna z nas nie musiała za długo czekać.
Tak na moje oko, to codziennie będziesz musiała co najmniej jedno ciasto upiec.
He, he, małża upasiesz tymi słodkościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...