Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No to jeżeli to działa, to proszę się częstować 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/20110726080.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6069/20110726080.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
No to jeżeli to działa, to proszę się częstować 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/20110726080.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6069/20110726080.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



tym zdjęciem tylko narobiłaś mi smaka na ciepłą szarlotkę najlepiej z lodami 😜
więc pewnie jutro od rana zamiast za prasowanie to wezmę się za pieczenie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi Paninka, mnie tam nic nie będzie, ja bardziej martwię się o Ciebie kochana... jak ty teraz jesteś podatna na wymioty i co jakiś czas teściowa funduje ci takie opowieści, to muszę przyznać, że podziwiam Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super Paloma, będziemy piekły na zmianę... a nuż się w nas jakiś ukryty talent do cukiernictwa odnajdzie 🤪

Swoją drogą, podobnie jak ta Pani z filmu z Johnymm Deep "Czekolada" 🙂
Oglądałyście?? Jeżeli nie, to serdecznie polecam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉 Ale dziś dzień dobrych wieści!!!!!!!!!!! Niesamowite 😉
Agapurka GRATULUJĘ!!!!!!!! I DUŻO ZDRÓWECZKA ŻYCZĘ
Diviana pochwal się kołyską, bo mój mąż wciąż się zastanawia jak rozwiązać sprawę spanka dla Małej
Co do kolejności rodzenia! Nie straszcie! Bo jeśli Kasia i Karolina to jeszcze ja przy nich! Co prawda po dzisiejszym poranku, skurczach i bieganiu do toalety część rzeczy powędrowała do torby!!!
Karolcia trzymam kciuki!!!!!!!!!!!
Foga Jabłecznik to i ja bym zjadła więc jakby twój mąż miał dość i robiłabyś przesyłkę dla męża Palomy to daj mi znać 😉 Wpadnę do nich udając że tak niby przez przypadek byłam w okolicy 😉 😉 😉 😉 I tak na początku ciąży zjadłam mu z pół blaszki szarlotki. Teraz mu obiecuję że upiekę jak się do mnie będą wybierali 😉
Aasia i Agnieszka cieszę się z dobrych wieści u Was !!!!

Za mną od wczoraj chodził barszcz czerwony z uszkami. Dziś zrobiłam i wpadł tata z siostrzeńcem i ... zjedli mi wszystkie uszka 😉 Dobrze że barszcz mam to sobie uszek dogotuję. Później mnie zmuliło na spanie i sobie zrobiłam mrożoną kawę a do tego Juleczka zaserwowała mi naleśnika, którego posmarowała serkiem i polała polewą czekoladową... Teraz mi błogo...
Poza tym się przyjemnie schłodziło i jest czym oddychać więc może wybierzemy się na spacerek na te lody 😉

Miłego wieczorku!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOO Karolcia, mrożoną kawkę tez bym wypiła...... Musze się chyba jutro w mieście z którąś koleżanką umówić.. no chyba, że sama sobie w domku zrobię 🙂 A jabłecznik, oczywiście jak juz będzie szedł do Palomy, to zapakuję więcej i dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
A ja się chciałam zapytać czy któraś z was liczy ruchy maluszka i zapisuje je??

ja liczę wg metody Cardiff - zaczynam od godz. 9.00 rano, jak dolicze do 10 ruchów to juz przez resztę dnia nie liczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
To super Paloma, będziemy piekły na zmianę... a nuż się w nas jakiś ukryty talent do cukiernictwa odnajdzie 🤪

Swoją drogą, podobnie jak ta Pani z filmu z Johnymm Deep "Czekolada" 🙂
Oglądałyście?? Jeżeli nie, to serdecznie polecam..


Jeszcze na chwilę wpadłąm....
Foga jeśli mnie pamięc nie myli to oglądałam ten film. Nie pamiętam obsady, ale tam była kobieta i gromadka dzieci i cukiernia... Byłąm pod wrażeniem ichętnie bym sobie przypomniała ten film. Są trzy książki z tej serii, właśnie ,,czekolada'' , ,, jerzynowe wino'' i trzeciej nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie liczę ruchów, ale metoda Siehankowej bardziej mi się podoba. Bo przecież dzidziusie w brzuszku też śpią głębokim snem i wtedy się nie ruszają. A wtedy co wrażliwsze mamy w paranoję mogą wpaść 😉 A poza tym strasznie dużo tego liczenia jest - 3 razy dziennie po godzinie 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!
Jestem w końcu, ale niezbyt zadowolona. Niestety nie miałam robionego USG. Pani położna powiedziała, że w Norwegii przysługuje tylko jedno USG w czasie ciąży i musiałam źle zrozumieć poprzednią położną. Nie sądzę, abym źle ją zrozumiała, bo jestem pewna, że mówiła, że zrobi USG i zobaczymy jak się miewa malutki, czy wszystko jest w normie i zadecydujemy w którym szpitalu będę rodzić. No ale niestety...
Była to standardowa wizyta z ważeniem (19kg na plusie 😲 ), ciśnieniem, badaniem moczu i pobieraniem krwi. Różniła się tym od poprzednich, że porozmawiałyśmy o porodzie i tym co muszę mieć ze sobą. Położna obmacała mi brzuch, powiedziała, że mały jest już idealnie ułożony i teraz tylko czekać (ale nic by się nie stało jakbym dzisiaj urodziła). Posłuchałam serduszka a potem pozwiedzałyśmy salę przedporodową (z wielkim łożem, wielką wanną, fotelami itp gdzie się leży i czeka na rozwarcie, oczywiście sala tylko dla mnie), łazienkę, salę porodową (do głównej akcji). Nie mogła mi pokazać sali gdzie będę z maluszkiem, bo była zajęta, ale mówiła, że jest tam bardzo wygodnie, będę sama, do tego fotele, tv itp.
Nie stosują znieczulenia, lecz będę miała do wyboru akupunkturę, gaz rozweselający, poród w wodzie. A....i nie nacinają krocza bez wyraźnej potrzeby. Położna z którą rozmawiałam mówiła, że 11 lat pracuje w tym szpitalu i tylko raz nacinała krocze 😮
W każdym bądź razie humor mam niezaciekawy. Spałam w nocy 4 godziny, bo nie mogłam się doczekać jak zobaczę synka, jak dowiem się ile waży. Prosiłam położną żebyśmy zajrzeli chociaż na chwilę, ale ona na to, że i tak za wiele nie zobaczę, bo chłopak już duży, a jak powiedziałam, że chciałabym wiedzieć ile waży, to powiedziała, że niestety ona nie jest do tego przeszkolona i nie umie mierzyć dzidziusia za pomocą USG 🥴 Ech...takiego mam doła 😞 Smutno mi. Zobaczę synka dopiero jak będzie ze mną. Tak zazdroszczę Wam, że wiecie ile ważą Wasze maluchy...
Kładę się teraz, bo nie mam na nic siły, nogi mi spuchły jak cholera (położna je obejrzała i powiedziała, że są w normie i żebym się nie martwiła). W nocy pewnie nie będę mogła spać, to nadrobię zaległości. Mam nadzieję, że u Was wszystko ok 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki!
Nie było z 1,5 tygodnia, a tu taka rewolucja! W sumie już 5 dzieciaczków na świecie!
WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH MAMUŚ! 😁
kasia, aniołek - ale szybko! 😁
agapurka, aneczkare - ale się umówiłyście! 😁 Rewelacja!
Jejku - cudowne wieści! 🙂
A madalena i marta-lion, które tak się spieszyły nadal jeszcze w dwupaku! 😁 hihi
Tak mi smutno, że nie dojechałam na spotkanie brzuszków warszawskich... zobaczyłam dzisiaj zdjęcia i jeszcze bardziej mi szkoda... ale jakoś wszystko się składało tego dnia przeciwko, ostatecznie tramwaj mi się zepsuł i musiałam iść moim żółwim tempem kilka przystanków... Dziewczynki - wyglądacie świetnie! 🙂 Pięknie! Takie szczupłe i seksowne brzucholki! 😁
I tyle nowych, pięknych zdjęć! CUDA!! Ja nie mam żadnych ostatnio..
Miałam odpoczywać na tym zwolnieniu, a ciągle coś mam do załatwiania - w sensie badań, wizyt...
Nie pisałam Wam, ale muszę trzymać dietę i mierzyć sobie cukier. Niby nikt nie może stwierdzić u mnie cukrzycy ciążowej, ale lepiej jeśli będę trzymała dietę i sie kontrolowała. Najgorsze, że na tej diecie w ciągu 10 dni przytyłam 1 kg!! 😮
Do tego w poniedziałek na wizycie okazało się, że Szymon już ma główkę niziutko,a moja szyjka króciutka! Aaa! 😲
W środę jade na pierwsze KTG, w przyszły poniedziałek mam ostatnie usg.
No nic - to tyle u mnie... Już Was nie zanudzam.
Przepraszam, ze się nie odzywam... Nie wiem, kiedy znowu będę miała net.
Pozdrowienia gorące dla Was wszystkich i trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązania wszystkich brzuszków! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej jakie tu wieści 🤪 🤪 🤪
agapurka gratulacje i dużo zdrówka dla Was - a Filipek jaki pulpecik no proszę
karolcia szybkiego i lekkiego rozwiązania
Agnie-szka i ann super że w domku jesteście 🤪 no i odpoczywajcie jak najwięcej
foga ja z chęcią się poczęstuję szarlotką 🤪 uwielbiam mniam hihi
a ja cieszę się błogą ciszą...małż zabrał Bartusia na spacer 😁 tylko coś zaczęła mnie boleć głowa

co do ruchów to specjalnie nie liczę ale Tosia tak ze 3 razy dziennie jest mega aktywna a resztę czasu chyba śpi....jak coś mnie niepokoi to podsłuchuję ją detektorem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez - ja bym brała gaz rozweselający! 😁 I teraz też by Ci się przydał! 😁 Głowa do góry! Już niedługo będziesz mogła się napatrzeć na buzię swojego maluszka do woli! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pożegnam...chłopaki wrócili i czas na kolację i kąpiel 😆

buziaki dla wszystkich mam brzuchatych i tych rozpakowanych 😘 😘 😘

spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka, skoro znów jesteś to z ciekawości zapytam - jakie psy hoduje twoja córka ?



jo-aneczka w skrucie nazywa się je Tolleryt. Pełna nazwa to Nova Scotia Duck Tolling Retriever.


Nie znałam tej rasy, ale wbiłam sobie w googlach 🙂 Piękne są te psiaki. Jak już mnie kiedyś moja córcia zmusi do zakupu psiaka to będę o tobie pamiętać 😉
Bo ta rasa, tak wyczytałam, to cierpliwa i prodziecięca jest 🙂 Potwierdzasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...