Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Mamusie

Siehankowa i Agnieszka gratuluję serdecznie!!!! 🙂 🙂

Jo- aneczka i Karolcia trzymam mocno kciuki żeby poszło jak najszybciej!!

Paninka dużo zdrówka i wracajcie szybko do domku 🙂

Pati może zadzwoń do swojego gina, bo takie branie leków na własną rękę to nie jest chyba dobry pomysł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
Diviana napisał(a):
Karolciakam a jak tam z tym Waszym kredytem?


Diviana - niestety cisza, ale mam nadzieję że przed burzą! Boję się że decyzja przyjdzie jak wyląduję w szpitalu ;( chyba dziś tam zadzwonię!!!!!!!!!


Kurcze to czekanie jest dobijające, co oni sobie myślą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co? Dzis są mojego męża urodziny. Ja to nie wiem już jak to się dzieje i dlaczego. Zadzwonił przed chwilą, że jego babcia zmarła dziś rano. I w ogóle mam teraz jakieś dziwne uczucie, nie umiem go nazwac. Czekali żeby babcia Rysia doczekała i nie doczekała. W dniu urodzin męża zmarła. No płakac mi się chce. Tesciowa kiedyś do mnie powiedziała, że jedno życie się kończy zeby drugie mogło zacząc. Nic nie odpowiedziałam bo mnie zatkało. Teraz pogrzeb chyba w sobote, podróż samochodem 2 godz w jedną stronę. Ja się nie nadaję w taką podróż. Mąż nie nalega, zapytał tylko. Oj, musiałam się podzielic tym co czuję. Tak sobie jeszcze przypomniałam teraz, że dziwny sen miałam. Śniła mi się kobieta, jak się obudziłam zastanawiało mnie dlaczego właśnie ona i teraz i przez myśl mi śmierc przeszła, bo jak zawsze dzwoniła to pierwsze co to pytała czy wiemy kto umarł i tylko nerwy szarpała. Oj już kończę bo się smutno robi.
Może ja naleśniki zrobię z serem zamiast ciasta co dziewczyny, może byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej!! No faktycznie dziewczyny robią niespodzianki! 😁
Siehankowa, Agnieszka - WIELKIE GRATULACJE! 😁 Super wieści! :d
Niech no tylko jeszcze Karolcia się uwinie, żeby już się nie męczyła...
Eleeza - ekstra sprawa z tym obrotem! 😁 😁 Spryciara! 😁
Ja niestety ćwiczeń za bardzo nie mogę i oszczędzać się muszę solidnie... 😞 A na tej diecie to przez 10 dni przytyłam 1 kg! Masakra! Już mam łącznie 17 kg do przodu! Aż nie mogę w to uwierzyć! 😮
Najbardziej się cieszę, że Szymon duży i zdrowy rośnie 🙂 ale ja to już mogłabym przestać! 🙃
Jestem słaba w dietach... boję się, że potem nie zrzucę... 😞
Tak samo z tymi skurczami... jak się pojawiają, to podobno najlepiej je rozchodzić... a ja za bardzo nie mogę chodzić! 🤨 no to co tu robić? Ale za 2 tygodnie, jak już skończę 38tyg, to będę chodziła, ile dam radę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka - smutna wiadomość 😞 ...ale fakt faktem - tak się często zdarza... Pisałam Wam o tym, że w tym roku znajoma jak rodziła, to tego samego dnia zmarł jej tata.... Tak to bywa! Takie życie i tak trzeba na to patrzeć...Teraz babcia będzie nad Wami czuwać, więc macie dodatkowe wsparcie z góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka współczucia 😘 😞 😞

U mnie w rodzinie, jak nie było pogrzebów przez wiele lat, tak teraz od maja mamy jutro 8. I wszyscy leżą przez niedziele i tak ciągną za sobą kogoś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny Zaraz Was doczytam bo tylko trochę przejrzałam

Na początek GRATULACJE dla Siehankowej i Agi kurcze u Agi to się nie spodziewałam takiego szybkiego rozpakowania 😮
Jo-aneczka czekamy na wieści Powodzenia 🙂

U mnie noc nieciekawa Po raz pierwszy wiem co to znaczy mieć skurcze 🤢 Mała dodatkowo mi tak buszowała w brzuchu że szok nie wiem może się pakowała w kanał rodny?! ale to chyba jeszcze ciut za wcześnie, sama nie wiem. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ale ja nie gotowa jeszcze kurde jestem no 🤢 🤢 torba nie spakowana, wyprawki dalej brak 😁
Jejku ale mam stracha

No nic lece dalej Was czytać ciekawe czy Karolcia już urodziła....
Diviana spisałam nr do Ciebie w razie W dam cynk jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
A my dziś skończyłyśmy 38 tc...i zaczynam słyszeć coraz głośniejsze "tik-tak" 😉

Hehe w każdej chwili może nastąpić BUM! 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelka nie smutaj słonko - taka już przykra kolej rzeczy....2 lata temu miesiąc przed narodzinami Bartula zmarł mój dziadek 🤨 - ja też nie jechałam na pogrzeb - nie dałabym rady emocjonalnie.....Ty lepiej usmaż te naleśniki 🙂 ja z chęcią bym wszamała .....

mój smyk juz 3 razy zgasił mi kompa wrrr.....i w ogóle od wczoraj mnie bije i gryzie - nie wiem co w niego wstąpiło 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Ja chyba jako jedyna chciałabym rozpakować się po terminie, najlepiej 15....


to możemy się zamienić eleeza bo ja to juz nie mogę doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Niedlugo wasza kolej ja myslalam ze urodze po terminie okazalo sie ze przed bo z 22 na 23 lipca w nocy
Jak czujecie sie na samej mecie . Porod nie byl ciezki przynajmniej w moim przypadku ale bardziej bolesny niz pierwszy.

Kornelia nie smuć sie taka kolej rzeczy 3 miesiace temu zmarl mój tatus tez sie tego nikt nie spodziewal dostal wylewu i po 4 dniach go nie bylo a byl taki mlody mial 54 lata. Wiec wiem co czujesz na poczatku nie umialam sie z tym pogodzic teraz jest latwiej chodz jak sobie go przypomne to łzy same sie cisna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa otuchy. Wiedzielismy, że babcia już niedługo odejdzie więc o ile to możliwe rodzina była przygotowana. Mnie chyba powaliła data. Po cichu myślałam, że może syn zrobi tacie prezent, a tu bacia odeszła. Dobra już nic nie mówię, wezmę się za coś i mi przejdzie. Torbę muszę przepakowac bo mi rożek się nie zmieścił, tylko nie wiem jak to zrobic. Jeszcze wyrzuciłam opakowanie z niego i nie wiem jak go spakowac.
Moniczek i wszystkie chętne zapraszam na naleśniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sms od Jo-aneczki

Moje drugie szczęście jest już na świecie.
Hania waży 3380 i ma 54cm. Dostała 10pkt apgar.
Jestem bardzo szczęśliwa.
Zostaniemy w szpitalu ok 2 tygodni, bo w trakcie CC uszkodzili mi pęcherz moczowy.
Po 1-szej cesarce zrobił się zrost i nie dało się inaczej.
Cieszę się, że z Haneczką wszystko ok, a ja powolutku dojdę do siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka - współczuję ;( Ta równowaga to chyba prawda, ale nawet jeśli nie to Rysio będzie miał wspaniałego opiekuna "na górze". Kiedy dowiedzieliśmy się że jestem w drugiej ciązy nie mówiliśmy nikomu. Tylko mój mąż jak pojechał na 1.11 w rodzinne strony powiedział swojej mamie. 3.11 mama zmarła po 4 latach walki z białaczką. Wiem że czuwa nie tylko nad Julcią, ale i nad nami wszystkimi. A Juleczka ma jej piękne ciemne oczy, co nie pozwala nam zapomnieć o babci!
Do góry głowa bo babcia pewnie siedzi na jakiejś chmurce i cieszy się bo wy nie wiecie a ona wie kiedy Rysio do Was zawita 😉

Napisałam do karolci12345i! przekazałam kciuki, pozdrowienia i fluidy oraz zaleciłam mp3 na uszy by nie słuchała krzyków i wrzasków z porodówki! Teraz doceniłam remont na Solcu podczas którego wyciszyli część porodową!!!!! Zabieram się za ciacho z dedykacją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...