Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Inez 😮 o rany to po co to oglądałaś? ja też zerknełam, ale maż nie kazał mi się na to patrzec a sam oglądał hehe, ale mówiłam, że oni mają maski 😜


Kurcze no zawsze chciałam obejrzeć do końca ten film i to było moje chyba z siódme podejście.
Uparłam się i obejrzałam. A mąż dzisiaj krzyczał na mnie, że więcej nic takiego nie będę oglądać, jak mu opisałam ze szczegółami ten sen 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIĘKI DZIEWCZYNY JESTEŚCIE KOCHANE!! 🙂
Teraz na biega wszystko pakuję myslałam ze mam jeszcze 3 tygodnie a tu za 4 dni musze sie stawić 😮
Pati spokojnie...tylko 3% kobiet to ma a swędzenie w czasie cizay to częsta sprawa...zrób badania na spokojnie ale myslę ze będzie ok..A swędzi Cię wewnętrzna strona dłoni i stóp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Inez a wiesz co mi się śniło?
że goniłam kure, bo mi uciekła tzn od babci i goniłam ją przez całą wieś, aż do ulicy gdzie tiry jeżdzą i myślałam, że ją rozjadą 😜 ale ją złapałam była duza biała i taka puchata. 😁


jola specjalnie dla Ciebie sprawdziłam w senniku co oznacza jak się kura śni 😜

''Sen o kurach zapowiada miłe rodzinne zjazdy w powiększonym składzie.'' 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Inez a wiesz co mi się śniło?
że goniłam kure, bo mi uciekła tzn od babci i goniłam ją przez całą wieś, aż do ulicy gdzie tiry jeżdzą i myślałam, że ją rozjadą 😜 ale ją złapałam była duza biała i taka puchata. 😁


jola specjalnie dla Ciebie sprawdziłam w senniku co oznacza jak się kura śni 😜

''Sen o kurach zapowiada miłe rodzinne zjazdy w powiększonym składzie.'' 🤪 🤪 🤪

To sie dobrze zapowiada 🤪 🤪 🤪

A ta twoja drakula?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Inez napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Inez a wiesz co mi się śniło?
że goniłam kure, bo mi uciekła tzn od babci i goniłam ją przez całą wieś, aż do ulicy gdzie tiry jeżdzą i myślałam, że ją rozjadą 😜 ale ją złapałam była duza biała i taka puchata. 😁


jola specjalnie dla Ciebie sprawdziłam w senniku co oznacza jak się kura śni 😜

''Sen o kurach zapowiada miłe rodzinne zjazdy w powiększonym składzie.'' 🤪 🤪 🤪

To sie dobrze zapowiada 🤪 🤪 🤪

A ta twoja drakula?


No właśnie o drakulach nic nie ma w senniku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy napisał(a):
DZIĘKI DZIEWCZYNY JESTEŚCIE KOCHANE!! 🙂
Teraz na biega wszystko pakuję myslałam ze mam jeszcze 3 tygodnie a tu za 4 dni musze sie stawić 😮
Pati spokojnie...tylko 3% kobiet to ma a swędzenie w czasie cizay to częsta sprawa...zrób badania na spokojnie ale myslę ze będzie ok..A swędzi Cię wewnętrzna strona dłoni i stóp?


Tak 😞 W nocy nie spałam bo się drapałam, a dziś od rana drapie się grzebykiem bo grubszy od paznokci i śladów nie zostawia...\ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🤪 u nas bylo wczoraj slabo z Internetem - grrrrrrrrrrrrrrrrr 🤪 na żadną stronę nie mogłam wejść... wiecie jaki to nerw bierze - zwłaszcza że wciąż czekamy na kolejne Maluszki - a ja tu bidulka w niewiedzy 😠 fatalnie 🤔
dobrze ze juz dzis jestem on line 😉
widziałam że Madziulka uzupełniła nasz ranking podstawowy 🤪 tak się cieszę ze tyle Szkrabów już jest z nami 😎
nie wiem czy byla juz taka propozycja - ale moze Magda mogłaby zrobić na stronce GALERIĘ MALUSZKÓW..?? 🤪
buziakkkkkkkkkkkki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc brzuszki.
Dzisiaj późno do Was zaglądam bo od rana zabiegana jestem. Zrobiłam ogórki kiszone i korniszone. Przygotowałam gołąbki które powolutku "dochodzą" i z m. posprzątaliśmy aha... i jeszcze na zakupach bylismy. Także od rana w biegu. Teraz czekamy na obiadek aż wszystko się ugotuje a potem przychodzą do nas znajomi i będziemy skręcać łóżeczko hehehe.
Życzę Wam spokojnej soboty bo nie wiem czy jeszcze dzisiaj zajrzę. No i może Wasze dzisiejsze jabłeczniki coś pomogą np mi???? 🙂 🙂 🙂
Buźka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kobietki 😉 A jednak zajrzałam...Wróciłam szybciej z tej Starówki bo trochę pokropiło... W drodze powrotnej dostałam skurczy 🥴 🥴 🥴 Leżę teraz i myślę jak wyczarować obiad. Po drodze kupiłam jeszcze kurki i chcę zrobić do kurczaczka, który już w piekarniku 🙂 🙂 🙂 Proszę Was nie szalejcie tak z jabłecznikami bo się czuję zagrożona a te kilka dni muszę wytrwać!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂
A ja bardzo lubię horrory- ale nie mam ich z kim oglądać, bo mój mąż nie lubi takiego gatunku filmów:/ Raz podstępem zaciągnęliśmy go na horror w 3D i do dziś mi to wypomina 😁 😁

aniolek- masz piękną córeczkę 🙂 No i dobrze, że już w domku. Reszta się ułoży 🙂 a próbowałaś kapturków na sutki?
agapurka- twój mały też śliczny
Crazzy to już niedługo i ty będziesz mamą - super
karolciakam- gratuluję kredytu 🙂 super, że się udało
Kornelka- zwolnienie jola załatwiała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj laseczki, normalnie nie mam czsu was czytać 😞 Była u mnie polozna i spróbowałysmy podstawić małą do piersi własnie z tym kapturkiem i powiem Wam, że od razu zaskoczyła 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Co za ulga, ale nie zdawałam sobie sprawy, że to tak boli, mam nadzieje, że tylko na początku 😉 😉 😉 😉 😉 Teraz małą częściej karmię, spodobało jej siepanie na piersi mamusi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Krzysiu się wkórza, że ja przyzwyczaję, a potem nie będe mogła nigdzie wyjść, ale co mam zrobic jak to silniejsze ode mnie 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Oj laseczki, normalnie nie mam czsu was czytać 😞 Była u mnie polozna i spróbowałysmy podstawić małą do piersi własnie z tym kapturkiem i powiem Wam, że od razu zaskoczyła 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Co za ulga, ale nie zdawałam sobie sprawy, że to tak boli, mam nadzieje, że tylko na początku 😉 😉 😉 😉 😉 Teraz małą częściej karmię, spodobało jej siepanie na piersi mamusi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Krzysiu się wkórza, że ja przyzwyczaję, a potem nie będe mogła nigdzie wyjść, ale co mam zrobic jak to silniejsze ode mnie 😜 😜 😜 😜 😜 😜


No to brawo 🙂 Ja właśnie słyszałam, że z kapturkiem dzieciom łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kochane Brzuszki!!!!!!!!!!
my juz od rana w domu jestesmy 🙂 🙂 🙂 🙂 dziekuje Wam wszystkim za pamiec i smsy bardzo mi bylo milo ze pamietacie o mnie i Lilce!!! 😘 😘 😘 😘

Gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusiom... 🤪 🤪 🤪

az boje sie zobaczyc ile mam zaleglosci...nie wiem czy uda mi sie wszystko nadrobic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jabłecznik upieczony specjalnie dla Kornelki wedle życzenia 😘, no ale mam nadzieje że nabierze mocy prawnej tak jak wspomniałaś w przyszłym tygodniu 🙂
Aniołku super że Oliwcia skorzystała z kapturka, ja też je zakupiłam w razie czego, co by mnie nic nie zaskoczyło haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Witaj Paninka- wszystko już ok?


caly czas bylo ok. tylko jak w srode poszlam na wizyte i powiedzialam ze mala mniej sie od 3 dni rusza to dostalam skierowanie.myslalam ze pojade na ktg i zaraz wyjde ale mnie zatrzymali. i jak tylko polozylam sie na szpitalnym lozku to znowu rozbrykala sie jak dawniej 😮 ale wyszla mi infekcja do tego nie podobalo im sie bo ponoc strasznie spuchnieta jestem, czego ja nawet nie zauwazylam...dwa razy dziennie mialam ktg ( wczoraj i dzisiaj ponad godzine lezalam bo mala tak sie wiercila ze sprzet wariowal, polozna stwierdzila ze juz dawno tak rozbrykanego bobasa nie mieli 🙃 )mialam tez szybkie usg Lilka wazy 3200...zatrzymali mnie do dzisiaj bo mieli robic badanie przeplywow ale doktor poszedl na urlop i bedzie za tydz. strasznie sie ciesze ze juz w domu jestesmy!!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela mnie brzuch w sumie jakoś nocami cały czas nie boli ,ale zdarza się,że pobolewa i zauważam to zazwyczaj jak idę do Wc w nocy...Poza tym dziś boli mnie cały po bokach ciągnie i kłuje i w ogóle mam taki do dupy dzien, że szok 😞 😞 😞Non stop mam zgagę, wszystko mnie swędzi, boli mnie brzuch i mam już dość wszystkiego. 😞 😞 😞 😞

Witaj Paninka 🙂
Aniołku cieszę się,że maleńka próbuje cycusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I nie wiem od czego zacząc 🙂
Ale gapa jastem 🙃 Lydzia przepraszam, zawsze myliłam Ciebie i Jole ale miałam nadzieje, że to się nie wyda 😉 To znaczy, że moja skleroza postępuje 😁 W zeszłym tyg wyszłam z domu i nie wyłączyłam żelazka 🥴
aniołek miło się czyta takie radosne posty. Dobrze, że już Oliwka cyca myka 🙂
milium a Ty mnie tak zaskoczyłaś tym jabłecznikiem, dziękuję 😘 Aż się wystraszyłam, ale tak pozytywnie bo ja to nie patrze jakoś na daty za szczególnie żeby sie nie bac a tu dziewczyny piszą, że to moja i lydzi kolej 🙂
A przed chwilą siostra cioteczna przyjechała z mężem i dziecmi. 22 kwietnia urodziła trzeciego chłopca i oglądałam smyka do woli 🙂 Ma 3 miesiące i tak go potrzymałam ręką pod nóżkę i pupę, bo w gondoli w samochodzie był, i taki był fajny milutki. I tak o naszych bobaskach pomyślałam, że to szybko zleci i tez takie duże będą. Kurcze on się usmiechał nawet 🙂 I przywiezli mi brokuły chyba ze 20 szt 🤪 Teraz mogę wegetariańską imprezę zrobic, mam jeszcze kalafiora i 60 kg fasoli 🙃 😁
Paninka świetnie, że już w domu jesteś, że wszystko już jest dobrze 🙂
U mnie leje od rana i lenia mam totalnego. Chyba kawę sobie zrobię.
Wiecie co? Tak mnie ucieszyła ta wizyta siostry, że nie wiem. Ona taka szczera i życzliwa jest......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniołek super ze karmienie jakos idzie 🙂
Paninka moj tez na ktg odżywa urwis 🙂
Patunia nie denerwuj sie ja do konca nie wierzylam ze to moge miec..serio na spokojnie zrob badania bo to niezwykle rzadkie, ale lepiej sprawdzic ...W Polsce to zrobili by Ci cesarke już teraz a tu min po 37 tyg...wiec siedze jak na szpilkach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy napisał(a):
aniołek super ze karmienie jakos idzie 🙂
Paninka moj tez na ktg odżywa urwis 🙂
Patunia nie denerwuj sie ja do konca nie wierzylam ze to moge miec..serio na spokojnie zrob badania bo to niezwykle rzadkie, ale lepiej sprawdzic ...W Polsce to zrobili by Ci cesarke już teraz a tu min po 37 tyg...wiec siedze jak na szpilkach 🤢


Właśnie we wtorek mam wizyte mam nadzieje,że skieruje mnie zaraz do szpitala tam od razu badania i wyniki i mam nadzieję, zostane tam już właśnie na cesarkę. Mam nadzieję,że dzidza już na tyle silna,że będzie mogła sama oddychać ☺️
Ogólnie jestem tak zmęczona i zdenerwowana pojawiającymi się kolejnymi niepokojącymi objawami,że już nie mam siły, po prostu za wiele tego nawet jak na mnie....
Chce mieć to już po prostu za sobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...