Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hihi, o sławie nawet nie marzyłam 🤪 🤪 🤪
Właśnie moja siostra się na mnie w****iła... NIe chcę jej jutro przetransportować na pociąg. Wymyśliła sobie gwiazda wyjazd na wakacje, choć już kilka razy była z nią rozmowa, że w tym roku nigdzie nie jedzie, skoro na koniec sierpnia chce wyprawić imprezę osiemnastkową na 30 osób..no niestety, coś kosztem czegoś... Już myślałam, że coś jej się w tej głowie ułożyło a ta dziś nie wiem jak, przekabaciła mamę, by jednak ta zasponsorowała jej wyjazd a później imprezę..... no to już za dużo... sama mama prosiła mnie bym jej wybiła wojaże z głowy a teraz dała się młodej omamić... Trudno, nich się gniewale rano o 5.00 na pewno nie zawiozę jej na pociąg... I znowu wszyscy się obrażą 😮 😮 😮 Ech ta młodzież.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aneczka.... ważne, że teraz już jest dobrze... a te wacum i kleszcze rzeczywiście nieciekawa sprawa... lecz skoro jest to konieczne, to chyba lekarze wiedzą co robią.... mimo to mam nadzieję, że jednak nas to ominie i jest mi przykro, że ty musiałaś przez to przejść... Ważne, że Filipek jest zdrowy a i Ty dochodzisz do siebie 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie 🙂 I spokojnej nocki życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, nie wiem dokładnie więc nie pomogę ☺️

Widzę, że powoli uciekacie spać.... to ja też zacznę się zbierać, choć nawet myć mi się nie chce... chyba wezmę chłodny prysznic, co by nie usnąć....

Dobranoc Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Już wszystko wiem...Wyniki mam podwyzszone jeżeli chodzi o ta cholestaze i mam brać na to jakieś tabletki 3vrazy dziennie i zobaczyć czy swedzenie ustanie a 4 dni powtórka badań i jak coś puszcza mnie i w domu bede mogła sie lekami leczyć...
Bez sensu myślałam,ze to moja ostania wizyta w tym pensjonacie i ze wyjdziemy już we trójke,ale jednak nie 😞

Pati a jednak podwyzszone 😞
Hmmmmmm ale widzisz dobrze ze to sprawdziłaś... bo mozna jakos zareagowac i w ogóle...wiem ze marne to pocieszenie ale trzeba byc dobrej mysli...ja też jak wiesz mam uczucie posiadania wszelkich chorób świata ale trzeba myśleć pozytywnie..a i Patusia radze Ci odciążyć teraz tą wątrobę i przejśc na dietę..mnie pomogło takze sprawdzone...
Jutro juz smigam do szpitala więc trzymajcie kciuki kochane bo w czwartek cesarka 😲 Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🙂
My niestety ciągle w dwupaku 🙂choć noc była ciężkawa- bardzo mnie brzuch bolał i cały czas chciało mi się siedzieć na kibelku ale to chyba wina gruszek 😞(a miały pomóc)
Crazzzyyy-POWODZENIA I ZDRÓWKA
Evelina- no niestety sprzątanie to nie wypał 😞
i powiem wam, że sobie chyba odpuszczę, mąż i tak od pon idzie już na urlop, a kuzynka(przyjechała aby opiekować się malutką)no niestety odjedzie chyba z kwitkiem i z niezadowoleniem 😞żal mi jej ale jak mała nie chce jeszcze wyjść to co ja poradzę 😞
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ I WYPAKOWAŃ ZNIECIERPLIWIONYM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!

Ja wczoraj w ramach mojego leżenia i uważania zrobiłam z Zosią pyszny obiadek, wstawiłyśmy też ogóreczki na małosolne, pojechaliśmy na zakupy do CH i do Leroy Merlin szukać rozwiązania na podłogę 😉, a wieczorową porą zaliczyliśmy grilla u mojej siostry!

O 2.37 obudziła mnie Julka i od tamtej pory nie śpię. Wszystko w głowie się mieszało poród, kredyt, notariusz, torba do szpitala... Potem poszłam sobie pod prysznic i posiedziałam w brodziku z książką, którą Wam polecałam "Poród aktywny". Jak wyszłam z łazienki było widno 😉

A teraz biegnę szykować się do wyjścia bo o 8.15 mamy być u notariusza w Płońsku (ok.80 km)!!!!
Buziaki!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
No to mam nadzieję ze w czwartek uda nam się w pełnym składzie spotkać, jeśli nasze dzieci nie odmówią z nami współpracy.
Ja zaraz pójdę na pobranie krwi co by wyniki mieć na jutrzejszą wizytę i w końcu doczekam się USG i będę wiedziala ile mała waży.
No ja noc miałam skurczową, co jakiś czas skurcze mnie budziły i się trochę przestraszyłam szczerze mówiąc, bo chciałabym jutra doczekać, ale te skurcze to może z tego że mnie mąż wczoraj wystraszył. Siedze sobie w fotelu a pustak mówi o patrz, a tam koło mojego ramienia 5 cm zielony świerszcz, jak się nie zerwe z tego fotela z krzykiem, a on na to co zielonego się wystraszyłaś 😮 Niby świerszczy się nie boję ale jak siedzą obok mego ramienia i jest to niespodziewane to jednak tak a potem tych skurczów dostałam.
Jeszcze się zezłościłam bo kuzyn m. wprosił się do nas w ten weekend na grilla, a ja nawet nie jestem w stanie domu posprzątać, zapraszaliśmy go 1,5 miesiąca temu kiedy jeszcze byłam w miare sprawna miał zadzwonić jak się ogarną no i dzwoni wczoraj, więc m mówi że nie bardzo że ja mogę w każdej chwili urodzić a on na to to miejmy nadzieję że do soboty nie urodzi ale w sobotę rano jeszcze zadzwonię 🤢 A ja nie wysiedze jak ma ktoś przyjść to choćby nie wiem co posprzątam bo się inaczej wstydze, więc znając życie posprzątam w piątek a w sobotę pojade na porodówkę. A i obiecałam sobie dziś spakować torbę do szpitala do końca tylko na tą pocztę musze pójść po te staniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry brzuszki,mamusie i bobaski 🙂
Szymek śpi, Kuba u moim rodziców, ehhh chwila wytchnienia 🙂

moniq1984 ja w ostatnim dniu pobytu w szpitalu zaczęłam używać podpasek, podkłady były już zbędne. Wiec te krwawienie najmocniejsze już mi minęło. Teraz mam tak jak przy zwykłym okresie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
Filipek na razie spi,wiec na chwilkę do was zagladam.Nocka w miarę przespana.Jezeli chodzi o krwawienie,to mam takie na okres,wiec nie jest zle.W piatek połozna ściagnie mi szwy.Ziedzeniem mam troszke kłopot,ale daję radę.
Evelina pytałas czy sa jakies wskazania do kleszczy.Ja nie miałam,chociaż po fakcie dowiedziałam sie,że powinnam mieć cesarkę.Wąski kanał rodny.U mnie poród zaczął się o 8 i trwał do godziny 11 i na samym poczatku wszystko wskazywało,że bedzie ok,ale o godzinie 10,maluszek zaczął sie cofać i skończyło sie jak się skończyło.I druga sprawa,w niedziele odeszły mi wody ,więc rodziłam na sucho.Ogólnie męczy mnie kilka pytań,na które niestety nie znam odpowiedzi.Mam nadzieje,że jak pójde na wizyte kontrolną to dowiem sie kilka szczegółów.
Teraz najwazniejszę,żeby z Filipkiem było wszystko ok i żeby zdrowo rósł.
Muszę wam napisać,że dziecko to cos cudownego 🙂
Dziewczynki które urodziły gratuluję wam,sprawdziłam sobie na sierpnióweczkach.
Mam do was pytanie,czy karmicie piersią??I jak radzicie sobie z jedzeniem dla matek karmiacych??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalenka to relaksuj sie kazda chwila 🙂Niedlugo juz na spacery bedziesz pewnie smigala?
Filipek duzy byl wiec moze tez dlatego no i na sucho mowia ze gorzej chociaz nie wszyscy.
Ja ostatnio czytalam ze dieta ,atek karmiacych powinna zawierac wszytko tylko nie tluste. I w malych ilosciach rozne produkty. Ale nie wiem nie mam doswiadczenia bo to moja 1 dzidzia.
Diviana ja tez musze sie spakowac bo codzien to przekladam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Crazzyyy - no to trzymamy jutro kciuki 🙂

Aneczka - to super, że tak mówisz o noworodku... przynajmniej spokojnie możemy czekać 🙂

Madalena - miło, że korzystając z chwilki relaksu zaglądasz do nas 🙂

Diviana - no to nieźle ten kuzynek Ciebie urządził 😮 W sumie to podobnie jak z tą moją koleżanką, o której wczoraj pisałam.. co z tego, że powiedziałam, iż wieczorem jestem nie do życia i myślę tylko o spaniu.. ona i tak stwierdziła, że jej właśnie wieczór bardziej na wizyty pasuje 🤢 🤢 🤢 🤢

Paninka, chyba też zaraz jakąś kawkę zrobię, tylko znając życie - nie mam mleka w lodówce 🤢 🤢

A dziś już musowo jabłecznik robię, więc uwaga 🤪

Karolcia - powodzenia u notariusza i w czasie podróży do niego 🙂

Paloma - super, że dobrze się czujesz 🙂 i oczywiście znowu zazdroszczę Wam spotkania i pysznej kawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

_Evelina_ napisał(a):
Ja sobie tak mysle ze natura wymyslila ze kobiety rodza bo faceci by sobie z tym nie poradzili- z ciaza porodem.....Mamy na co czekac 🙂

Ewelinka, mój M. po rodzinnym porodzie stwierdził dokładnie to samo 😁
a co do kleszczy i wakum to nie wiem, ale moja siostra z pierwszym dzieckiem miała wamum... mówiła, że po prostu Alanek wyszedł kawałek i dalek nie chciał się przepchnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankowa a przecinal pepowine. U nas porod rodzinny moze byc ale na sama koncowke wypraszaja mezow. Ciekawe jak bedzie z moim bo jest lekarzem ale nie wiem czy chce zeby przy tym ostatnim momencie byl ze mna mimo tego ze byl przy porodach. Ale porod swoejego dziecka to chyba co innego mimio wszytko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam wściekła z poczty, bo odesłali moją przesyłkę pytam dlaczego skoro awizo dostałam w ten czwartek, a kolejne w ten poniedziałek a pani że paczka przyszła 18 i to nie jej wina że listonosz mi awizo 28 wrzucił 😮 😮 😮 i jak chce to mogę sobie jechac do pobliskiego miasta i zastrzec by moje paczki leżały u nich 10 dni dłużej 😠 😠 😠 😠 😠
No więc jestem bez staników do karmienia 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...