Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lydziaa bardzo Wam wszystkim dziękuje za smski, pisze, że Szymuś kochany, cały czas śpi i że dzięki masażom krocza obyło się bez nacięcia (co mnie osobiście bardzo cieszy, bo też praktykuję 😉 )

Ann wyszła dziś w dwupaku do domku 🙂

Paloma gratuluję udanej wizyty i braku paciorkowca 🙂

Aneczkare Filipek śliczny 🙂

Mapa i K8_online mi też nikt nie wierzy, że jestem w 9. miesiącu, wszyscy obstawiają 6 😁 😁
Centymetrowo identycznie- 99 cm, coś tej stówki nie mogę przekroczyć 😁

Po 18-tej zadzwoniła pani ze sklepu, że nasz wózeczek właśnie dojechał, a miał być dopiero w następną środę, więc pognaliśmy i odebraliśmy 🙂 Oczywiście złożyliśmy go od razu i jestem baaaardzo zadowolona z zakupu 🙂

A później szybki, późny grill na tarasie, dobrze, że jest porządnie zadaszony, bo lało 😁
To był mój prawdopodobnie ostatni grill w tym roku...tak sobie uzmysłowiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

madalena20 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Po za tym mam dzisiaj mega nerwa bo u nas na dachu robią jakieś remonty i walą, stukają, łomoczą, wiercą. Po prostu hałas nie do wytrzymania. Dlatego siedzieliśmy trochę u moich rodziców a za jakąś godzinkę idę z Szymkiem na spacerek bo nie idzie wysiedzieć. Ehhh jak by nie mogli tego zrobić jak byłam jeszcze w ciąży. 😞 😞 😞

madalena współczuje... ufff, dobrze, ze mojemu małemu zadne hałasy nie przeszkadzają 🙂 moge odkurzac, tłuc się garami a jego i tak nic nie wzrusza 😁


Wiesz mojemu Szymkowi nie przeszkadzają hałasy Kuba bardzo dobrze go do nich przyzwyczaił a potrafi nieźle hałasować. Ale mnie to krew zalewała bo co chciałam sobie odpocząć to nie mogłam bo tu takie łomoty i jeszcze wrażenie jakby miał Ci się ktoś z sufitu zwalić. ehhh mam nadzieje, że przez weekend będzie spokój.

oj, to dobrze 🙂 bo nie ma chyba nic gorszego jak nauczyc dziecko do mega ciszy... pamietam, że moi sąsiedzi tak zrobili, i pózniej jak maluch spał, to nic nie mogli w domu robić, bo zaraz się budził... chodzili na palcach, szeptali.... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
A ja dzisiaj cały dzień ze skurczami ehhh nie mam juz siły, właśnie się wykąpałam i znowu mnie łapie 🤨 🤨 Chciałabym żeby mnie wzięło już tak na dobre, nawet sobie torbę do szpitala bliżej drzwi przesunęłam jakby mnie w nocy złapało 😁

aasia, czyżby się zaczeło? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helo wszystkim. Pragnę Was poinformować że w dniu o 05.08.2011 o godzinie 14.30 moja kochana żona Kasia vel. łydziaa84:P urodziła pięknego maluszka 3,3kg, 55cm i na 10pkt. Jednak, żeby tego było mało to będzie nazywał się SZYMON!!!!!!!!!!. To jest dopiero cud narodzin!!!! Zostać bez słowa na wdechu bezcenne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Helo wszystkim. Pragnę Was poinformować że w dniu o 05.08.2011 o godzinie 14.30 moja kochana żona Kasia vel. łydziaa84:P urodziła pięknego maluszka 3,3kg, 55cm i na 10pkt. Jednak, żeby tego było mało to będzie nazywał się SZYMON!!!!!!!!!!. To jest dopiero cud narodzin!!!! Zostać bez słowa na wdechu bezcenne:P

gratuluje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

U nas nocka taka sobie 🤢 mała mi się tak okropnie rozpychała wczoraj w brzuchu ze aż się poryczałam nie wiem co ona tam wyczyniała 🤢 🤢 ogólnie jestem już zmęczona, rozdrażniona, wszystko mnie denerwuje i boli 🤢

Lydziaa gratuluje raz jeszcze 🙂
Eleeza czekamy na fotki 😉 a grill jeszcze będzie tylko już pewnie z dzidzusiem 🙂

No nic idę jakieś śniadanko zrobić. Do później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂 🙂 🙂


Foga
jabłecznik z Twojego przepisu wyszedł tak pyszny, że chyba skuszę się i zrobię jeszcze jeden, tak na wypadek odwiedzin gości 🙂 A przy okazji może kolejnej brzuszkowej mamusi pomoże się rozpakować. hehe 😁 🤪 🤪
A ja właśnie jem śniadanko i piję kawusię zbożową. Szymonek przysypia w łóżeczku, Kuba bawi się "odzikami" czyt. samochodzikami hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena Siehankowa patrze na Wasze suwaczki a tam już tydzień minął od porodu jejku ale ten czas leci. Mi się wydaje jakbyście wczoraj nas informowały o całej akcji 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Madalena Siehankowa patrze na Wasze suwaczki a tam już tydzień minął od porodu jejku ale ten czas leci. Mi się wydaje jakbyście wczoraj nas informowały o całej akcji 😉 😁


Dokładnie ja też mam wrażenie jakbym dopiero niedawno wróciła ze szpitala 🙂 A to już tydzień i 3 dni ehhh a Szymonek robi się papuśny i taka bambaryłka z niego hehe. Najsłodszy jest ten jego drugi podbródek 🙂 No ale nie dziwie się bo to taki głodomorek najchętniej ciągle przy cycku by wisiał 🙂
Ma tak silny odruch ssania, że tak jak siehankowa przyuczam go do ssania smoczka, bo stwierdziłam z m, że jak on wróci do roboty to ja bym nic nie zrobiła z ciągłym karmieniem Szymonka. A przecież jest jeszcze Kuba, który wymaga opieki no i dom, którym trzeba się zajmować, nie wspominając o przygotowaniach obiadu. 🙂 Na razie cwaniaczek mały szybko go wypluwa i domaga się jego zbawiennego cysia no ale wszystko jest na dobrej drodze, bo Kuba np. nawet na sekundę nie chciał go trzymać w buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂 🙂 🙂


Foga
jabłecznik z Twojego przepisu wyszedł tak pyszny, że chyba skuszę się i zrobię jeszcze jeden, tak na wypadek odwiedzin gości 🙂 A przy okazji może kolejnej brzuszkowej mamusi pomoże się rozpakować. hehe 😁 🤪 🤪
A ja właśnie jem śniadanko i piję kawusię zbożową. Szymonek przysypia w łóżeczku, Kuba bawi się "odzikami" czyt. samochodzikami hihihi 🙂


Hej madalena20 ja zamawiam jablecznik przydaloby sie rozpakowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂 🙂 🙂


Foga
jabłecznik z Twojego przepisu wyszedł tak pyszny, że chyba skuszę się i zrobię jeszcze jeden, tak na wypadek odwiedzin gości 🙂 A przy okazji może kolejnej brzuszkowej mamusi pomoże się rozpakować. hehe 😁 🤪 🤪
A ja właśnie jem śniadanko i piję kawusię zbożową. Szymonek przysypia w łóżeczku, Kuba bawi się "odzikami" czyt. samochodzikami hihihi 🙂


Hej madalena20 ja zamawiam jablecznik przydaloby sie rozpakowac 🙂


🙂 🙂 😁 😁 🤪 🤪 A nie ma sprawy, trzymam kciuki, żeby wyczarował Ci szybki i bezbolesny poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
monika835 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry 🙂 🙂 🙂


Foga
jabłecznik z Twojego przepisu wyszedł tak pyszny, że chyba skuszę się i zrobię jeszcze jeden, tak na wypadek odwiedzin gości 🙂 A przy okazji może kolejnej brzuszkowej mamusi pomoże się rozpakować. hehe 😁 🤪 🤪
A ja właśnie jem śniadanko i piję kawusię zbożową. Szymonek przysypia w łóżeczku, Kuba bawi się "odzikami" czyt. samochodzikami hihihi 🙂


Hej madalena20 ja zamawiam jablecznik przydaloby sie rozpakowac 🙂


🙂 🙂 😁 😁 🤪 🤪 A nie ma sprawy, trzymam kciuki, żeby wyczarował Ci szybki i bezbolesny poród.


oby tak bylo ja mowisz szybki i bezbolesny 😁 😁 😁 DZIEkuje......... 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
u nas nocka przespana 🙂Filipek spała na medal.Ale za to ja nie najlepiej sie czuje,boli mnie pęcherz.Macie jakies rady jak mozna złagodzic ból,czy mozna jakies tabletki brac np furagium,jezeli karmie piersią??
Zycze wam miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
dzień dobry brzuszki
u nas nocka przespana 🙂Filipek spała na medal.Ale za to ja nie najlepiej sie czuje,boli mnie pęcherz.Macie jakies rady jak mozna złagodzic ból,czy mozna jakies tabletki brac np furagium,jezeli karmie piersią??
Zycze wam miłego dnia


Wiesz na ulotce nie ma przeciwwskazań do stosowania w ciąży i podczas karmienia piersią, ale ja radzę Ci skonsultować to z ginekologiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...