Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 J 🙂a 🙂ylko się przywitam bo c 🙂asu mam mało. Może ud 🙂a mi się pózniej zaglądnac. U mnie po ktg tyle, że wyszedł jeden skurcz przepowiadający. Serduszko bije miarowo i jest ok. Mam się zgłosic we wtorek. Po podróży nocka ze skórczami była, ale wstałam i przeszło. Piszę szybciutko bo obiecałam ale zaraz na zakupy uciekamy, potem przyjedzie siostra. Dziewczyny nie czytałam co się na forum od wczoraj działo więc nie wiem co u której. Pamiętam że Crayzzzyyy wczoraj miała mie cesarkę i jestem ciekawa czy już się odezwała. Życzę jej duuuuuuuużo zdrówka i dzieciątku także.
Pati Ty też się trzymaj to już ostatnie dni.
Ann Ty też bądz dzielna.
Anya gratuluję.
Pozdrawiam wszystkie mamy i brzuszki i miłego weekendu zyczę 🙂
Lydziaa powodzenia 🙂 a może juz maluszka masz przy sobie??? Doczytam.
Papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Daniela napisał(a):
Madalena Siehankowa patrze na Wasze suwaczki a tam już tydzień minął od porodu jejku ale ten czas leci. Mi się wydaje jakbyście wczoraj nas informowały o całej akcji 😉 😁


Dokładnie ja też mam wrażenie jakbym dopiero niedawno wróciła ze szpitala 🙂 A to już tydzień i 3 dni ehhh a Szymonek robi się papuśny i taka bambaryłka z niego hehe. Najsłodszy jest ten jego drugi podbródek 🙂 No ale nie dziwie się bo to taki głodomorek najchętniej ciągle przy cycku by wisiał 🙂
Ma tak silny odruch ssania, że tak jak siehankowa przyuczam go do ssania smoczka, bo stwierdziłam z m, że jak on wróci do roboty to ja bym nic nie zrobiła z ciągłym karmieniem Szymonka. A przecież jest jeszcze Kuba, który wymaga opieki no i dom, którym trzeba się zajmować, nie wspominając o przygotowaniach obiadu. 🙂 Na razie cwaniaczek mały szybko go wypluwa i domaga się jego zbawiennego cysia no ale wszystko jest na dobrej drodze, bo Kuba np. nawet na sekundę nie chciał go trzymać w buzi.

madalena, u nas smoczek to zbawienie 😁 bo Ksawier podobnie jak Twój Szymek, tylko na cycu by wisiał... a tak możemy go troszke oszukać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Daniela napisał(a):
Madalena Siehankowa patrze na Wasze suwaczki a tam już tydzień minął od porodu jejku ale ten czas leci. Mi się wydaje jakbyście wczoraj nas informowały o całej akcji 😉 😁


Dokładnie ja też mam wrażenie jakbym dopiero niedawno wróciła ze szpitala 🙂 A to już tydzień i 3 dni ehhh a Szymonek robi się papuśny i taka bambaryłka z niego hehe. Najsłodszy jest ten jego drugi podbródek 🙂 No ale nie dziwie się bo to taki głodomorek najchętniej ciągle przy cycku by wisiał 🙂
Ma tak silny odruch ssania, że tak jak siehankowa przyuczam go do ssania smoczka, bo stwierdziłam z m, że jak on wróci do roboty to ja bym nic nie zrobiła z ciągłym karmieniem Szymonka. A przecież jest jeszcze Kuba, który wymaga opieki no i dom, którym trzeba się zajmować, nie wspominając o przygotowaniach obiadu. 🙂 Na razie cwaniaczek mały szybko go wypluwa i domaga się jego zbawiennego cysia no ale wszystko jest na dobrej drodze, bo Kuba np. nawet na sekundę nie chciał go trzymać w buzi.

madalena, u nas smoczek to zbawienie 😁 bo Ksawier podobnie jak Twój Szymek, tylko na cycu by wisiał... a tak możemy go troszke oszukać 😉


No to możemy sobie podać rękę. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
ja chwilowo jestem. mąż kończy kłaść panele w przedpokoju. Zaraz biorę się za generalne porządki, może coś przyśpieszę 😉 Dobrze by było, bo jutro mój doktorek ma dyżur 😁 Brzuszek już mi tak dokucza (tzn jego wielkość), że nie mogę się doczekać porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAMUSIE KTÓRE RODZIŁY SN JAK JEST Z RODZENIEM ŁOŻYSKA FAKTYCZNIE CIĘŻKO IDZIE?? 🙂
OCH JAK JA BYM CHCIAŁA JUŻ URODZIĆ 🙂 MAŁA WIECZOREM I W NOCY MONTOWAŁA SIĘ CHYBA W KANAŁ BO CZUŁAM JUŻ W MARIOLCE NORMALNIE JAK SIĘ WIERCI 🙂 🙂 🙂 CUDOWNE UCZUCIE 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieeeeeńdoooobry!

W końcu udało mi się ululac Filutka. 😎 W nocy budzi się średnio co 3h. W ostatnim budzeniu (ok. 4:00 nad ranem 🥴 ) nie spi aż do 10:00 🤔..I tak dzien w dzień. Ale i tak go kocham. Najgorzej te ostatnie godziny nocne czyli 3:00, 4:00 - ledwo oczy mam otwarte..klę pod nosem i się złoszcze, ale o 7:00 juz mi przechodzi i znowu jest Fifi mym aniołkiem 🙂 🙂 Czy jakas sierpnióweczka nowa rozpakowana? Podejrzewam ,że do połowy sierpnia bedzie juz niewiele dwupaków 😜 😜
Czekam na meza..ma przyjechac najpóźniej w poniedziałek...Już jestem ciekawa jego spojrzenia gdy ujrzy synka po raz pierwszy nażywo:") 🙂

Przesyłamy buziaki i pozdrawiamy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE KTÓRE RODZIŁY SN JAK JEST Z RODZENIEM ŁOŻYSKA FAKTYCZNIE CIĘŻKO IDZIE?? 🙂
OCH JAK JA BYM CHCIAŁA JUŻ URODZIĆ 🙂 MAŁA WIECZOREM I W NOCY MONTOWAŁA SIĘ CHYBA W KANAŁ BO CZUŁAM JUŻ W MARIOLCE NORMALNIE JAK SIĘ WIERCI 🙂 🙂 🙂 CUDOWNE UCZUCIE 🙂 🙂


Po wyjściu maluszka położna kazała mi znowu przeć by wyprzeć łożysko..nie miałam juz sił..ale wyparlam za pierwszym razem. Ciężko jest jeśli chodzi o siły bo po przyjściu na świat maluszka bynajmniej u mnie - zasypiałam na "samolocie"..nie miałam siły na nic i te ostatnie parcie było wyczynem. Ale nie jest to jakiś tsraszny wysiłek.Generalnie - siup! i po kłopocie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
dzień dobry brzuszki
u nas nocka przespana 🙂Filipek spała na medal.Ale za to ja nie najlepiej sie czuje,boli mnie pęcherz.Macie jakies rady jak mozna złagodzic ból,czy mozna jakies tabletki brac np furagium,jezeli karmie piersią??
Zycze wam miłego dnia


Laseczka czy zauważyłaś,że nie dość że Filipki to jeszcze tego samego dnia nam się urodziły? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka wytrwałości 🙂

Widać że weekend bo pustki jak nigdy 😉

Ja wróciłam z zakupów, duchota okropna że nie ma czym oddychać...do tego mała mi tak nisko siedzi...autem jeszcze jeżdżę ale jak mam gdzieś dojść choćby kawałek to już wyczyn bo ona wtedy mnie na pęcherz naciska 🤢 🤢 🤢

Moniq ja pamiętam że urodzenie łożyska u mnie zajęło chwilkę, nie bolało także bez obaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq, co do łożyska, to u mnie było "siup" - jedno parcie i po sprawie 🙂 mimo, że ponoć miałam duże łożysko...choć nie wiem co to znaczy i czy to dobrze czy zle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry (choc dla kogo dobry to dobry) 🥴 🥴
Siehankova no właśnie juz myślałam że wczoraj się zaczęło. miałam koszmarną noc, zasnęłam o 4:30. Po 2 m wrócił z pracy a ja miałam skurcze co 13-15 min, potem były już około 10 min ale zasnęłam. Nie chciałam jechać do szpitala póki skurcze nie są regularne bo nie chce aby mnie położyli i żebym tam czekała na poród. Chce pojechać i od razu na porodówkę 🤨 No i teraz jestem padnięta na maksa ale skurczy już nie czuje i ja nie wiem o co tu chodzi 😮 😮 😮 😮
Fałszywy alarm po prostu to był 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Dzień dobry (choc dla kogo dobry to dobry) 🥴 🥴
Siehankova no właśnie juz myślałam że wczoraj się zaczęło. miałam koszmarną noc, zasnęłam o 4:30. Po 2 m wrócił z pracy a ja miałam skurcze co 13-15 min, potem były już około 10 min ale zasnęłam. Nie chciałam jechać do szpitala póki skurcze nie są regularne bo nie chce aby mnie położyli i żebym tam czekała na poród. Chce pojechać i od razu na porodówkę 🤨 No i teraz jestem padnięta na maksa ale skurczy już nie czuje i ja nie wiem o co tu chodzi 😮 😮 😮 😮
Fałszywy alarm po prostu to był 😮 😮


to czekanie nas wykoñczy 🤢 i współczujé nieprzespanej nocki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdalna dzieki za odpowiedź,dzwoniłam do swojego ginekologa i moge brac ten furagin i no-spe.
agapurka ja nawet nie wiedziałam ,ze urodziłas w ten sam dzień co ja 🙂
Jeżeli chodzi o łozysko,to mnie nie bolało,ale niestety ja musiałam byc łyzeczkowana,bo nie udało mi sie całosci urodzić tego łozyska.Ale nic nie czułam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Kochaniutkie i Maleństwa 🙂
Agapurka wiem co przechodzisz bo u Nas tez ciężko z tymi nockami, Oliwka jak sie budzi na jedzenie to potrafi 2 godziny marudzić a mi oczy same sie zamykają, za to w dzień aniołek. Zasypia jak tylko jej sie odbije 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamusie i Brzusie!
Wczorajszy dzień mnie wykończył, poszłam spać z dołkiem a obudziłam się z megadołem! Dobrze że jesteście! Nadrobienie zaległości to sama przyjemność i w końcu się uśmiechnęłam.
Cudowna wiadomość od lydzi. Gratuluję niespodzianki a przede wszystkim tego że Szymuś urodził się szybko i bezproblemowo i jest dużym zdrowym chłopcem!!!!!
Paninka dziękuję za anegdotki o teściowej!!! Tak jak Inez parsknęłam głośno śmiechem jak przeczytałam o teściowej na skuterku!!!!!!! Pomyślałam też o tym kneblowaniu na porodówce 😉 Może twoja teściowa powinna jednak tak trafić żeby jej taki knebelek zaaplikowali 😁 😁 😁 😁 😁
Snapfish Witamy!!!!!!!
Zaświadczenie w banku wczoraj załatwiliśmy od razu - jakimś cudem!!! Powiedziałam Panu że nie wychodzę i w razie czego rodzę tu i teraz!!! Stanął na głowie i przyniósł. Popłakałam się przy nim bo mi nerwy puściły! Ale żeby nie było zbyt pięknie bankowi udzielającemu kredytu zabrakło czegoś w tym pisemku i mój mąż latał i załatwiał. Niestety na środki czekamy do poniedziałku ;( o ile jeszcze czegoś analityk nie wymyśli!!!!!!!!
Potem ja byłam u lekarza. Wyniki OK niestety paciorkowiec jest więc będzie antybiotyk ;( na porodówce! Do tego było USG. Dzidzia ma ok.3 kilo i ma się dobrze! Przygotowana jest do wyjścia! Moja szyjka... hm.. no tej to już nie ma!!! Lekarz stwierdził że może z pół cm zostało i teraz to czekamy na skurcze i rodzimy!!!! Tak jak Palomie ogródkami zalecił seks 😉
Wczoraj kapnęłam się że i Zosia i Julia rodziły się w pierwszą sobotę miesiąca a to by wypadało dziś!!!!!!!!!! Więc ja bardzo bardzo proszę Was o jakiś jabłecznik z dedykacją!!!!!!!!!!!!!! Moi znajomi wyruszyli dziś na pielgrzymkę 🥴 i jest mi dodatkowo smutno że nie mogę iść w tym roku! Właśnie dzwonili i pytali czy już rodzę bo nie wiedzą jakie intencje na różaniec dać 😁 😁 😁 😁 😁 Stwierdzili że do północy mamy jeszcze czas i w tej intencji oni zaciskają kciuki... na różańcach!
No i znów się poryczałam jak ich usłyszałam, ahhhhh...
Optymizmu!!!!!!!! 🤨

MIŁEGO DNIA KOBIETKI - na zielono - to podobno kolor optymizmu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i znów kolaboracik 😉 - to chyba moja specjalność 😉
Magdalena20 łączę się z Tobą w bólu hałasu okołoremontowego! U nas dziś też jakieś wiercenia!!!!!!!!!

Żeby nie było że biernie czekam na działanie ciasta i modlitw biorę się za robotę obiadek spacerek sprzątanie schody i wszystko inne co na ssssss...... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂 🙂
No ja już u siebie w domu 🙂 🙂
Biorę się za pranie, bo sterta rzeczy zalega, a jak rodzinka wróci z wakacji to byśmy chyba się w ciuchach utopili 😁 😁

Moje mieszkanie już posprzątane i tylko czeka na przeprowadzkę (która nastąpi z dniem wyjścia ze szpitala), bo jakoś teraz nie mam ochoty sama siedzieć. Co innego gdyby Kuba był, no ale cóż 😞

Chyba dziś się wezmę za spakowanie torby, bo Kuba mi już ględzi, że wypadałoby już mieć w zanadrzu. 😜 Mi się wydaje, że mam jeszcze tyyyyyyylee czasu 😁 😁 Ni czuję jakoś nadchodzącego porodu, może dlatego że nic mi nie dolega. No ciekawe... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hek dziewczynki. Ja sie w koncu dzis spakowalam. Wczoraj bylam na 1.5h szybkim spacerze a potem godzine kopalam pilke z mezem. A tu dalej nic. Mala jest jakims leniwcem. Chcialabym juz miec to za soba i cieszyc sie bovasem tak jak Wy.
Doczytalam ze Lydzia wczoraj urodzila- druga sierpnioweczka- ale jazda ze zamiast Alicji urodzila synka. Tyle razy byla na usg.Bo pierwsza sierpnioweczka jest chyba crazyy.
No nic pozostaje czekac mam nadzieje ze juz niedlugo bo ogarnia mnie coraz wiekszy strach ze sobie nie poradze z ntym porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...