Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Siehanowa jak ta muzyka dla bobasków sie nazywała?

RaimondLap 🙂 ściągnij sobie z chomika 😉 ja tak zrobiłam 😉 nagralismy na płyte i non stop puszczamy małemu 🙂
tutaj masz linka muzyka bobasa - chomik

ale musze sie zalogowac? 🥴

hmmm... chyba tak... ale warto, bo z chomika można dużo fajnych rzeczy ściągać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
a w ogóle zapomniałam się pochwalić, że wczoraj wieczorem naszemu Ksawisiowi odpadł kikut pępowinowy 🤪

To juz macie z glowy.
Ksawier ma takie chlopiece rysy twzry ze nawet w dziewczecych ubrankach od razu by bylo widac ze to facet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj maz juz sie nie mogl doczekac i od jutra ma urlop do konca sierpnia. Mowi ze bedzie mobilizowal niunie zeby szybciej wyszla zeby mogl sie z nia bawic 🙂 Ciekawe jak on sobie to wyobraza. Jeszcze tylko ma jutro dyzur w nocy wiec mala musi poczekac a tak jetesmy gotowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
A moj maz juz sie nie mogl doczekac i od jutra ma urlop do konca sierpnia. Mowi ze bedzie mobilizowal niunie zeby szybciej wyszla zeby mogl sie z nia bawic 🙂 Ciekawe jak on sobie to wyobraza. Jeszcze tylko ma jutro dyzur w nocy wiec mala musi poczekac a tak jetesmy gotowi 🙂

mój też się już urlopu doczekać nie mógł i od dziś do 23 sierpnia ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a w ogóle zapomniałam się pochwalić, że wczoraj wieczorem naszemu Ksawisiowi odpadł kikut pępowinowy 🤪

To juz macie z glowy.
Ksawier ma takie chlopiece rysy twzry ze nawet w dziewczecych ubrankach od razu by bylo widac ze to facet 🙂

Ewelinka, specjalnie dla Ciebie - Ksawier i jego różowe spodenki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa ale Ty nas zadręczasz Ty sadystko 😜 Przecież patrząc na zdjęcia Twojego synka każda usycha z tęsknoty za swoim dzieciątkiem i chce już przytulić swoje maleństwo. Ja sobie normalnie zaraz jakimś magicznym sposobem poród wywołam 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
siehankowa ale Ty nas zadręczasz Ty sadystko 😜 Przecież patrząc na zdjęcia Twojego synka każda usycha z tęsknoty za swoim dzieciątkiem i chce już przytulić swoje maleństwo. Ja sobie normalnie zaraz jakimś magicznym sposobem poród wywołam 😜 😜 😜


Racja 🙂 Ja chyba tez 🙂 Chociaz moje proby nic nie daja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja oszaleje, oszaleje oszaleje przy tej babie(teściowej) 😠 😠 😠 😠 😠
kuźna nawet mężowi nie mogę zrobić kolacji jak ja chce tylko jak ona sobie życzy!!!!!!!!!!!!!!!!( a to chleb posmaruj masłem a serka nałóż dużo)JA CHCE NA SWOJE !!!!!!i teściu a co jedzie już, że kolacje mu robi?!(bo teraz w garażu jest z autem robi) 😮 😮 😮ryczeć mi się chce!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
A ja chyba jutro zrobię gołąbki. Coś czuję, że one będą miały magiczną moc w sierpniu 😜

haha, Inez, ja zjadłam gołąbki i na porodówke pojechałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Inez napisał(a):
A ja chyba jutro zrobię gołąbki. Coś czuję, że one będą miały magiczną moc w sierpniu 😜

haha, Inez, ja zjadłam gołąbki i na porodówke pojechałam 😁


I na to liczę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
ja oszaleje, oszaleje oszaleje przy tej babie(teściowej) 😠 😠 😠 😠 😠
kuźna nawet mężowi nie mogę zrobić kolacji jak ja chce tylko jak ona sobie życzy!!!!!!!!!!!!!!!!( a to chleb posmaruj masłem a serka nałóż dużo)JA CHCE NA SWOJE !!!!!!i teściu a co jedzie już, że kolacje mu robi?!(bo teraz w garażu jest z autem robi) 😮 😮 😮ryczeć mi się chce!!

moniq, to dzis możemy sobie podac łapki, bo mnie tez teściowa dziś wkurzyła... przyszła w odwiedziny i mówi: "mówiłam, żebyście kupili oliwke!!" ja wziełam głęboki oddech i nie skomentowałam... na co ona : "babcia kupi ci jutro oliwke... nie będa cię smarować jakimis kremami" No myślałam, że wyjde z siebie!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Inez napisał(a):
A ja chyba jutro zrobię gołąbki. Coś czuję, że one będą miały magiczną moc w sierpniu 😜

haha, Inez, ja zjadłam gołąbki i na porodówke pojechałam 😁


I na to liczę 😜

to ja Ci tego życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
ja oszaleje, oszaleje oszaleje przy tej babie(teściowej) 😠 😠 😠 😠 😠
kuźna nawet mężowi nie mogę zrobić kolacji jak ja chce tylko jak ona sobie życzy!!!!!!!!!!!!!!!!( a to chleb posmaruj masłem a serka nałóż dużo)JA CHCE NA SWOJE !!!!!!i teściu a co jedzie już, że kolacje mu robi?!(bo teraz w garażu jest z autem robi) 😮 😮 😮ryczeć mi się chce!!

moniq, to dzis możemy sobie podac łapki, bo mnie tez teściowa dziś wkurzyła... przyszła w odwiedziny i mówi: "mówiłam, żebyście kupili oliwke!!" ja wziełam głęboki oddech i nie skomentowałam... na co ona : "babcia kupi ci jutro oliwke... nie będa cię smarować jakimis kremami" No myślałam, że wyjde z siebie!!!!!

no jak mi się jeszcze w dziecko będzie wtrącać to już chyba wyjdę z siebie!!
a najgorsze jest to, że pewnie będę wysłuchiwała komentarzy jak nie mówionych do mojego to do teścia albo jak będzie mruczała pod nosem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
ja oszaleje, oszaleje oszaleje przy tej babie(teściowej) 😠 😠 😠 😠 😠
kuźna nawet mężowi nie mogę zrobić kolacji jak ja chce tylko jak ona sobie życzy!!!!!!!!!!!!!!!!( a to chleb posmaruj masłem a serka nałóż dużo)JA CHCE NA SWOJE !!!!!!i teściu a co jedzie już, że kolacje mu robi?!(bo teraz w garażu jest z autem robi) 😮 😮 😮ryczeć mi się chce!!


Czytając o Twoich teściach, nóż mi się w kieszeni otwiera 😠
Oddychaj moniq...tylko to może Ci pomóc...
Moja mama przeszła przez to samo, tylko, że mieszkała z teściami do czasu aż skończyłam 3 latka a moja siostra 2. Prawie skończyło się to rozwodem, ale zacisnęła zęby. Mówi, że niejedną noc przepłakała i do tej pory nienawidzi swojej teściowej (a mojej babci).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...