Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEŃ DOBRY

Pati piękny brzusio 🙂
Monika11 Gratuluję duużej córeczki 🙂
Leer powodzenia
Ann gratulacje, już nie musisz się martwić 🙂

U nas nieprzespana noc. Bardzo bolał mnie brzuch i plecy. Chyba to skurcze były. Najpierw brzuch mi się napinał taki twardy jak kamień się robił, plecy bolały i za jakiś czas odpuszczało i za niedługo powtórka z rozrywki. Mąż mnie chyba z 10 razy pytał czy już jedziemy 😁 😁 myśli że to tak szybko pójdzie jak z Gabi a jak coś czuję że będzie zupełnie na odwrót 🤢
Dziewczyny to skurcze były prawda??
Nie mam porównania bo z Gabi nic takiego nie miałam. I tak się zastanawiam bo wczoraj bardzo dużo się narobiłam więc może od tego te skurcze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka twoja sytuacja przypomina mi trochę to co miałam po urodzeniu Julii. Kiedy urodziła się Zosia mieszkaliśmy z rodzicami, ale kiedy przyszła na świat Julia już byliśmy na swoim. Nie wiem czy pisałam Wam że mam taką moją ciocię, to siostra mojego taty, która go wychowywała. Kiedy miałam pół roku jej ąż zginął w wypadku, nie mieli dzieci więc całą miłość przelewała na mnie.
Ale wracając do tematu: Kiedy się Julcia na świecie pojawiła ciocia od razu zawitała w szpitalu. Potem dzień w dzień przyjeżdżała do mnie i (usilnie) pomagała. Wiecie miała wtedy 72 lata 🥴, nie mogłam i nie chciałam jej wykorzystywać. Ale ona czuła się tu bardzo potrzebna. Kiedy mała spała mi było głupio też się położyć i popijałam z ciocią herbatkę 🤢 Ponieważ podjęliśmy decyzję o szybkim Chrzcie zaczęliśmy przygotowania jak tylko mała skończyła tydzień. I wiecie co? Pewnego dnia przychodzi ciocia i mówi: Ja zrobię to to i to a Wiesie (jej starsza siostra) to to i tamto i talerze można od Wiesi i coś tam coś tam... No i wtedy we mnie pękło i jej powiedziałam... Obie żeśmy wyły i się przepraszały, ale się oczyściło. Ciocia zrozumiała że potrzebuję trochę intymności i że np. chciałabym by wpadła do mnie na kawę kumpela i że Chrzciny mogą mi pomóc przygotować moje siostry! To była trudna ale bardzo owocna wizyta!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
DZIEŃ DOBRY

Pati piękny brzusio 🙂
Monika11 Gratuluję duużej córeczki 🙂
Leer powodzenia
Ann gratulacje, już nie musisz się martwić 🙂

U nas nieprzespana noc. Bardzo bolał mnie brzuch i plecy. Chyba to skurcze były. Najpierw brzuch mi się napinał taki twardy jak kamień się robił, plecy bolały i za jakiś czas odpuszczało i za niedługo powtórka z rozrywki. Mąż mnie chyba z 10 razy pytał czy już jedziemy 😁 😁 myśli że to tak szybko pójdzie jak z Gabi a jak coś czuję że będzie zupełnie na odwrót 🤢
Dziewczyny to skurcze były prawda??
Nie mam porównania bo z Gabi nic takiego nie miałam. I tak się zastanawiam bo wczoraj bardzo dużo się narobiłam więc może od tego te skurcze??

Daniela dziękuję 🙂 To były skurcze 🙂 W momencie skurczu brzuszek twardnieje i się stawia. Ja niektórych nie odczuwam - w sensie, ze mnie nie bolą, a jedynie widzę 🙂 No, a plecy i kosci mariolkowe też mnie bolą i co prawda pewna nie jestem, ale wydaje mi się, ze to dlatego, iż mała już bardzo nisko siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq to nieprawda to kolejne jakies tam zabobony. Ja swoją Gabi urodziłam w 39tyg ciąży więc nie przenosiłam 🙂 Mam kuzynkę w Anglii chłopca ma mieć termin miała na 27.07 a do dziś nie urodziła 😮 Wczoraj miała iść na wywołanie.
Ann dziękuję za odpowiedź. No to w takim razie jestem przerażona wizją porodu bo jak to były skurcze a wcale jakies tam super bolesne nie były ale jednak bolały a raczej tak ćmily nie wiem jak to okreśłić to co będzie potem ajć.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela mi się wydaję, że to dobrze, że one występują, a nie są zbyt bolesne 🙂 Ponieważ powodują rozwarcie. Może się okazać, że w chwili kiedy będą już naprawdę bolesne będziesz miała juz rozwarcie na kilka cm 🙂 U mnie np. wywołały już rozwarcie na 2 cm i skrócenie szyjki do cm, a bardzo się nie nacierpiałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Brzuszki, Mamuśki i Maluszki! 🙂
Marta - masz rację, bez sensu te moje rozważania... ale tak mnie ostatnio nachodzi ciągle... 😉
A na sesję może się uda na dzisiaj umówić! 😁 ...ale zobaczymy 🙂 Nawet jeśli jutro nie będę rodzić, to już przynajmniej byśmy mieli to, brzydko mówiąc, z głowy 😜
Ja dzisiaj przepakuję torbę do większej 🙂 Jak mnie z nią zobaczą, to chyba padną 😉 jakbym na tydzień do nich jechała albo dłużej hihihi 🙂 No ale pampersiaki i wkłady poporodowe tyle zajmują! Kocyk, rożek! Duże objętościowo są...
A wczoraj przyszła paczka z pieluszkami wielorazowymi - cudne są! 😁 W tej chwili to nie mogę się doczekać, kiedy ich użyję 😉 hehe ciekawe, co powiem, jak już z tydzień ich poużywam! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Hej!!! Doczytałam...

Dziś na SR było ćwiczenie oddechów i parcia w czasie porodu... No i pan ordynator był i strzelił wykład o patologicznych porodach i zabiegowych - mam nadzieję, że nas to ominie, bo strasznie to wszystko brzmiało 🤢 🤢 🤢 Pozytywna wiadomość... w szpitalu w którym będę rodzić pan ordynator wprowadził gaz rozweselający ... bezpłatnie......super, trzeba będzie spróbować 🙂 Oczywiście mój m jak zwykle zadał durne pytanie.. czy on też będzie z tego gazu mógł korzystać 🤪 - no jakby mu to było najbardziej w czasie mojego porodu potrzebne..... Ja mu chyba zacznę gębę kneblować na czas SR... co zajęcia to więcej jego pytań a personel ma ubaw.... 😮 😮 😮
hihihi Fajnego masz męża! 😁
Mój też się udzialał - ale nie był taki dowcipny 🙂
Ale super z tym gazem rozweselającym! 😁 To koniecznie musisz nam opowiedzieć wrażenia! Takie szczęście spotęgowane jeszcze rozweselaczem, to musi być niezły odjazd! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
Doczytałam was w końcu 🙂
aniolek nie denerwuj się tym,mojej kuzynki córeczka tez to miała i wszystko sie zablixniło.Malutka jest zdrowa i się dobrze rozwija
moniq wspólczuje teściów
Co do witamin mi położna poleciła Juvit k plus D3 i kosztuje 35 zł
Życze miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie w dwu i jednopaku 🙂
ja wstalam i od razu wode na kawusie.Moniq a wlasnie wczoraj babcia mojego m mówila ze jak sie z dziewczyna w ciazy chodzi to sie przed terminem rodzi a chlopaka przechodzi 😜 takze spokojnie 🙂 jak czytam o tych waszych skurczach to sobie uswiadamiam ze tego nie mialam jeszcze 😞 waga malego staram sie nie przejmowac bo sa duze roznice w wadze USG a faktycznej.Wazne ze Norbercik jest ruchliwy i zdrowy 😉
Evelinka powodzenia na KTG.Moj wczoraj uderzal przez cale badanie w te pasy na brzuszku 😁
karolciakam gratuluje 🙂
i wogole wszystkim gratuluje mniejszych i wiekszych sukcesow 😘 😘 🙂
za nie dlugo ide umyc pomnik u mamy na cmentarzu.Piekny sen dzisiaj mialam,snila mi sie 🙂 moze to jakis znak???? w sumie to we wszystkim teraz widze znaki zblizajacego porodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
ja też nadal w dwupaku 🙂
Leer powodzenia, wszystko będzie ok
Monia gratuluje córeczki
Daniela Ty zacznij sie troche oszczędzać, bo jak czytam całe dnie jesteś na nogach i coś robisz a potem nie możesz spać, bo masz skurcze, ja wiem że zawsze jest cos do zrobienia ale, usiądź sobie chociaż na chwilkę 🙂
Ja ostatnio tak dobrze śpie, nie wiem czemu, bo juz dawno nie mogłam tak długo spac, a teraz kłade sie o 22 a budze-ledwo co- o 9 i to tylko dlatego bo z psem musze wyjsc, nie wiem co mi sie stało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie.

A my jeszcze w dwupaku eh. 😉

Mapa gratuluje skonczonego 38 tyg
Siehanowa no śliczny ten twoj maly i faktycznie jak dziewczyny pisza, chcialo by sie swoje juz przytulic.
Pati fajny masz brzuszek. wkoncu jakies zdjecie nowe.
karolciakam gratuluje dopieliscie swego wkoncu jestes wlascicielka 🙂
teraz tylko domek trzeba wybudowac jak juz macie gdzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
aagusiakowalczyk gratuluję skończonego 38 tygodnia 😉 Ja mam podobne dylematy co TY - leżeć i czekać na 15 czy działać i rodzić 😉 ale pewnie i tak Mała sama zdecyduje 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Moja mama w tej kwestii jest the best!
(Ale UWAGA! Najpierw się chwalę!)
Wczoraj zakończyliśmy sukcesem sprawy bankowo-działkowe. Dzwonię do mamy pochwalić się że jestem "właścicielką" a ona na to Super! Strasznie się cieszę to w nocy rodzisz? No teraz to już możesz!
Wieczorową porą dzwoni do mnie: Słuchaj kupiłam Juli chrupki takie jak lubi i mleczko. Aha! I wołowinkę i udko z kurczaczka na rosołek bo jutro gotuję. Bo Julia to jutro już u mnie będzie bo wy na porodówkę, tak?? A udko z rosołku to i Ty po porodzie będziesz mogła zjeść 😁 😁 😁 😁 😁
Mija kolejne pół godziny, przychodzi sms od mamy (a Eliza jej się bardzo nie podoba): Już wiem! Urodzisz 11 i będzie Klara 😉 Ładnie, nie??

Aż ta moja mama 😉 Niby wnuczek dla niej to rutyna (Bartolinka będzie ich 8 wnuczką) a tak szaleje 😁 😁 😁 😁 😁

🙂 No to super babcia! 😁
Moja też wariuje - ale to będzie pierwszy wnuczek 🙂 A teściowie to jakoś cicho siedzą... ale to pewnie dlatego, ze 120km od nas mieszkają 😉 poza tym już mają jednego wnuczka... Woleliby wnuczkę - może wtedy by wariowali...

Własnie - wyjdą, kiedy będą chciały... 🙂
Ja mam terminy identyczne, jak mapa, i jestem ciekawa, jak to się nam ułoży 🙂 ...bo mapa to na razie chyba nie ma żadnych oznak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Karolciakam gratuluję 😁

A ja właśnie poczytałam o zmianach...i możemy się pożegnać z kredytem "Rodzina na swoim" 😞 😞 😞
Ojej... 😞 A co - cena za metr za wysoka? Te zmiany mają być chyba od września - to nie zdążylibyście załatwić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
mapa napisał(a):
Karolciakam gratuluję 😁

A ja właśnie poczytałam o zmianach...i możemy się pożegnać z kredytem "Rodzina na swoim" 😞 😞 😞
Ojej... 😞 A co - cena za metr za wysoka? Te zmiany mają być chyba od września - to nie zdążylibyście załatwić?

karolcia, mozesz powiedziec coś więcej co to za zmiany? bo my też jesteśmy zainteresowani tym kredytem, z tym, że w opcji jako samotna matka 😉 bo my ślubu nie mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jeszcze zasnęłam 🙂 Teraz to mogę funkcjonować 😁 😁

Pati ale super brzusio 🤪 🙂 🙂
Leer trzymamy kciuki oby było ok 🙂 🙂
Kornelka a tak dziś o Tobie myślałam i zastanawiałam się czy czasem nie masz już dzidzi na rączkach 🙂 🙂
Co do skurczy to ja chyba też jeszcze nie praktykowałam 🤨 🤨
Natomiast co do wnuków to u nas z obu stron jest to pierwszy wnuk. Moja mama wariuje z ciuszkami, ale ona ogólnie ma taką jazdę na ciuchy, więc się przyzwyczaiłam. Bo teściowa to skromnie..

Teraz idę pranie zrobić, póki słońce świeci.. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Agusia a czemu chcesz brać rożek?? w szpitalu "pakują" dzieci sami. Kocyk na wyjście ok ale uważam że rożek niepotrzebnie ci miejsce zajmie w torbie.
Nam kazali swój wziąć... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa proszę bardzo,
http://www.domkredytowy.pl/teksty/okiem-analitykow/rodzina-na-swoim-ostateczne-rozstrzygniecie-03082011
W naszym przypadku chodzi o zmianę max ceny za metr...
W Krk na przykład znalezienie mieszkania gdzie metr jest tańszy niż 5000 graniczy z cudem.
Nawet nie graniczy...to byłby cud.
Ogólnie minimum 6 trzeba liczyć.

Agusia na pewno nie zdążymy z kredytem.
Gratuluję Ci 38tc 😁
A co do mojego braku objawów...Kochana...ja już od tygodnia codziennie rodzę 🙃
Szyjka max skrócona, rozwarcie na półtora palca było ostatnio...
i czop też mi chyba odchodzi...
Także też nie znam dnia ani godziny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Daniela napisał(a):
Agusia a czemu chcesz brać rożek?? w szpitalu "pakują" dzieci sami. Kocyk na wyjście ok ale uważam że rożek niepotrzebnie ci miejsce zajmie w torbie.
Nam kazali swój wziąć... 🥴


aaa to co innego. Ja na szczęście zmieściłam się w 1torbę 🙂 i mam w niej podkłady, pakę pampersów, papier toaletowy 😁 i inne pierdoły ale ciężka jest niestety 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...