Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry kochane....
ja nadal bez Tosi w domku 😞 - dzisiaj ma mieć jeszcze jakies kontrolne badania krwi - matko jak ja za nią tęsknię 🙃
crazyy gratulacje i szybkiego powrotu do formy...
jakie nasze sierpniowe dzieciaczki wszystkie są słodziuchne 🤪 🤪 🤪 - zdjęcia rewelacja
aasia dołączam do kawki,co prawda zbożowej hihi
no dziewczynki zegar dwupakom tyka coraz głośniej hihi 🤪 🤪 życzę szybkich i lekkich porodów....
a mnie właśnie czeka ściąganie mleczka dla niuni 😜
buziaki i miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Paninka napisał(a):
wracajac do tesciowej to moja wymyslila ze nie bedzie wazyc sie na wadze elektronicznej bo jest niewiarygodna 😮 bo jak sa nowe baterie to wtedy wskazuje za duzo a jak slabe to bedzie zanizac 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

To może w myśl tej zasady ja więcej przytyłam w ciąży, bo już 9 miesięcy ważę się na tej samej wadze a baterii w tym czasie nie wymieniałam 😁 😁

Lepiej nie wymieniaj, bo sie zdziwisz i za glowe zlapiesz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Eleeza no ciekawe czy urodzisz po terminie czy jak...


Jola już sama nie wiem czy się uda ☺️ ☺️
Kurczę, żeby doczekać chociaż do 12, wtedy moja położna jest co prawda jeszcze na urlopie ale już jest w Poznaniu i pod telefonem....

A wczoraj z mężem wybieraliśmy muzyczkę do porodu 🙂 Dziś jeszcze muszę sklecić plan porodu, bo już się od miesiąca do tego zabieram i doczytać instrukcję TENS-a żeby wiedzieć co i jak 😁
Może w przypływie energii poćwiczę troszkę na piłce i się porozciągam, no i muszę pooddychać trochę przeponą bo też ostatnio trochę to zaniedbałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
hej dziewczyny my juz w domku! Igorek urodził się 4 sierpnia w 37 tygodniu i 3 dniu 🙂)Waga 3kg! 🙂 Jak wiecie zajęć 24/7 ale jestesmy najszczesliwszymi rodzicami na świecie..Pród ciężki i opowiem wszytsko na razie jestem obolała a obowazki czekają...
WIELKIE GRATULACJE! 😁 Tak tu wszystkie czekałyśmy na wieści od Ciebie! 😁 Najważniejsze, ze wszystko skończyło się dobrze! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim mamom i maluszkom,
Crazzzyyy - bardzo się cieszę, że masz już dzidziusia po drugiej stronie brzuszka i że wszystko u was w porządku. Gratuluję z całego serca 😘 😘 😘
Madalena, u mnie jest tak samo jak u ciebie, pierwsza przychodzi położna a potem pediatra na wizytę patronażową - my ją mamy zaplanowaną na jutro.
Mamy, które już urodziły - jak wyglądają teraz wasze brzuszki? Są nadal obrzmiałe? Bo mój wygląda tak mniej więcej na 3 miesiąc ciąży 😞 Zastanawiam się czy sam jeszcze wklęśnie czy już muszę sama się o to zatroszczyć 🤔 Bo jakby coś to zaraz zaczynam działać 😉
Existence - u szpitalu w którym rodziłam, jeżeli nie ma żadnych komplikacji to zarówno po porodzie SN jak i CC można wyjść po 3 dobie. Podobno jest tak, że 3 doby kobieta musi być w szpitalu bo w przypadku krótszego okresu NFZ nie refunduje porodu. Słyszałam to jako plotkę, więc nie wiem czy to prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza to trzymam kciuki za te jeszcze kilka dni i pozaoficjalne dobre samopoczucie 😉

Agusia miłej zabawy zdjęciowej 🙂

Ziuta gratuluję 🤪

Jola
ja dziś od rana na słodko... 😁 I dalej mi mało! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza- nie "zawałój" się dasz radę 🙂 A to coś się dzieje, że nie wiesz czy wytrzymasz?
Moniczek- życzę, żeby Tośka szybko do was dołączyła
jo-aneczka- mój bruch wygląda dość dobrze- jak bym sobie konkretnie podjadła tylko jest trochę sflaczały :/
Ziuta- moje gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
madalena20 za mnie mozesz potrzymac kciuki
Ja juz chce dzisiaj urodzic 🙂
jak maz wroci z pracy 😜


ja już nie mogę się doczekać kiedy ta nasza tabelka będzie cała zapełniona informacjami o porodach 🙂
dlatego trzymam mocno ojjj mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziuta napisał(a):
Hej Kochane!
Mam na rękach już moją najukochańszą Dziewczynkę, która postanowiła przyjść na świat 03.08, rodziłam aż 50 minut 😆 Jestem taka szczęśliwa...

Pozdrawiamy cieplutko!


GRATULACJE! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza mnie tez mozesz przepuscic 😆 plan porodu..pewnie nic z tego nie wyjdzie bo wszystko pojdzie tak szybko 😉
Ziuta moje gratulacje 😘
agusiakowalczyk udanej sesji 🙂 napewno slicznie wszystko wyjdzie
crazyy musisz szybko dojsc do siebie 🙂 dobrze ze juz w domku jestescie,moja siostra po cc tydzien w szpitalu lezala 🤢
paninka ja kupowalam majty z canpolu,napewno je kupisz w sklepach takich dziecinnych typu Smyk itp.Cos kolo 8 zl za nie dalam.Kupilam jedna paczke(5szt tam jest) a to tego 5 takich zwyklych "targowych" 🙂
http://allegro.pl/poporodowe-majtki-jednorazowe-canpol-5szt-roz-l-i1742296254.html
jakbys je kupowala to zwroc uwage na rozmiar 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słodkie to ja pochłaniam w ilościach hurtowych chyba od 2-3 tygodni ☺️ ☺️ Całą ciążę prawie nie ruszałam słodkiego a teraz taki apetyt ☺️

Lydziaa czuję już straszny ucisk na doły i bardzo bolesne rozpieranie w najniższych partiach i to w zasadzie z godziny na godzinę coraz bardziej, a do tego bardzo silne bóle krzyżowe, stąd moje podejrzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JADĘ PO TOSIĘ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

O MAMCIU AŻ SIĘ POPŁAKAŁAM ZE SZCZĘŚCIA 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...