Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jola Ty masz wózek Mutsy, jeśli dobrze pamiętam. Jaki to model? Mi się jakoś ostatnio te wózki podobają, nie wiem czemu.. Może dlatego, że w gazetach wszędzie je reklamują 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kobitki, co polecacie na suchą skórę bejbika, taką że aż się łuszczy?

Wykąpałam w płynie OILLAN od pierwszych dni życia, ale balsam z tej seriijest od 6 miesiąca dopiero 🥴

Czy mogę użyć innej firmy jakiś balsamik? Poradźcie proszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
A mi Babcia znowu dziecko porwała na spacer 🙂
Dziewczynki karmiące jaka Wy dietę stosujecie. Ja sie dzisiaj skusiłam na ciasteczka czekoladowe, nie moglam sie powstrzymać ☺️ ☺️ ☺️ Mam nadzieje, że Oliwce nic nie bedzie 🥴 🥴 🥴

aniołek, też mam problem z jedzeniem... już nie mam pomysłu co jeść?? co na obiad??? masakra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziuta napisał(a):
Kobitki, co polecacie na suchą skórę bejbika, taką że aż się łuszczy?

Wykąpałam w płynie OILLAN od pierwszych dni życia, ale balsam z tej seriijest od 6 miesiąca dopiero 🥴

Czy mogę użyć innej firmy jakiś balsamik? Poradźcie proszę...

ziuta, nasz Ksawier też ma jeszcze suchą skórke i my kąpiemy w płynie Emolium, a do tego mamy też krem z tej serii... położna środowiskowa chwaliła nas za to, ze używamy tych produktów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A mi Babcia znowu dziecko porwała na spacer 🙂
Dziewczynki karmiące jaka Wy dietę stosujecie. Ja sie dzisiaj skusiłam na ciasteczka czekoladowe, nie moglam sie powstrzymać ☺️ ☺️ ☺️ Mam nadzieje, że Oliwce nic nie bedzie 🥴 🥴 🥴

aniołek, też mam problem z jedzeniem... już nie mam pomysłu co jeść?? co na obiad??? masakra 😉


Ja praktycznie od wyjścia ze szpitala jem tylko rosół gotowany na mięsie a na drugie mięso z rosołu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Ostatnio skusiłam się na schabowego kawałek bo juz mi jęzor do pewnej części ciała uciekał ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A mi Babcia znowu dziecko porwała na spacer 🙂
Dziewczynki karmiące jaka Wy dietę stosujecie. Ja sie dzisiaj skusiłam na ciasteczka czekoladowe, nie moglam sie powstrzymać ☺️ ☺️ ☺️ Mam nadzieje, że Oliwce nic nie bedzie 🥴 🥴 🥴

aniołek, też mam problem z jedzeniem... już nie mam pomysłu co jeść?? co na obiad??? masakra 😉


Ja praktycznie od wyjścia ze szpitala jem tylko rosół gotowany na mięsie a na drugie mięso z rosołu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Ostatnio skusiłam się na schabowego kawałek bo juz mi jęzor do pewnej części ciała uciekał ☺️
Dziewczyny wiem jak to brzmi kiedy napisałam nie jem tego czy tamtego. Ale możecie jeść schabowe, może raczej pieczone. Czy ryby. Makaron, szpinak, brokuły, ziemniaki. ja ostatnio piekłam pierś z kurczaka z ziemniakami w mundurkach w mikrofali 15 minut i był obiad, w dodatku zdrowy bo bez tłuszczu. Do tego brokuły i można było zjeść. Albo robiłam kurczaka gotowanego ze szpinakiem w rosole, potem zagęściłam i był sos, z makaronem, albo z ryżem.
Albo potrawkę w kurczaka ( ja robię kurczaka i marchewkę bez cebuli).
Możecie zrobić naleśniki, na słodko czy z kurczakiem np. Możecie jeść krupnik (w alternatywie do rosołu), tylko nie mocno doprawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łuszczenia się skóry u maluchów. To niekoniecznie wynika z suchości, tylko jest to normalna reakcja skóry noworodka po porodzie. Wasze dziecko zmieniło przecież środowisko, z wilgotnego. Moim dziewczynkom też się łuszczyła głównie na zgięciach nóg czy nadgarstków. Ale to mija samo. Musi się złuszczyć 🙂
Ja kąpię małą teraz po tym uczuleniu tylko w Balneum, nie stosuję na razie żadnych innych kosmetyków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A mi Babcia znowu dziecko porwała na spacer 🙂
Dziewczynki karmiące jaka Wy dietę stosujecie. Ja sie dzisiaj skusiłam na ciasteczka czekoladowe, nie moglam sie powstrzymać ☺️ ☺️ ☺️ Mam nadzieje, że Oliwce nic nie bedzie 🥴 🥴 🥴

aniołek, też mam problem z jedzeniem... już nie mam pomysłu co jeść?? co na obiad??? masakra 😉


Ja praktycznie od wyjścia ze szpitala jem tylko rosół gotowany na mięsie a na drugie mięso z rosołu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Ostatnio skusiłam się na schabowego kawałek bo juz mi jęzor do pewnej części ciała uciekał ☺️
Dziewczyny wiem jak to brzmi kiedy napisałam nie jem tego czy tamtego. Ale możecie jeść schabowe, może raczej pieczone. Czy ryby. Makaron, szpinak, brokuły, ziemniaki. ja ostatnio piekłam pierś z kurczaka z ziemniakami w mundurkach w mikrofali 15 minut i był obiad, w dodatku zdrowy bo bez tłuszczu. Do tego brokuły i można było zjeść. Albo robiłam kurczaka gotowanego ze szpinakiem w rosole, potem zagęściłam i był sos, z makaronem, albo z ryżem.
Albo potrawkę w kurczaka ( ja robię kurczaka i marchewkę bez cebuli).
Możecie zrobić naleśniki, na słodko czy z kurczakiem np. Możecie jeść krupnik (w alternatywie do rosołu), tylko nie mocno doprawiać.

dzięki martusia za pomysły 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana zrobilas rogaliki i mowisz ze leniwa jestes 😉 ja dzisiaj tylko troche w lazience posprzatalam i dla mnie starczy 😁 mialam jeszcze okno umyc ale pogoda nie za bardzo i dalam sobie spokuj.
Pati cos w tym jest podswiadomie jemy wiecej 😮 ja caly czas cos jem,cokolwiek byle żuć ☺️
maly cos dzisiaj malo ruchliwy,albo sobie wmawiam przez to wszystko 😞
aniolek Oliwcia taka malutenka jest,jak Calineczka kochana 🙂
wam tez wyskakuja imienne reklamyze jestescie juz mamusiami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi lekarz tłumaczył, że 34 tydzień to najbardziej ruchliwe dzieciątko a potem coraz mniej bo ma coraz mniej miejsca i żeby się tym nie przejmować, a jak będziemy miały poczucie że słabo się rusza to coś zjeść odczekać godzinę położyć się i policzyć, ale nawet najdrobniejszy muśnięcie trzeba liczyć i jak jest przez godzinę 10 to znaczy że wszystko w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Jola Ty masz wózek Mutsy, jeśli dobrze pamiętam. Jaki to model? Mi się jakoś ostatnio te wózki podobają, nie wiem czemu.. Może dlatego, że w gazetach wszędzie je reklamują 🙂 🙂

Ja mam mutsy transporter.
Widziałam ostatnio młodą pania miała 3 miesięczna córeczke w nim i zaczepiłam ja i spytałam sie o ten wozek mówiła, ze jest z niego bardzo zadowolona jest lekki zwrotny i fajnie sie go prowadzi, powiedziała, że wogóle w sklepie jak była to nie zwrociła na niego szczególnej uwagi, dopiero pozniej.
A miała wczesniej wózek emmaljunga, bo ma starszego chlopca, ale niestety za ciezki był i z tego jest bardziej zadowolona.
Wiec ja się ucieszyłam, że go kupiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
JOLA a jak u ciebie samopoczucie??zbiera cię coś?? 🙂

Oj nic 🤢
Pojechałam z mężem po teściową do pracy, ale mnie teraz żebra bolą od siedzenia w samochodzie, ale już nie chciałam siedzieć w domu. tylko sie gdzieś ruszyć.
A moj meżuś pojechał na siłownie 😆 jak mi tego brakuję zawsze z nim jezdziłam.

A muszę się pochwalić nasz domek ma już piętro i za 1,5 tyg bedzie już strop, jak nie urodzę do jutra to pojadę na budowę zobaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ma juz tam malutko miejsca,ale chyba mu tam dobrze 😁
jeszcze jedno kochane,macie takie bolesne "prady" w pachwinach? promieniujace na uda?
tak mnie wczoraj wieczorem bolalo i teraz znowu zaczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Ale się zmęczyłam tym zwijaniem rogalików 3 blachy mi wyszły 😮 zaraz wkładam do piekarnika i zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂


Oj diviana kusisz....
Może tez jutro zrobię jak nie urodzę hehe
A mi miło by było jak bys mnie odwiedziała na porodówce, bo mnie to tylko mąż odwiedzi nie mam tu nikogo, a tesciowa napewno nie przyjedzie ona pracuje do 18 a to już po odwiedzinach 😉 dla mnie to i moze dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...