Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Inez ale mnie ubawiłaś tym becikowym 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Monika nie martw się tu kilka dziewczyn to miało wzięły antybiotyk i się rozprawiły z paskudztwem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika835 napisał(a):
Daniela mam taka nadzieje mam go brac od jutra przez 5 dni i mam nadzieje ze malej sie nie pospieszy na ten swiat przez te 5 dni dobrze was miec dziewczynki 🙂))


Dziewczyny paciorkowca jak się ma to antybiotyk go nie zwalcza, tylko ma za zadanie ochronić dziecko w czasie porodu przed zarażeniem....
Tak,że nie przestrasz się kochana jakpo wybraniu antybiotyku nadal będziesz go miała to normalne, ważne,że wiesz o nim i podjęte zostają środki które mają na celu ochrone Twojego maleństwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
monika835 napisał(a):
Daniela mam taka nadzieje mam go brac od jutra przez 5 dni i mam nadzieje ze malej sie nie pospieszy na ten swiat przez te 5 dni dobrze was miec dziewczynki 🙂))


Dziewczyny paciorkowca jak się ma to antybiotyk go nie zwalcza, tylko ma za zadanie ochronić dziecko w czasie porodu przed zarażeniem....
Tak,że nie przestrasz się kochana jak po wybraniu antybiotyku nadal będziesz go miała to normalne, ważne,że wiesz o nim i podjęte zostają środki które mają na celu ochronę Twojego maleństwa...


Monika nie przejmuj się, jest dokładnie tak jak napisała Pati. Najważniejsze że lekarze go wykryli. Ja też byłam przerażona jak usłyszałam że mam to paskudztwo. Będzie dobrze.
Ja już też się na dzisiaj pożegnam, dobranoc mamuśki 🙂 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Pati123 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
o własnie tak sobie spie 😜



Piękności 🙂
A na podusi normalnej czy tylko poszewka od podusi podłożona???

Pati, to jest ta poduszka klin - tylko poszewke na nią od pościeli kubusiowej założyłam 🙂

Właśnie załapałam po fakcie 🙂
A na allegro kupowałaś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwa razy kimałam a teraz udaje się na całonocny wypoczynek.. padnięta jestem dziś.. wybaczcie 🤢 Na dodatek zgaga mnie bierze więc im szybciej usnę, tym lepiej.......

Dobranoc mamusie...

AAAAAAA Jola - nie mam pojęcia od czego puchnie mi tylko jedna stopa.. druga jest normalna.. w środę mam znowu wizytę u gina i na pewno go o to zapytam....
Jeszcze raz dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Kornelka a w ktorym szpitalu bedziesz rodzic w wawie?

jolajola w tym przy ul. Czerniakowskiej im. Orłowskiego. Taki mam zamiar a jak wyjdzie w praktyce to się okarze bo jak nie dojadę to Radom zostaje.
Dobranoc kochane 😘
Mi się tak coś wydaje, że Paninka pierwsza urodzi, wedle umowy kolejkowej 😜 Paninka u Ciebie to się coś dzieje chociaż a u mnie cisza.............. 😜
ŚPIJCIE DOBRZE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! Nadrobiłam zaległości 😉
Moniq gratuluję pięknej (prawie blond) Marysi! Życzę Wam dużo dużo zdróweczka i siły bo pewnie wymęczona strasznie jesteś!
Witam nową mamuśkę - Carlę 😉
Paninka tak na prawdę to dziś myślałam, że to Ty urodzisz. A jak się czujesz?
Aniołku cieszę się że będziecie razem. Na pewno Tobie będzie łatwiej! Mam nadzieję że Oliwka szybko przybierze na wadze i wszystko będzie dobrze! Ja moją Julię też dokarmiałam. Miała właśnie ok. dwóch tygodni jak się okazało że mam za słaby pokarm. Kupiliśmy jedno mleko - zsypało ją kupiliśmy drugie było ciut lepiej. A potem chyba sama w sobie się zaparłam i karmiłam karmiłam jadłam i karmiłam i się wszystko rozkręciło. Po kolejnych 3 tygodniach było już dużo lepiej i Mała "leciała" głównie na cycu! Dacie radę. Może bycie razem, wyciszenie sprawi że nie będziesz myślała tylko o małej i pokarmie. Twoje nastawienie psychiczne jest niezmiernie ważne!!!!!!!!!!!!

Ja wczoraj zaaplikowałam sobie spacer do mamusi i marketu. I już miałam skurcze co jakieś 5 minut, ale potem ustało ;( Miałam nadzieję że przytulanki coś pomogą ale nic ;( W nocy miałam tylko bóle krzyżowe i znów bez skutku. Jutro mój mąż wyjeżdża z dziewczynkami i wracają w poniedziałek a Młoda sobie nic z tego nie robi Tłumaczę jej żeby się ogarnęła to akurat tatuś ją zobaczy i pojedzie się wszystkim chwalić swoją królewną 😉 A my spokojnie sobie przeleżymy w szpitalu i może ciocia Diana z Alutką przyjedzie 😉 I nic!
A z drugiej strony może ona czeka na ten dłuższy macierzyński mamusi 🤢
W ramach rozruszania dziś był intensywny dzień 😉 Objeździliśmy komisy samochodowe, kupiliśmy piękny prezent dla cioci i wujka, zjedliśmy obiadek u mamusi a potem pojechaliśmy po tego Focusa co go przedwczoraj oglądaliśmy i tak mi się spodobał! Zdecydowaliśmy się na zakup a dodatkowo w prezencie dostaliśmy fotelik dla Julki, bo synek właścicielki z niego wyrósł 😉 😁 😁 😁
Wszyscy mówią, że Mała czekała najpierw na działkę potem na autko żeby tatuś miał czym księżniczkę wozić. No to na co teraz czeka???????????? 😠 😠 😠

SŁODKICH SNÓW!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI I MAMUŚKI!!!!!!!!!! PORA WSTAĆ!!!!!!!!!
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 dobra 😉 Żartowałam kto może niech śpi, mi pobudkę zaaplikowała Zosieńka 😉

Życzę Wam miłego dnia i proszę do poniedziałkowego popołudnia nie piec dla mnie jabłeczników i nie robić gołąbków 😉 Moje skarby wyjeżdżają 😉
Będę leżeć i lenić się jak na inkubatorek przystało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięń dobry 🙂

aniołek, zapomniałam Ci wczoraj pogratulować tego, że uda Wam się zamieszkać razem 🙂 z rodzicami i teściami czasem nie jest zle, ale jednak sami to sami 🙂 nikt się nie wtrąca, robi sie co chce, chce się sprzątać to sie sprząta, a najlepsze jest to, że jak masz ochote chodzic cały dzień "w majtkach" to po prostu chodzisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!
Karolcia kornelka bardzo dziekuje ze tak we mnie wierzycie 😉 ale jak widac Lilka uparta jak Wasze dzieciaczki wyjsc nie chce...wieczorami wszystko mnie boli i mysle ze wszystko sie zacznie ale to chyba przez to ze intensywnie dni spedzam...wczoraj jeszcze durna ciotka cisnienie mi podniosla...mimo ze ponad 2 miesiace obrazona jest i sie nie odzywa (ale jak sie okazuje do mnie bo ludziom to chodzi i glupoty opowiada 😠 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Nocka dobra 🙂 Pogoda u nas beznadziejna 😞 pochmurno, szaro, buro i zanosi się na padanko. My już po śniadanku, chatka w miarę ogarnięta teraz wybieramy się na jakieś małe zakupy i o fryzjera chcę zahaczyć podciąć końcówki.

Do później brzuszki i mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...