Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba czas uciekać spać...... tak mnie komary pogryzły dziś, że nogi mam jak po zabiegu z akupresury 😮 Jeszcze jakaś kanalia lata mi koło lapka i nie mogę francy zabić bo tak szybko lata.......spać się nie położę, dopóki tego ustrojstwa nie rozplaszczę 😠 😠 😠

Dobranoc wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie dziewczyny.
ja i Sebastian czujemy się świetnie chociasz strasznie zmęczona jestem bo mały pierwszą noc w ogóle prawie nie spał chciał tylko być kołysany,noszony i karmiony ciekawe jak teraz będzie.mi to że po 6godz.już wypuszczają jest na rękę(ale pytają się ciebie czy potrzebujesz być więcej czasu bo np.czujesz się jeszcze niepewnie z dzieckiem).od dziś z małym przechodzę żółtaczkę ale miałam już wizytę położnej i wszystko jest ok pojutrze mam następną wizytę i szczepionki.poród miałam dość ciężki bo były silne parte ale nie postępowało rozwarcie(stanęło na 6 palców) ale po ciężkich bólach i kilku znieczuleniach dałam rade.w wodzie nie rodziłam byłam tylko trochę w wannie na przyśpieszenie porodu i przeszłam na łóżko.Gratulacje jola.dobranoc wszystkim i tym co nie urodziły jeszcze -szybkiego rozwiązania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!
Inez - pakuj, nawet ja się zmobilizowałam, teraz Ty musisz 🙂

Pati, jeszcze raz życzę powodzenia..
Ja po 7.00 zmykam do urzędów....

Miłego Dnia dziewczynki, do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Witajcie Mamusie

My po spotkaniu z położną, zbadała mnie, okazało się, że na szybszy poród niż za ok. tydzień się nie zanosi 😞 😞 Więc w czwartek rano jadę do szpitala 😞 😞

Zrobiła to co mogła zrobić, "zbadała" mnie w taki sposób, że szyjka z twardej zrobiła się półmiękka a z braku rozwarcia zrobiło się 1,5 cm rozwarcia, ale ból przy tym nieziemski 😞 😞 i jeszcze jak zobaczyłam tą zakrwawioną rękawiczkę to mi się słabo zrobiło 😞 Szyjka jeszcze długa-2cm, po tym badaniu prawdopodobnie czopa już brak. Podobno problem polega na tym, że Liwcia nie napiera zbyt mocno na szyjkę i dlatego ta się nie skraca i nie pojawiają się skurcze. Kazała mi jak najwięcej chodzić, ale w moim przypadku to trudne, bo Mała uciska mi na korzeń nerwowy i nie mogę ruszać prawą nogą, chodzę jak paralityk albo jak bym miała jedną nogę krótszą 😞

Pije mikstury i herbatki przyspieszające dojrzewanie szyjki, bo jedyne co mogłyśmy zrobić w tej sytuacji to doprowadzić do sytuacji, że stawię się w szpitalu z szyjką gotową do porodu i nie będą wywoływać porodu tylko poobserwują mnie i dadzą mi kilka dni na to, żebym urodziła bez wywoływania.

Proszę o jakiś jabłecznik ze specjalną dedykacją 🙂


Carla
gratuluję ślicznego Antosia 🙂 W którym szpitalu rodziłaś?


Współczuję!!! Najgorsze jest to czekanie - najpierw do terminu, później po terminie.
Ciekawe jak dużo mam jest już po terminie. Z pewnością z dnia na dzień nasze grono się powiększa. Ja już nie wierzę w żadne sposoby domowego przyspieszania porodu. To częściej zwykły zbieg okoliczności niż skuteczność tego typu metod. Najbardziej obawiam się ciągłego czekania i że to nie nastąpi naturalnie... A dzidziuś jest coraz większy... I będzie coraz trudniej.

Eleeza bardzo dobrze, że ciągle jesteś pod kontrolą lekarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Witajcie Mamusie

My po spotkaniu z położną, zbadała mnie, okazało się, że na szybszy poród niż za ok. tydzień się nie zanosi 😞 😞 Więc w czwartek rano jadę do szpitala 😞 😞

Zrobiła to co mogła zrobić, "zbadała" mnie w taki sposób, że szyjka z twardej zrobiła się półmiękka a z braku rozwarcia zrobiło się 1,5 cm rozwarcia, ale ból przy tym nieziemski 😞 😞 i jeszcze jak zobaczyłam tą zakrwawioną rękawiczkę to mi się słabo zrobiło 😞 Szyjka jeszcze długa-2cm, po tym badaniu prawdopodobnie czopa już brak. Podobno problem polega na tym, że Liwcia nie napiera zbyt mocno na szyjkę i dlatego ta się nie skraca i nie pojawiają się skurcze. Kazała mi jak najwięcej chodzić, ale w moim przypadku to trudne, bo Mała uciska mi na korzeń nerwowy i nie mogę ruszać prawą nogą, chodzę jak paralityk albo jak bym miała jedną nogę krótszą 😞

Pije mikstury i herbatki przyspieszające dojrzewanie szyjki, bo jedyne co mogłyśmy zrobić w tej sytuacji to doprowadzić do sytuacji, że stawię się w szpitalu z szyjką gotową do porodu i nie będą wywoływać porodu tylko poobserwują mnie i dadzą mi kilka dni na to, żebym urodziła bez wywoływania.

Proszę o jakiś jabłecznik ze specjalną dedykacją 🙂


Carla
gratuluję ślicznego Antosia 🙂 W którym szpitalu rodziłaś?


Współczuję!!! Najgorsze jest to czekanie - najpierw do terminu, później po terminie.
Ciekawe jak dużo mam jest już po terminie. Z pewnością z dnia na dzień nasze grono się powiększa. Ja już nie wierzę w żadne sposoby domowego przyspieszania porodu. To częściej zwykły zbieg okoliczności niż skuteczność tego typu metod. Najbardziej obawiam się ciągłego czekania i że to nie nastąpi naturalnie... A dzidziuś jest coraz większy... I będzie coraz trudniej.

Eleeza bardzo dobrze, że ciągle jesteś pod kontrolą lekarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od ann5353

Madalenka przekaż ode mnie dziewczynkom, że wpakowałam się w kolejkę 🤪
Hania przyszła na świat wczoraj o 23.45 siłami natury. ważyła 2.780g i mierzyła 49 cm.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne wypakowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Doberek 😉
Wczoraj jola i ann, a która dziś???
Joli, Ann i Carli gratuluję Maluszków życząc dużo zdrówka 😉
existance i Fodze gratuluję spakowanych toreb 🙃 🙃 🙃 i trzymam kciuki za Inez 😉 Inez Inez Inez!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁

Ja dziś jadę do pracy ze zwolnieniem! Nie wiem czy Wam mówiła że dałam je mężowi tydzień temu, żeby podrzucił. Mój kochany Skarbek zamotał się i zapomniał, a jakby tego było mało to zostawił teczkę z dokumentam w aucie kuzynki z podkarpacia. Tym sposobem zwolnieni wróciło wczoraj! Poza tym mam dylemat... bo pod oknem stoi nasze nowe autko i nie wiem czy w 40 tygodniu (który zaczęłam) powinnam siadać za kierownic 🤔 ???? Chyba się skuszę bo jak pomyślę o słonku które już nie źle daje, autobusach i drałowaniu od autobusu to autkiem będzie i szybciej i przyjemniej 😉

A i muszę ponarzekać 😁 😁 😁 jak przystało na babę w 9 miesiącu ciąży! Wczoraj rozładowywałam zmyware i coś mi strzeliło między żebrami z tyłu (może od kręgosłupa?). Tak mnie boli połowa pleców że oddychać nie mogę a spanie to masakra. Ciepła kąpiel i BenGay dla sportowców nie pomagają ;( W pracy mam kumpla masażystę może on nie będzie na urlopie i mnie naprostuje 😉

MIŁEGO DNIA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa cudny ten twój Ksawier. Na zdjęciu w avatarku niby słodki króliczek ale ma minkę jakby krzyczzał to moja pielucha zostaw! 😁 😁 😁 Cudeńko a do tego jak się czyta ile śpi i jak je to tylko gratulować!

aniołku a jak twoja kruszynka przybiera coś na wadze? Jak z tym sztucznym mlekiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Marta i Daniela troszkę spóźnione życzenia wszystkiego dobregi i duuuużo miłości 🙂
Joan84 gratulacje 🙂
Kornelka z Rysiem na pewno wszystko dobrze, po prostu maluch już nie chciał mamy męczyć dojazdami i postanowił wywinąć figla by Cię położyli
karolciakam gratulacje z powodu zakupu auta
Moniq Marysia śliczniutka a jaki nosek ma śliczny
Pati trzymam kciuki by już było rozwiązanie i już byś się tak nie martwiła
Co do ktg i ruchliwości maluszka, to jak byłam oststnio to dziewczyna mi sprzedała info ze szkoły rodzenia by zjeść godzine przed ktg coś słodkiego, wtedy nie ma problemu, że dzidzia się nie rusza.
Pati i Paninka ja też mam więcej takiej białej wydzieliny i się wczoraj zaczęłam zastanawiać czy to aby nie czop
Pati co do czekolady i coli to chyba nikt nie je tylu słodyczy dziennie co ja a mała jest mała, wiec to wcale nie prawda że ją tuczysz, mała sobie weźmie to co jej potrzeba a co nie zostawi w Twoich bioderkach a jak ma Cię uspokoić to wcinaj czekoladę i pij colę ja to jak nie zjem czegoś słodkiego to chora normalnie jestem.
carla81 gratuluję wspaniałego synka 🙂 to już druga taka niespodzianka na naszym forum
Jola super wieści i gratulacje 🙂
ann5353 super wieści gratulacje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Cóż za wieści ANN GRATULACJE SERDECZNE Czyli 2dziewczynki urodziły 15go 🙂 taka Ładna data 🙂 a ja się kurde nie załapałam 😁 😁 😁

U nas noc beznadziejna, prawie wcale nie spałam, brzuch mnie bolał tak jak na okres więc myślę że jakieś skurcze może miałam chociaż nic nie czułam.
No ale obowiązki wzywają i nie ma użalania się nad sobą. Zaraz wstawiam drugie pranie, zupa już się kończy "robić", Łazienka prawie posprzątana. Dzisiaj dzień wielkich porządków 😁 😁 😁
A mąż do mnie mówi żebym jeszcze nie rodziŁa bo drugi pokój nie skończony, On chyba chce żebym jak słoń chodziła w ciąży 😁

Uciekam, później do Was zerknę. Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jeśli chodzi o poród to nic się nie zapowiada 🤔 jeden dzień miałam skurczowy a teraz cisza, energii mam więcej niż wcześniej, zapierniczam jak mały samochodzik piechotką wszędzie i nic, cały czas włażę po drabinie na siłownię by popatrzeć jak mąż ćwiczy i też nic, raz nawet już mając dość poboksowalam trochę worek i też nic i już powoli oswajam się z myślą że ja to tydzień po terminie urodzę. Jakby co karolciakam rezerwuj tam dla mnie salę 🙂 jutro pojadę na ktg a pojutrze do lekarza, w końcu bede miała badanie, może coś powie na temat mojej szyjki. Mówił też że jakby nic to wemą mnie w następnym tygodniu do szpitala z powodu na tą moją niedopłytkowość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry wszystkim,
na początku gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom.
Foga nie przeraża cię to że za nami jest tylko malstep? (Ciekawe co u niej, dawno jej nie widziałam na forum, chyba że coś przegapiłam)
U mnie oznak zbliżającego się porodu brak. Zero skurczy, tylko czop pomału odchodzi. Próbowałam małą wczoraj wywabić naleśnikami, ale to chyba był zły pomysł, bo jak zjadłam to tylko wariowała mi w brzuchu ze szczęścia, a jakby się urodziła to długo by ich nie spróbowała 😉 Boję się, że po wczorajszej kolacji nie będzie chciała wcale wyjść...
Dziewczyna wam też maleństwo jak się rozpycha w brzuchu to strasznie uciska od środka na brzuch? Mi od pewnego czasu mała tak pupę wypycha, że nawet zgiąć się nie mogę, a powłoki brzuszne tak bolą od środka, że mało nie zwariuję. I to wszystko w jednym miejscu. Tak jakby się już nie mogła inaczej obrócić a chciałaby jeszcze sobie troszkę miejsca wygospodarować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😆

ann gratuluję 🤪

Mój jabłecznik miał zatem podwójną moc 🤪
To co, piec kolejny??? 😎

My już po KTG, skurcze jakieś tam są jak zawsze u mnie (oczywiście ich nie czuję)
a poza tym bez zmian...
Pani Doktor twierdzi, że powinnam się w ciągu tygodnia wypakować-mam nadzieję 🙂
Oby u mnie nie sprawdził się scenariusz, że te Maluchy, które najpierw spieszą się na świat
potem wcale nie chcą opuszczać Brzusia 😮

Na razie wychodzę z założenia, ze Maciuś jest kulturalny
i chciał by Rodzice dziś mogli świętować trzecią rocznicę ślubu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się popsuła kuchenka 😞 nowa miesiąc temu kupiona 😞 płyta indukcyjna po prostu przestała grzać, wyświetlacz nic nie wyświetla, ehhh jak ja nie lubię jak się coś psuje. Oczywiście nie mógł się popsuć czajnik, który już jest stary ale że działa, to powiedziałam ze nie kupię nowego pasującego do kuchni, póki ten jest sprawny, to pewnie jeszcze z 10 lat pociągnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, Diviana dziękuję Kochane 😘

Diviana
ale kuchenka na gwarancji?
Mam nadzieję, że szybka uda się ją naprawić lub wymienić 😉

U nas chyba dogorywa pralka 😠
A tylko 4 lata ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...