Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No właśnie z tą gwarancją było tak że trzeba było wzywać elektryka który by kuchenkę podłączył, a my nie wezwaliśmy tylko m. podłączył, bo gwarancja i tak tylko na pół roku i nie sądziliśmy że coś się może przez tak krótki czas z nowym sprzętem stać 😠 więc pewnie kolejne koszty nam się pojawią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien dobry kochane brzuchalki 😘
piękny dzień się zapowiada juz pranie wstawilam 🙂
Jola Joan i ann ogromne gratulacje 🙃
Mapa duzo duzo duzo milosci i spelnienia wszystkich wspolnych marzen,no i oczywiscie jeszcze wiecej bejbikow 😉 o kochana pomysl o mnie piekac jablecznik ale niech mnie zlapie tak wieczorem bo troche zaplanowalam na dzisiaj porzadkow ☺️ 🙂
diviana zlosliwosc rzeczy martwych 😠 ale nic sie na to nie poradzi
existence no jak zachecasz malenstwo nalesnikami to mu sie nie dziwie ze tak mu dobrze i nie chce wyjsc 😜 mi tez sie maluch tak na powloki brzuszne rozpycha,glupie uczucie 🤨
mnie od kilku dni watroba pobolewa,juz nie wiem czy maly ja uciska czy od czegos innego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana a to nie jest tak, że gwarancja na urządzenie i tak obowiązuje?
A może teraz by wezwał elektryka, może coś po prostu jest nie tak podłączone
a sprzęt jest ok?
Tak sobie głośno myślę, bo rzeczywiście za szybko na takie awarie 🤢

Justyna891 dziękuję 😉
Ja jeśli dziś się zmobilizuję na pieczenie to i tak dopiero po południu także spokojnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!!
ja bylam po zwolnienie lekarskie u pediatry bo wszyscy na urlopie 😮 i mojego lekarza w przyszly poniedzialek tez nie ma...3 tydzien z rzedu 😠 😠 😠 pielegniarka kazala mi w dzien terminu stawic sie w szpitalu czyli juz w czwartek ale tak mysle ze jak nic sie nie bedzie dzialo ( tzn. nie zaczne rodzic) to po weekendzie w poniedzialek pojade 🙂

ann gratuluje!!!!

robie kawke i biore sie za porzadki jakies i mielone 😜 😜 😜 od piatku za mna chodza z ziemniaczkami i mlekiem zsiadlym 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana złośliwość rzeczy martwych ale mówisz że kuchenka ma dopiero pół roku? i już by się popsuła??. Zobacz jak to jest z tą gwarancją po co macie mieć dodatkowe koszta. A wogóle jeśli chodzi o sprzęty to teraz jakieś badziewia robią. Kiedyś się coś kupiło i było i było a teraz.....Moja mama jeszcze mikser ma z przed X lat i działa do dziś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Mamusie i brzusie oraz maleństwa
my nadal 2w1 i brak oznak zbliżających się zmian 😠 😠 😠

ann5353 super wieści gratulacje 🤪 🤪 🤪 🤪

mapa gratuluje skończenia 39 tygodnia i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dużo miłości 😁 😁 😁

Piekąc jabłecznik pomyśl też o mnie, jutro mój m. ma urodziny i miałby cudowny prezent (jak bym się wypakowała)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ann53 gratuluję 🙂
mapa życzę Wam kolejnych wspólnych lat szczęścia 🙂
Diviana mi połozna na pierwszym ktg powiedziała żebym godzinę przed zapisem zjadła, żeby dziecko głodne nie było i żeby zapis był dobry. No i tak za 4 razem przesadziłam chyba, bo zjadłam 2 kanapki i paczkę delicji 🙂 i zapis wyszedł jaki wyszedł. Ale też nie ukrywam, że trochę byłam wtedy zdenerwowana i może to też wpłynęło na taki zapis. Dziś jadę 5 raz i nastawiłam się że już zostanę, tak więc dziewczynki życzę Wam powodzenia i do rychłego ,,usłyszenia" 🙂
Zauwazyłam, że Eleeza się jeszcze nie odezwała. Czyżby.................?????????????
Pati trzymaj się kochana, powodzenia 😘
Oooooooo i Paninki też jeszcze nie było.
Czyżbyś mapa jabłecznik już zrobiła? 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa no własnie gwarancja jest ważna tylko w przypadku podłączenia przez elektryka, a mąż raczej dobrze podłączyl jest po wydziale elektrycznym 😉
Daniela faktycznie kiedyś to jakies te sprzęty wytzymalsze były, moja mama ma jeszcze w piwnicy mikser działający który dostali jako prezent ślubny, a dodam że ja mało lat nie mam, a urodziłam się 8 lat po ślubie 😁
Kornelka wiesz te dojazdy musza być uciążliwe i denerwujące, a jak Ty się denerwujesz to maluch też, a jak Cię zostawią już w szpitalu to przynajmniej tą drogę będziesz miała z głowy no i nie bedzie stresu że przy korkach urodzisz w aucie-myślę że to nawet niezła opcja z tym szpitalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Paloma21 dziękuję 😘

U Ciebie też już pojawił se "Użytkownik"...
Trzymam zatem kciuki i będę ciepło o Was myśleć przy pieczeniu 🙂


dziwnie wygląda ten napis "Użytkownik"...
i że ci się chce jeszcze piec, ja już mam takiego lenia że nic mi się nie chce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mój m. sie mnie pyta czy po porodzie też będę z Wami pisała, no to mówię że tak, a on na to do końca życia? 🤪 to sie śmieje że tak, a on no to potem będziecie pisać "za tydzień ślub mojej córki" 😁 😎 😁 i tak sobie pomyślałam że tyle momentów przed nami którymi będziemy sie dzielić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelko no ja na chodzie 🙂 ale jak dziewczyny pisaly moze w tym samym momencie na porodowce wyladujemy 😘 😘 😁 😁 chociaz prawie cala noc nie spalam bo wydawalo mi sie ze zaraz sie zacznie 😮 🙃 ale nawet malutkiego delikatnego skurczu nie mialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):

Daniela faktycznie kiedyś to jakies te sprzęty wytzymalsze były, moja mama ma jeszcze w piwnicy mikser działający który dostali jako prezent ślubny, a dodam że ja mało lat nie mam, a urodziłam się 8 lat po ślubie 😁

a co się miało psuć w tych sprzętach?? dużo mniej elektroniki, i jakiś dodatków. części wytrzymalsze, a nie to co teraz wszystko cienkie i wygląda jak plastykowe 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana no to zmienia postać rzeczy...ehh
A jaka to firma tak z ciekawości?

Paloma mi się chce, bo przez długi czas niewiele mogłam 😉
Ty się napracowałaś wcześniej to końcówka leniwa 🙂

moniczek dziękuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Diviana no to zmienia postać rzeczy...ehh
A jaka to firma tak z ciekawości?
:


Amica i miała naprawdę świetne recenzje w internecie, jak działała to tez narzekać nie mogłam, sprawdzała się tylko żeby tak po miesiącu użytkowania przestała działać 🤢 pewnie dostaliśmy taki popsuty model 😞 przecież oni to wożą samochodami dostawczymi po całej polsce coś mogło się zruszyć i teraz nie łączy, bo piekarnik działa nadal tylko płyta nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domku 🙂

Ann - gratuluję......... i co teraz my z existence ostatnie do wypakowania 🤢 🤢 Existence - bardzo mnie przeraża ta myśl... ale nawet nie myśl o tym by urodzić przede mną.........nie chcę byc sama na końcu 🤪 a i moja Mała też od środka mi wypycha wnętrzności, tak, że oddychać nie mogę...

Mapa - dużo miłości , wyrozumiałości i takiego uczucia jak w dniu ślubu 🙂

Diviana - a może jakiś elektryk za 50 zł podbiłby ci z data wsteczną tę gwarancję, ja tak kiedyś robiłam jak bateria w łazience nam się popsuła.. m zamontował ale gwarancja uwzględniała tylko montaż hydraulika, więc znalazłam jakiegoś delikatnie mówiąc pijaczka hydrauika i podbił mi papier, że to on montował... oczywiście z datą wsteczną ..........za pół litra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana mnie nie droga zdenerwowała tylko cała plejada bo i tesc i tesciowa i jeszcze na nią musieliśmy czekac co prawda krótko ale jednak. A potem teściowa chciałą ze mną do gabinetu wejśc............nie na zapis bo już było po tylko na badanie.......... Ja rozumiem, że chce dobrze, że się martwi ale dla mnie to jest zbyt osobiste i stresujące i nie potrzebuję nikogo,, przy sobie" oprócz męża na korytarzu. No to się pożaliłam.
Paninka ja to już nie czekam nawet na te skurcze bo bym chyba zwariowała. Już sobie myśle, że co ma byc to będzie, żadne skurcze porodowe mnie nie dopadną tylko na wywołanie się teraz nastawic muszę a coś kurcze nie mogę. Ale kto wie, może my razem urodzimy nieswiadome co robi druga 🙂 Ja chcę to miec już za sobą.
A teraz wyprasuję sobie jeszcze ubranie na wyjście ze szpitala bo się zebrac nie mogłam jakoś. Mam jeszcze ubranka do prania ale pogoda do kitu to prac nie będę. Wczoraj dostałam 2 worki takich ubranek na teraz i na pózniej 🙂
Właśnie mąż dzwonił i mówi, żeby zełgac może, że się zle czuję, to może mnie zostawią bo on się już denerwuje. Ojojoj.........ja też się denerwuję ale łgac nie umiem. Pierwsze dziecko 12 dni po terminie urodziłam i teraz pewnie inaczej nie będzie, chyba że jak Eleeze mnie zbadają. To idę włączyc żelazko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisała że jest nadal w dwupaku i niestety nic sie nie ruszyło po ostrym badanku...dziękuje za troske i pozdrawia 🙂

Justyna891 badanie rozwarcia odbywa się "ręcznie" i nie należy do przyjemnych - przynajmniej dla mnie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...