Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lydziaa śliczny synek i jaki spokojny. Zdrówka Wam życzę 🙂
Paninka to zapraszam do mnie 🙂 Wiesz z ruchami też tam miałam w zeszłym tyg. Musiałam nygusa zmusic, żeby dał mi znak. Najważniejsze żeby chociaż troszkę posmerał rączką czy nózką ale zauważyłam, że jak jednego dnia odpoczywa po intensywnym moim poprzednim to już kolejny dzień jest bardziej aktywny. Lilka pewnie odpoczywa ale zjedz coś co ja pobudzało. Mnie najmniejszy wtedy ruch uspokaja. A co do płaczu to mam czasem na zawołanie więc to znaczy, że wszystko u nas w normie. Emocje, hormony, obawy i strach o dzieci i stąd to wszystko. Popłacz troszkę bo lepiej w sobie nie dusic. I pamiętaj, że zapraszam do mnie a jutro do Warszawy się razem wybierzemy i zostaniemy do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana kociak przesłodki. Nie drapie Ci skór przypadkiem??bo to na czym leży to ze skóry, nie??
Andzeilika Magda pisała żeby brać rano 2tabl i wieczorem 2tabl. tak mi się zdaje 🤨
Ja się położę może zasnę bo coś mnie zmuliło albo poczytam książkę.

Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Pati gratuluję 🙂


My dziś byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry. Julka od wypisu ze szpitala przybrała 540gram 🙂 Więc chyba dobrze.

Diviana widzę że mamy takie same komplety wypoczynkowe 🙂 Ja mam narożnik taki jak ty kanapę i fotele 🙂 No a kociak cudny 🙂

Co do zarejstrowania dziecka to w ciągu 14 dni.

A czop to jak pisze jo-aneczka. Jest bezbarwny. Wygląda jak tężejąca galaretka bez koloru 🤪 🤪 🤪 Czasem ma strużki krwi lub brązowego śluzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela to podróba skóry, na prawdziwą nas nie było stać, a wzięliśmy podróbę ze zwglądu na osiercianie ponieważ w materiał wbija się sierść i ciężko jest sprzątać. A nie drapie bo ma obciachane pazury w dodatku jak 2 razy próbował dostał po głowie i chyba zakumał że nie wolno, może drapać dywaniki, mamy takie dwa ikeowe i faktycznie tak robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂
A my dzisiaj byliśmy z Szymkiem u położnych środowiskowych. Synek pięknie nam przybiera i waży obecnie 4.210 kg 🙂
05,08 ważył już 3.670 kg więc przybrał 540 g a od wyjścia ze szpitala przybrał 810 g 🙂 🙂

Pati123 wielkie gratulacje!!! W końcu doczekałaś się narodzin córeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taka uzależniona od Was jestem, że ciągle tylko podglądam czy kolejna sierpniowa ciocia nie urodziła 🙂
Ale nie martwcie się jutro będę robić kolejny jabłecznik z przepisu Fogi 🙂 i mam nadzieje, ze będzie miał taką samą magiczną moc i będziemy mieli kolejnego bobaska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak się nie zdrzemnęłam bo mąż na obiad przyjechał i musiałam mu odgrzać. Poczytałam książkę, trochę z Gabi posiedziałam na dworku bo ładne słonko świeci i w ogóle cieplutko się zrobiło 🙂 A zaraz coś na kolacyjkę trzeba wymyślić bo już głodna się robię.....

Odnośnie książek polecam do poczytania książki Doroty Terakowskiej ja "wciągam" już drugą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
A oto mój Szymek 🙂 zdjęcie zrobione przed chwileczką 🙂
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/DSCF4941_hapsrer.JPG/][IMG]http://s4.ifotos.pl/mini/DSCF4941_hapsrer.JPG[/IMG][/URL]
Hehe już chciałam napisać, że cały tatuś. Ale.... jednak dostrzegam mamusie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
A oto mój Szymek 🙂 zdjęcie zrobione przed chwileczką 🙂
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/DSCF4941_hapsrer.JPG/][IMG]http://s4.ifotos.pl/mini/DSCF4941_hapsrer.JPG[/IMG][/URL]
Hehe już chciałam napisać, że cały tatuś. Ale.... jednak dostrzegam mamusie 😁 😁 😁


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Lydzia pytałaś o USG. U nas strasznie długo się czeka na skierowanie, więc ja idę prywatnie 🤔


My też idziemy prywatnie bo państwowo to musielibyśmy jechać do innego miasta i chcemy darować sobie jazdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, którą stronę materaca daje się najpierw maluszkowi, grykę czy kokos? Mąż stwierdził, że mała nie wyłazi, bo nie ma gotowego łóżeczka, więc wzięłąm to sobie do serca i od rana piorę i prasuję pościel. Utknęłam teraz przy układaniu materacyka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...