Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniq1984 napisał(a):
a ja w myślach za przeproszeniem "twoje to jest gówno w dup..."!! 😠 😠!!

moniq, ten Twój tekst powalił mnie i mojego M. na kolana 😁 😁 😁 😁
a tak poza tym, to współczuje takiej teściowej...

eleeza, powodzonka 😘 trzymamy kciuki z Ksawisiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lydziaa84 napisał(a):
a oto zdjęcie mojej małej sówki 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/12086f.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9181/12086f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

słodziaczek 🤪 a jaka ma pulchniutka buzkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
mam już +16 😮 😮 😮 kiedy ja to zgubię.......... 😞

spokojnie, samo się zgubi 😉 ja przytyłam 15kg, a juz po porodzie byłam minus 10 🙂 teraz zostało mi jeszcze 2 kg... i samo się jakos zrzuca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana - od razu widać, kto w domu jest najważniejszy 🙂 Choć pewnie za kilka dni kocica zostanie zdetronizowana przez pewną małą księżniczkę 😉
Karolcia - a co ty masz w avatarku??? Tak patrzę i patrzę i jakoś niczego to mi nie przypomina 😁 😁 😁
A propos usg bioderek - dlaczego byłaś tak wcześnie na tym badaniu? Maluszek nie miał tego badania w szpitalu? Pytam, bo ja mam zalecenie żeby dopiero za 6-8 tygodni zrobić powtórne badanie usg. My mamy sprawdzoną panią dr od usg i wybieramy się do niej prywatnie, ale z terminami usg u mnie nie ma problemu (również gdy chce się zrobić to badanie w ramach nfz)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉
dzięki za udział w imiennym plebiscycie 😉 Kornelia to mój typ od dawna ale Jaśkowi się nie podoba. Antonina "wyszła" wczoraj i przypadła nam do gustu - zobaczymy co powie tata 😉 Julka chodzi i powtarza Alicja a mi się jeszcze Michalina - Miśka marzy!
Ja dziś znów za kierownicą pojeździłam, ale nie umiem sobie odmówić tej przyjemności 😁 😁 😁 😁 Potem była u mnie ciocia i zrobiłam pizze, a nawet dwie bo jedną z ananasem dla dziewczyn. Oprócz tego ugotowałam rosołek na jutro 😆 mam nadzieję że wytrwa do rana bez lodówki bo jeszcze ciepły jest i nie chce go chować! Żeby spalić trochę kalorii z obiadokolacji zaproponowałam wycieczkę i zabrałam ciocię i dziewczyny do parku na plac zabaw o 19:30. Niestety komary górą i uciekałyśmy z placyku bo nie szło wytrzymać - komary były wszędzie!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Dziewczyny się jednak trochę wybiegały, wyskakały i przyjechały do domku padnięte!!!!!!!!!! To był fajny dzień 😉 Ciekawe co przyniesie nowy dzień 😉 Może jakieś nowe rozpakowane niespodzianki!!!!!????????

Spokojnej nocki Wam życzę 😉 DOBRANOC!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂
Moniq z tą Twoją teściową to utrapienie, faktycznie powinnaś jej granice postawić bo jak tego nie zrobisz to Ci na głowę wejdzie, a najlepiej jakby to Twój mąż jej takie granice postawił.
Eleeza trzymam kciuki by Liwcia sama zdecydowała się wyjść a może już wyszła? Fajnie byłoby jakbyś nie musiała leżeć w szpitalu, no ale wiadomo wszystko dla dobra maluszka a Ty na pewno dasz radę.
Ja się dziś kuluję na te badania, no zobaczymy co z tego wyniknie, o pracę też zachaczę by nowe rmua wziąć i zobaczyć jak sobie radzą, przenoszą się do nowego lokalu, planują galę i konferencję i już mi trochę prawdę powiedziawszy tej roboty brakuje.
Wieczorami moja mała robi się aktywna i czuję jak mi wchodzi w kanał rodny ale dalej nic, bezskurczowo, bezczopowo bezporodowo.
A i mam jakies przeczucie, ze dziś któraś urodzi a może nawet więcej niż jedna, nie wiem skąd mi to przyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

My po mało przespanej nocce. Mała tak mi się wczoraj wierciła w brzuchu że szok, okropnie naciskała na mariolkę i pęcherz 🤢 🤢 tak myślę że może w kanał wchodziła?? Brzuch i plecy tez mnie mocno bolały 😞 Mąż mnie wkurzył bo mówi żebym już rodziła i już nie może słuchać mojego stękania 😮 😮 🤢 kurde jakby to była dla mnie jakaś przyjemność 😠 i w ogóle jakaś zła jestem, brzuch wielki, czuje sie jak słoń....pozycji do spania znaleźć nie mogę 😞 ech......

Eleeza trzymam mocno kciuki za Was 🙂
Diviana powodzonka dzisiaj 🙂

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!
u nas bez zmian 🙃 Divianka oby Twoje przeczucie sie sprawdzilo...tylko ja (tzn. Lilka) do wieczora musimy czekac na m. ale jest tyle zmeczonych mamusiek ze takie grypowe rozpakowanie bardzo by sie przydalo 🙃

Eleeza ja tez trzymam kciuki i czekam na wiesci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Kobietki 😉 Trochę wieści z Warszawki:
jolajola pisała mi wczoraj że jeśli będą miały dobre wyniki to dziś wyjdą ze szpital 😉 Życzę im więc szybkiego powrotu do domku 😉
i jolajola i agusia pozdrawiają Was ze szpitalnych łóżek!

U mnie jakieś bóle w nocy. Zauważyłam że coraz częściej rano budzi mnie ból tak jakby wiązadeł (jak w pierwszej połowie ciąży) 😮 Może to Mała się tak wpasowuje 🤢 już mnie teraz 🤢 nic nie zdziwi... Przenoszenie też nie 🤔

Miłego Dnia Kobietki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
aniolek82 pusto jakos, moze zaraz grad dobrych wiesci bedzie 😉 😁 😁

jak ten czas leci, Twoja Oliwka za chwile miesiac skonczy a dopiero przeciez sie urodzila! 🙃 🙃


No masakra. Leci ten czas jak cholera 🤪 🤪 🤪
A moze Laseczki na porodówkach?????????? 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avatarku czapeczka na zime, wykonanie wlasne 😁 😁 😁
a usg nie mial w szpitalu dlatego tak wczesnie musielismy isc a drugi raz mamy przyjsc pod koniec wrzesnia czyli bedzie mial juz 2 miesiace 🙂 u nas w 3 miejscach sa robione usg bioderek moze dlatego nie ma kolejek w ogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyslalam ze juz praktycznie zapomnialam o ciazy i porodzie a wy z brzuszkami caly czas 🙂 🙂 jakos ten sierpien wolno leci. Chociaz moj maly ma juz 18 dni i to jakos szybko zlecialo hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
madalena Szymek coraz ładniejszy i z taką ciekawością na świat patrzy 🙂
Dziewczynki ja tylko wpadłam się przywitac i szybciutko muszę się szykwac bo do tyłu z czasem jestem zupełnie. W ramach niespodzianki nie spałam od 2 do 6 potem trochę przysnęłam a powodem były..................skurcze oszukujące 🙂 Takie niereg 🙂ularne bo co 7,8 12 minut i bolące więc 🙂sprawdzałam ich częstotliwośc. Obudziłąm się po 9 i teraz to tak co 20 minut może więcej ale trwają do 1 minuty. Zobaczymy co na ktg powiedzą, bo ja się w nocy nastawiłam, że się dziś zacznie i może dziś urodzę a tu dupa blada chyba, a już mi się gęba cieszyła. W razie jakiejś akcji dam znac telefonicznie przez Magdę, bo sie dalej zalogowac nie mogę przez to zapomniane hasło żeby zapisac czyjś inny numer, żeby Magdy nie obciązac. No to do usłyszenia i trzymam kciuki za Eleeze bo ona dziś do szpitala się wybiera i ma taki nastrój jak ja. I za Paninkę i Palomę. I za wszystkie które chcą już urodzic. Buziaki dla Was i miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry. Ale mam dola od rana. Spac nie moglam bo maly mi sie wciskal w ten kanal chyba,bolalo jak diabli.Wszystkie gnaty mnie bola jestem juz zmeczona tym czekaniem i wogole wszystkim.W nocy mi sie nawet nie chcialo z lazienki do lozka wracac 🤢 Mam ochote usiasc i plakac 😞
poki co trzymam kciuki za Kornelke, Eleeze,Palome i wogole wszystkie mamusie.
Cudne te wasze wszystkie dzieciaczki 😘
ps.Moniq nie daj sie tesciowej 😘 raz a porzadnie daj jej do zrozumienia zeby sie odczepila. Moze i sie obrazi ale za to bedziesz miala swiety spokuj. i buzia dla Marysi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Kornelka, coś mam przeczucie, że dzisiaj urodzisz 🙂 mnie jak skurcze złapały w nocy, to po południu pojechałam już do szpitala i o 20.25 Ksawier był juz z nami 🙂
tak więc trzymam kciuki, żeby u Ciebie akcja tez się tak rozwineła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Elezaa - trzymam kciuki, co by szpitalna atmosfera pogoniła Liwcię do wyjścia 🙂

Kornelka - no to chyba się zaczyna - czekam z niecierpliwością na wieści. - tak jak Ty siehankowa mam przeczucie, że Kornelka jeszcze dziś się rozpakuje 🤪 🤪 🤪..
a ja od dziś postanowiłam łazić jeszcze więcej niż zwykle, tylko zastanawiam się jak skoro i tak już dziesiątki km dziennie przemierzam i nic 🤢 🤢 Na początek idę na ogród powyrywać trochę buraczków, skoro jeszcze nie mam rodzić to chociaż zrobię sobie kilka słoiczków na zimę a i Mała będzie miała coś do przekąszenia jak już zacznie papki spożywać 🙂

Tymczasem jakieś śniadanko trzeba sobie zaaplikować i kawę (a raczej mleko z kawą) - ktoś ma ochotę ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...