Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jola, mnie sutki na poczatku tez bolały, i nawet strupki sie na nich porobiły... jak byłam jeszcze w szpitalu to mój M. kupił mi nawet krem na sutki z rossmana Babydream. Smarowałam kilka dni, teraz już przestałam bo sutki chyba się zahartowały, bo juz nie bolą. Tak więc może u Ciebie będzie podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dziewczyny nasza Kornelka urodziła 🙂

Rysio przyszedł na świat przez CC, waży 3.980g i mierzy 58 cm.

Kornelka, gratulacje 🤪 ładna wage Rysio ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochane za życzenia 😘

Na ciacha i torty rozpakunkowe też się piszę 😉
jo-aneczka dziękuję, dziś się już raczej nie uda 🙃
Ale jutro też piękny dzień 🙂


Kornelka
gratuluję 🤪 🤪 🤪


jola
witaj w domku 🙂 I jeszcze raz gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
ojeej to super 🙂 a czy ona wczoraj jeszcze nie była aktywna na forum ?


Bo poszła do szpitala na ktg i już ją zostawili. Pisała jeszcze wczoraj do mnie sms wieczorkiem, że ma jakieś tam skurcze ale nie regularne. Wiec jej poradziłam, żeby z molestowała jakiegoś lekarza albo z terroryzowała położną to może coś się zacznie. 🤪 🤪 Odpisała na sam koniec, że poszuka jakiejś ofiary 🙂 😁 😁 🤪 🤪

No i są tego efekty 🙂 🙂 Lekarze musieli być biedni skoro zrobili jej tą cesarkę hehe 🙂 🙂 🙂 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
jola, mnie sutki na poczatku tez bolały, i nawet strupki sie na nich porobiły... jak byłam jeszcze w szpitalu to mój M. kupił mi nawet krem na sutki z rossmana Babydream. Smarowałam kilka dni, teraz już przestałam bo sutki chyba się zahartowały, bo juz nie bolą. Tak więc może u Ciebie będzie podobnie 🙂

Dziekuje ze napisalas powiem szczerze ze mnie tym faktem pocieszylas. wytrzymam kilka dni 🙂 ale nie tygodni jak to mi powiedziano w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jola, mnie sutki na poczatku tez bolały, i nawet strupki sie na nich porobiły... jak byłam jeszcze w szpitalu to mój M. kupił mi nawet krem na sutki z rossmana Babydream. Smarowałam kilka dni, teraz już przestałam bo sutki chyba się zahartowały, bo juz nie bolą. Tak więc może u Ciebie będzie podobnie 🙂

Dziekuje ze napisalas powiem szczerze ze mnie tym faktem pocieszylas. wytrzymam kilka dni 🙂 ale nie tygodni jak to mi powiedziano w szpitalu.


Jolu głowa do góry 🙂 szybko zapomnisz o bólu. Musisz starać się dużo wietrzyć sutki, żeby miały dostęp do powietrza to przyśpiesza gojenie. A tak jak pisze siehankowa z czasem się zahartują i przestaną boleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dziewczyny nasza Kornelka urodziła 🙂

Rysio przyszedł na świat przez CC, waży 3.980g i mierzy 58 cm.


o mamciu jaki duży chłopczyk 🤪 😮 🤪 No gratulacje kornelka - w końcu doczekałaś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola super że już w domku jesteście. Dużo zdrówka 😘
KORNELKA GRATULACJE a z Rysia kaaawał chłopa 🙂
Ciekawe czy u Paninki się zaczęło,miały razem z Kornelką rodzić 😉

Ja odczuwam skurcze 🤔 ale takie delikatne.....zobaczymy jak się sytuacja rozwinie 🙂 Obym do czwartku następnego urodziła......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORNELKA GRATULACJE!!! 🤪 😘 😘

Jola dobrze, że już w domu 🙂 Buziaki dla Was 😘 😘 I miałam się zapytać dlaczego miałaś tą krew przetaczaną, czy to przez anemię czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KORNELKA GRATULACJE!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

jo-aneczka, siehankowa, mapa jadłospis wysłany 🙂
madalena próbuję przekopiować to z excela do jakiegoś notatnika, ale ten plik jest jakoś chroniony przed kopiowaniem. Jeszcze coś pokombinuję 🙂

DOBRANOC WSZYSTKIM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!
Malstep super że wróciłaś do nas 😉
Mam nadzieję że Kornelka mi wybaczy, że nie przekazałam Wam wieści. Napisała do mnie koło 18.20, ale byłam u mamy . JA przyjechałam to nie miałam netu - chyba przez tą ulewę która przeszła przez Warszawę. Rysio to duży facet, niestety Kornelka się nacierpiała wiele godzin a szyjka odmawiała kompletnie współpracy. Dlatego skończyło się cesarką!!
Ja ze względu na małą ruchliwość mego dziecka od rana się trochę denerwowałam. Potem Paloma powiedziała że na dziś była zapisana do naszego lekarza i żebym poszła za nią. Tak zrobiłam 😉 Z wrażenia zgubiłam gdzieś w domu kluczyki od nowego auta. Złapałam więc zapasowe i poleciałam do przychodni...
Dzidzia podejrzana USG: serducho bije płucka pracują i łapką mi nawet pomachała moja kruszynka 😉 Zaczęłam żartować że może to facet jak takie to uparte i wyjść nie chce ale nie dało się potwierdzić płci 😉
Po badaniu okazało się że szyjka gotowa, czopa brak i rozwarcie na 3-4 palce 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪!!! Pan Doktor zapytał czy będzie miał mnie kto do szpitala w nocy odwieźć. Powiedziałam że tak wtedy jeszcze delikatnie rozmasował co trzeba 😉 I zapytał czy już jestem spokojniejsza 😁 😁 😁 Byłam dużo spokojniejsza!!!!!!!!!!! Na koniec kazał przekazać naszej Palomie pozdrowienia i prosił o smski 😉 jak się rozsypiemy 😉
Od dzisiejszej wizyty mam co jakiś (coraz krótszy) czas skurcze i lekkie bóle krzyżowe więc może, może coś z tego będzie!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Daniela może teraz my we dwie urządzimy poród synchroniczny?
Diviana jakbym się rozsypywała dam znać może się zmobilizujecie i dotrzecie na tą zarezerwowaną salę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

SŁODKICH SNÓW!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomość od Karolciakam
Dziś o 5.15 odeszły jej wody a o 6.00 już była w szpitalu 🙂


No i dzień dobry
Ja dziś w rozjazdach dużo załatwień a tak bym chciała żeby okazało się że to już dziś w końcu Karolcia salę miała rezerwować i Paloma też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...