Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Widzę, że ostatnio każdy dzień nas wita wspaniałą nowiną 🙂 DANIELA GRATULACJĘ 🙂
Fajne te wróżby z dni narodzin 🙂 Moja Hania jest poniedziałkowa, Norbert wtorkowy, a Igorek środowy i nawet jest trochę w tym prawdy 🙂 Ale reszty dni tygodnia już nie będę uzupełniać 🤪
Zabieram sie teraz za porządki, ale będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie;-)
Daniela wielkie gratulację;-) Super wieści od samego rana;-)
Ja nadal cierpliwie czekam,ale ja mam jeszcze kilka dni do 1 września więc jeszcze nie mam ciśnienia.Jestem ostatnia w kolejce hehehe,więc nawet nie mam prawa mieć ciśnienia;-)Mój Franio strasznie się rusza,napiera mi na odbyt,krzyż ciągle boli,no a jutro KTG i wizyta,zobaczymy;-)
A widzę ,że nasze mamusie niektóre już zdołowane ,wkurzone;-( kochane będzie dobrze,niebawem wszystkie będziemy tulić nasze maleństwa,nie ma innego wyjścia.Jak to mówi mój mąż: ,, JAKOŚ WLAZŁO TO I MUSI WYJŚĆ;-)''
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka i więcej optymizmu dla mam w dwupaku;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co - internista daje normalnie zwolnienie?
Jejku - jak ja nie lubię takich sytuacji, że trzeba samemu się prosić o coś, co powinno być zapewnione i oczywiste! Jakoś sobie nie wyobrażam, by teraz np. wracać do pracy! Tragedia... Albo koniecznie brać urlop wypoczynkowy!
Mapa - jeśli teraz miałybyśmy jeszcze zwolnienie, to nie byłybyśmy stratne na urlopie wypoczynkowym...
Jak nie urodzę do jutra (o mamo.... na pewno nie urodzę, znając mnie...), to w środę rano zapiszę się do internisty i będę się prosić o zwolnienie... 😞 kiszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Ja dziś dokładnie dopytam mojego gina o to zwolnienie bo też mam do jutra tylko 😉
Moja koleżanka dostała od internisty na tydzień i jej to wystarczyło 😉

A z braniem urlopu wypoczynkowego to na jedno wychodzi czy wezmę go teraz czy zacznę macierzynki
bo bezpośrednio po zakończeniu urlopu macierzyńskiego i tak planuję wykorzystac zaległy wypoczynkowy.
Jesteśmy tak samo stratne.


Mi tydzień nie wystarczył 😉 Wiec dzisiaj idę po zwolnienie na klika najbliższych dni, chociaż możliwe, że jutro rozpocznie się wywoływanie, ale wezmę zwolnienie na klika dni, żeby się tym w szpitalu nie zamartwiać, tam poproszę o macierzyński z dniem porodu (standardowo) w razie czego macierzyński (z tego co czytałam) uchyla zwolnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep - wlazło, to musi wyjść - ale w międzyczasie jak urosło! 😜

Ja się staram być spokojna i się nie przejmować... ale ciężko jest... Ta niepewność mnie dobija!
Jakbym sobie mogła spokojnie czekać, wiedząc, ze mam zapewnione zwolnienie i miejsce w szpitalu, a Szymon nie urośnie na jakiegoś ponadprzeciętnego giganta i będzie zdrowy - to bym sobie mogła tak czekać, ile by trzeba było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki.
Ja właśnie wróciłam z KTG i oczywiście cisza i spokój, zero skurczy. Serducho Małego wali jak młot także wszystko jest w porządku poza tym że jestem drugi dzień po terminie i nic 😠 😠 😠 😠
Mam dość!!!!!!
Daniela gratuluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAsia nie martw się i na nas musi przyjść czas, max 2 tyg po terminie nas trzymać będą i jakby nic się nie działo pomogą nam wypuścić nasze bobaski na świat 🙂
Moja bratowa (żona brata ciotecznego) ma termin 2 tyg po mnie, mój brat jest lekarzem i jego matka opowiada że ona to będzie miała cesarkę jeszcze przed skurczami bo co ma się męczyć w końcu on lekarzem jest to może jej to załatwić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
malstep - wlazło, to musi wyjść - ale w międzyczasie jak urosło! 😜

Ja się staram być spokojna i się nie przejmować... ale ciężko jest... Ta niepewność mnie dobija!
Jakbym sobie mogła spokojnie czekać, wiedząc, ze mam zapewnione zwolnienie i miejsce w szpitalu, a Szymon nie urośnie na jakiegoś ponadprzeciętnego giganta i będzie zdrowy - to bym sobie mogła tak czekać, ile by trzeba było.

no urosło urosło,duża dzidzia to zdrowa dzidzia;-) na pewno
,ja się cieszę że mój Franek duży dorodny chlopak będzie;-)
Kochana jak już będziemy miały w rękach swoje maleństwa to wszystkie niepewności odejdą i po czasie nabiorą innego znaczenia;-) rozumiem Was, bo niektóre już kilka dni po terminie,sama pewnie będę się zamartwiać gdy minie 1 września.
Mój mąż się śmieje że nasz Franek od razu 1 września do szkoły pójdzie,a co;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
AAsia nie martw się i na nas musi przyjść czas, max 2 tyg po terminie nas trzymać będą i jakby nic się nie działo pomogą nam wypuścić nasze bobaski na świat 🙂
Moja bratowa (żona brata ciotecznego) ma termin 2 tyg po mnie, mój brat jest lekarzem i jego matka opowiada że ona to będzie miała cesarkę jeszcze przed skurczami bo co ma się męczyć w końcu on lekarzem jest to może jej to załatwić 😮
😮 😮 😮 ...masakra... No ja nie wiem, czy bratowa by się z tego cieszyła.... CC to nie jest takie cudowne przeżycie... Jednak to jest operacja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
malstep - do niedawna ja też byłam mega optymistą 😁
Z tym 01.09. to dobre 🙂 A ja mam dwie koleżanki z 01.09. 🙂 hihi


mnie pewnie też 1 września czeka - kilka lat temu śmiałam się z koleżanki, że nie miała kiedy syna urodzić tylko w pierwszy dzień szkoły - podejrzewam że los się na mnie zemści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz czekają najczęściej do 10 dnia i wywołują poród, bo pytałam w dwóch szpitalach. Ale po terminie każdy dzień się tak okropnie dłuży... Nie mówiąc o tym, że jest coraz ciężej. Ja też dużo chodzę, codziennie wchodzę po kilka razy po schodach, sprzątam ale nic nie działa...: (
A propos zwolnień, żaden internista nie robił mi problemu, więc się nie martwcie, jako przyczynę wpisują zmęczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia tak internista daje zwolnienie, tylko ważne żeby napisał kod ciążowy dla ciągłości,
ale oni to wiedzą 😉
Zobaczę co mi mój gin dziś powie i jeśli on nie może mi dać zwolnienia
to też na środę rano umówię się do internisty 🙂

ann wszystkiego dobrego dla Małej Ślicznotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANIELA GRATULACJE 🤪

dzień dobry dziewczynki...u nas nocka jak zwykle : 2 karmienia,spokój i cisza 😆
Niewiele bobasów zostało do przyjścia na swiat 🙃 za wszystkie mamusie trzymam kciuki...pamiętam jak przenosiłam pierwszego syna uff...każdy dzień to masakra - wyczekiwanie na oznaki porodu i odpowiedzi na pytania wszystkich czy to już 🤔 😮

a ja dziś od rana załatwianie spraw 😲 ale mam zaświadczenie o opiece lekarskiej w ciąży i mogę śmigać po becikowe 🙃 no i w końcu dotarłam do pracy żeby złożyć wniosek o zasiłek macierzyński - z głowy
jutro na pobranie krwi z Tosią,w czwartek i piatek USG bioderek,główki i brzuszka a 8 września do rehabilitanta z obojczykiem 😮 🙃 😮 trochę bieganiny nas czeka,ale najważniejsze żeby wszystko było w porządku.No i po 15 września pierwsze szczepienie...uff
i jak sobie pomyśle że połóg dobiega końca i czas ana wizytę kontrolna u gina to mam dreszcze 😞
będę sie nieźle musiała kontrolować żeby nie rozszarpać konowała wrrrr....zastanawiam się czy nie iść prywatnie na wizytę ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek trzymam kciuki za wszystkie sprawy 🙂
A lekarza może warto zmienić skoro ten jest taki niekompetentny...

A ja dostałam dziś
http://www.empik.com/moje-pierwsze-piec-lat-geddes-anne,2941266,ksiazka-p
i jestem oczarowana środkiem 🙂
Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Gwiazdka a Ty kiedy się do solca wybierasz, bo ja w środe to się może spotkamy 🙂
existence a z tym śmianiem to tak jest, jak ja usłyszałam za pierwszym razem jak się mój mąż nazywa to się śmiałam z jego nazwiska a teraz sama je noszę 😎


Ja planuję jutro pojawić się na Solcu. Bo to już czas na wywołanie. Ciekawe może spotkam i rozpoznam Karolciekam... Może do nas dołączysz bez przeżywania tego co ja (każdy dzień po terminie wydaje mi się dłuższy i gorszy od poprzedniego)...
Jestem jak najbardziej za spotkaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Diviana a Ciebie już w środę kładą w szpitalu czy tylko na kontrolę jedziesz?


Kładą ze względu na tą małopłytkowość i własnie nie wiem czy od razu wywołają czy będa czekać aż się akcja sama zacznie, mój gin mówił że on to by był za wywołaniem od razu i że mam tam jechac naczczo, ale decyzję podejmie lekarz przyjmujący, więc może mnie położą a potem i będe czekała nie wiem 😞
moniczek ja bym chyba poszła prywatnie, bo bym się nie opanowala na Twoim miejscu i doktor by ze śladami paznokci na twarzy pozostał, w jakich sprawach jestem cierpliwa i spokojna to w takich ale w Twoim przypadku to skopanie mu dupska się należy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GwiazdkaNaj napisał(a):
Diviana napisał(a):
Gwiazdka a Ty kiedy się do solca wybierasz, bo ja w środe to się może spotkamy 🙂
existence a z tym śmianiem to tak jest, jak ja usłyszałam za pierwszym razem jak się mój mąż nazywa to się śmiałam z jego nazwiska a teraz sama je noszę 😎


Ja planuję jutro pojawić się na Solcu. Bo to już czas na wywołanie. Ciekawe może spotkam i rozpoznam Karolciekam... Może do nas dołączysz bez przeżywania tego co ja (każdy dzień po terminie wydaje mi się dłuższy i gorszy od poprzedniego)...
Jestem jak najbardziej za spotkaniem 🙂


Ja bardzo chętnie 🙂 jeszcze nasza Paloma tam leży i czeka na maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...