Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

któraś z mamusiek pytała o:
- sen maluszków podczas upałów...
- gojenie krocza...
No więc co do upałów to mój Ksawier w ogóle nie lubi gorąca, strasznie sie męczy i też wtedy co chwile się budzi...
natomiast co do krocza, to ja dopiero po 3 tygodniach mogę normalnie siadać, normalnie chodzić, nic mnie na reszcie nie uwiera i nie ciągnie 😉 krwawienie też już prawie ustało... w szpitalu jeszcze uzywałam podkładów, pózniej w domu juz tylko zwykłych podpasek, a teraz wystarczaja wkładki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga gratuluję
tak się właśnie zastanawiała, że od kilku dni się nie udzielasz na forum...

Ja jestem po ostatniej wizycie i nic już z tego nie wiem. Byłam 12 dni temu i wtedy USG pokazywało termin porodu na 29 sierpnia, a dzisiaj na 9 września (kilka parametrów). Tylko waga małej wzrosła z 3150 na 3400. Lekarz mnie pocieszył, że na pewno urodzę po terminie. Jutro jadę na KTG i mam się od razu do niego zgłosić, wtedy powie co dalej. Martwi mnie to USG dzisiejsze, bo do tej pory dziecko rosło prawidłowo a teraz takie odchylenie... szkoda że różnicę zauważyłam w domu, ale jeszcze jutro z nim pogadam.... pewnie nie zmrużę oka całą noc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Justyna nie martw się na zapas, na pewno będzie dobrze, ja jutro do szpitala idzie, a co chodzi o wywolanie to ja już bym nawet chciała, bo coś skurczów u mnie brak.
Foga znakomite wieści gratulacje 🤪
Ja taka rozbita jestem zastanawiam się nad tym szpitalem bo nie wiem co i ile czego wziąć, bo nie wiadomo czy zechcą wywoływać czy może będę tam leżeć i leżeć, mąz też nie wie czy brać urlop chciał wziąć na tydzień no ale jak ja tam będe po prostu koczować to też bez sensu by było wolałabym aby był z nami po narodzinach.
Z rzeczy przybliżających do porodu wczoraj po "przytulaniu" z m. wypadł mi czop śluzowy jednak taki żółtawy zupełnie nie podbarwiony krwią, więc jakoś na szybkie rozpakowanie nie liczę 🤢
Musze chyba dziś dom ogarnąć bo jeśli urodze to teściowa przyjedzie a chciałabym żeby było przynajmniej znośnie czysto. Mam jeszcze nadzieję że może się dziś coś ruszy tak z nienacka i mała sama zechce wyjść na świat, szczególnie że z rana dostała rozkaz od taty: "wyłaź za długo tam siedzisz" 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie pamiętam czy wstawiałam więc jak coś to mi wybaczcie i Ty Kornelko również 🙃
Oto Rysio synek Kornelki 🙂

[URL=http://ifotos.pl/zobacz/DSC01490_harxhas.JPG/][IMG]http://s2.ifotos.pl/mini/DSC01490_harxhas.JPG[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 a Twoje zdjęcie Nadii wstawię popołudniu jak będę u brata bo jak zwykle mam problem z odczytaniem wiadomości email. Za każdym razem jak coś mi wyślesz to ten problem się pojawia.Coś musi być z moim kompem 😞 😞 Przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Dzien dobry 🙂
Justyna nie martw się na zapas, na pewno będzie dobrze, ja jutro do szpitala idzie, a co chodzi o wywolanie to ja już bym nawet chciała, bo coś skurczów u mnie brak.
Foga znakomite wieści gratulacje 🤪
Ja taka rozbita jestem zastanawiam się nad tym szpitalem bo nie wiem co i ile czego wziąć, bo nie wiadomo czy zechcą wywoływać czy może będę tam leżeć i leżeć, mąz też nie wie czy brać urlop chciał wziąć na tydzień no ale jak ja tam będe po prostu koczować to też bez sensu by było wolałabym aby był z nami po narodzinach.
Z rzeczy przybliżających do porodu wczoraj po "przytulaniu" z m. wypadł mi czop śluzowy jednak taki żółtawy zupełnie nie podbarwiony krwią, więc jakoś na szybkie rozpakowanie nie liczę 🤢
Musze chyba dziś dom ogarnąć bo jeśli urodze to teściowa przyjedzie a chciałabym żeby było przynajmniej znośnie czysto. Mam jeszcze nadzieję że może się dziś coś ruszy tak z nienacka i mała sama zechce wyjść na świat, szczególnie że z rana dostała rozkaz od taty: "wyłaź za długo tam siedzisz" 😎


kochana a ja coś czuję, że do końca tygodnia się wypakujesz 🙂 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Mnie obudził głód, więc zjadłam śniadanko i będę spać dalej 😜
Dziś Tymek ma zakaz wyjścia, bo przylatują babcie z pysznymi wędlinkami polskimi i innymi łakociami i muszę się jeszcze najeść 😁 Poza tym mam obiecane pierogi z kapustą i grzybami 😜
M. też mówił dzisiaj do synka żeby się wstrzymał, bo będzie musiał jechać na lotnisko a to 2.5h w jedną stronę. Objaw porodu brak więc synek raczej posłucha 🙂

Miłego dnia Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Mnie obudził głód, więc zjadłam śniadanko i będę spać dalej 😜
Dziś Tymek ma zakaz wyjścia, bo przylatują babcie z pysznymi wędlinkami polskimi i innymi łakociami i muszę się jeszcze najeść 😁 Poza tym mam obiecane pierogi z kapustą i grzybami 😜
M. też mówił dzisiaj do synka żeby się wstrzymał, bo będzie musiał jechać na lotnisko a to 2.5h w jedną stronę. Objaw porodu brak więc synek raczej posłucha 🙂

Miłego dnia Wam życzę 😘


Inez czy ja mam poprawić Twoją datę porodu na sierpnióweczkach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Mnie obudził głód, więc zjadłam śniadanko i będę spać dalej 😜
Dziś Tymek ma zakaz wyjścia, bo przylatują babcie z pysznymi wędlinkami polskimi i innymi łakociami i muszę się jeszcze najeść 😁 Poza tym mam obiecane pierogi z kapustą i grzybami 😜
M. też mówił dzisiaj do synka żeby się wstrzymał, bo będzie musiał jechać na lotnisko a to 2.5h w jedną stronę. Objaw porodu brak więc synek raczej posłucha 🙂

Miłego dnia Wam życzę 😘


Inez czy ja mam poprawić Twoją datę porodu na sierpnióweczkach??


Poproszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Mnie obudził głód, więc zjadłam śniadanko i będę spać dalej 😜
Dziś Tymek ma zakaz wyjścia, bo przylatują babcie z pysznymi wędlinkami polskimi i innymi łakociami i muszę się jeszcze najeść 😁 Poza tym mam obiecane pierogi z kapustą i grzybami 😜
M. też mówił dzisiaj do synka żeby się wstrzymał, bo będzie musiał jechać na lotnisko a to 2.5h w jedną stronę. Objaw porodu brak więc synek raczej posłucha 🙂

Miłego dnia Wam życzę 😘


Inez czy ja mam poprawić Twoją datę porodu na sierpnióweczkach??


Poproszę 🙂


oki nie ma sprawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana,
dziewczyny trzymajcie kciuki, jadę za chwilkę na KTG i pogadam z ginem na temat "wymiarów" mojego maluszka sprzed 12 dni i teraz. Całą noc nie przespałam, bo zastanawiałam się, czy to nie świadczy czasem, że mała przestała rosnąć. Zdam Wam relację po powrocie
Życzę miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
existence tymi wymiarami nie ma co się sugerowac u mnie na jednym usg wyszło że mala ma 2700 a za tydzień 3400 pytam jak to możliwe i się okazuje że jak np mierzy brzuszek i zmierzy w momencie nabrania powietrza to jest większy a jak wydycha to znacznie mniejszy, więc się nie martw. Trzymam kciuki by się wszystko wyjaśniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byliśmy na pierwszej kontroli bioderek. Doktor robił Szymkowi usg bioderek i niestety wyszło, że musimy szeroko pieluszkować 😞 Niby wynik wyszedł ok ale lekarz stwierdził, że bioderka mogły by być lepiej ułożone. Następna kontrola za 4 tygodnie. Mam nadzieje, że na kolejnej kontroli będzie już ok. Jestem trochę zaniepokojona bo jechałam z myślą, że wszystko będzie ok. Kuba nie miał żadnych problemów z bioderkami. ehhh Trzymajcie za nas kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
existence tymi wymiarami nie ma co się sugerowac u mnie na jednym usg wyszło że mala ma 2700 a za tydzień 3400 pytam jak to możliwe i się okazuje że jak np mierzy brzuszek i zmierzy w momencie nabrania powietrza to jest większy a jak wydycha to znacznie mniejszy, więc się nie martw. Trzymam kciuki by się wszystko wyjaśniło.
Dokładnie - wszystko zależy też od tego, jak kursorem najedzie lekarz 🙂 A do tego w ostatnich tygodniach dzieci już aż tak szybko nie rosną.... Także nie martw się! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...