Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana napisał(a):
Dziewczyny ja się w Wami pożegnam na troszkę, bo pewnie jutro już nie zajrzę, ciekawa jestem co mi powiedzą ale widzę że skłonni do wywoływania nie są i jedynie kładą na oddział więc nastawiam się na leżenie 🥴 Mam nadzieję że nie będę musiała spędzić tam 2 tygodni
Trzymam kciuki byście wszystkie się szybciutko rozpakowały i jak najmniej boleśnie.
Będę pewnie pisała co jakiś czas smski byście wiedziały co tam u mnie.
Do mnie napisała właśnie Gwiazdkanaj jest na Solcu i też czeka na swoją dzidzię postanowili nie wywoływać


Diviana, w takim razie trzymamy mocno kciuki, żeby to nie były dwa tygodnie tylko max. 2 dni. Buziaki
P.S. A szpital na Solcu zostanie opanowany przez mamy brzuszkowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mamusie, bo mi pediatra mówiła, że:
-rotawirusy to koszt 3x200zł lub 2x300zł i ze szczepi się jak najszybciej
-pneumokoki to cena 310zł lub 210zł - w 1 roku zycia 3razy co 6 tyg, nastepnie po 1 roku 1raz lub tylko 1raz po 2 roku zycia
-meningokoki cena 170zł, w 1 roku zycia 2razy, a po 1roku zycia tylko raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana trzymam kciuki, ale coś czuję, że nie muszę 🙂

mapa biorę się za jabłecznik z dedykacją dla Ciebie 🙂

A ja dziś stwierdziłam, że jednak do porodu mi nieśpieszno. Przynajmniej pochodzę sobie z mamami, pokaże im dużo fajnych miejsc, no i pojjem milion pysznych rzeczy 😜 A jak urodzę to już będę siedzieć w domku i nic nie zrobię. Także ''Tymek, synku, do weekendu jeszcze posiedź.'' 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hania rzeczywiście jest malutka, nie tylko w łóżeczku 🙂 🙂 🙂 Taki z niej szkrabik, nie całe 3 kg 🙂
A sukienusia była założona z okazji odwiedzin babci, dziadka oraz cioć i wujków 🙂
Diviana powodzenia 🙂 Ale do północy jeszcze daleko 🙂 Może się coś wydarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez 😘
Ciekawe czy Twój Synek nie będzie z tych przekornych... 😉
Ale i tak smacznego Ci życzę 🤪

Diviana trzymam kciuki za Twój plan na dzisiejszą noc 🙂

Paloma za Ciebie też 😉

A to OCT to już jest wywoływanie porodu?
Bo u mnie to jakoś szybko praktykują 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szpitalu jest kilku lekarzy i z tego co słyszałam większość z nich nie jest skora do wywoływania, bo twierdzą że skoro całą ciąże nie było patologii to po co na koniec ją robić. 🤨 Czekają podobno do ostateczności, więc myślę że ja urodzę w 42 tc. 😁 😁 😁

No, ale ostatnio to chociaż jakieś skurcze mam czasem 😁 A szczerze to czuję się jakbym miała za niedługo urodzić, nie wiem czemu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foga na czkawke najlepszy jest cycek. Balam sie ze sie zachlysnie ale mama mi mowila ze to jedyny sposob na czkawke i faktycznie 4 lyki mleczka i czkawka znika 🙂 🙂
mamusie rozpakowane gratuluje a czekajace hmmm trzymam kciuki i wiecie co powoli sierpien dobiega konca hihihi moj uparciuch tez nie chcial wyjsc sam a cuda na kiju robilam w tym szpitalu,nawet w deszczu spacerowalam i nic to nie dalo 🙂 przyjdzie czas to i tak pomoga przyjsc dzidziusiom na swiat. Moj tez nie jest sierpniowy tylko lipcowy. W ostatniej chwili bo w ostatnie minuty lipca wygonili mojego maluszka z brzuszka.
Rozpakowane brzuszki - jak u was z pologiem?? Ja ledwo dochodze do siebie, jeszcze znalazlam wczoraj szew niezdjety i troche mnie tam boli. Milion tych szwow mialam. Jutro sie go pozbede ale przeplakalam pol dnia bo mnie strasznie bolalo zdejmowanie i spanikowalam jak zobaczylam kolejny. Jak dla mnie ten polog to jakas masakra. Rodzic bym mogla.codziennie za wszystkie sierpnioweczki ale zeby ktos przeszedl za mnie polog. To jedyne co nie wyszlo mi, bo porod ekstra i dzidzius spokojny tylko ja nie moge dojsc do siebie i z przodu i z tylu heheh.
Co do.szczepien to na pneumokoki na 100% odrazu szczepimy, a nie bedziemy szczepic malego na rotawirusy bi jak bylam w ciazy to pytalam pediatre co i tym mysli i odradzil mi szczepienie na rotawirusy. Za to na pneumokoki bardzo polecal bo w wiekszosci krajow w UE to obowiazkowe szczepienie tylko u nas oczywiscie Polska sto lat za murzynami sie pewnie nie doczeka tej szczepionki a ona chroni przed strasznymi chorobskami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Mapa pytasz jak moja brodawka? a raczej brodawki, 😉 no cóż karmie ja przez nakładki troche jednak boli, jakos powoli mi się goją.

A dzis się wkońcu wyspałam budziłam sie na karmienie, ale jednak nie było tak źle.
A dzis przyjezdza moja mama na 2 dni ( dobre i tyle)
Moja teściowa się nie wtrąca bardzo rzadko nawet wchodzi do pokoju 🙂 ale to dlatego, że mała jest jeszcze malutka i boi się ją wziąść na recę, ale jak bedzie juz wieksza to nie wiem....
Mąz mi bardzo duzo pomaga, sprzata robi sniadanie, obiad, przygotowuje kapiel dla malej, czasem nawet przewinie. jestem z niego dumna. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 🙂

karolcia, co do połogu to ja dopiero po 3 tyg. zaczełam w miare normalnie funkcjonować, moge normalnie chodzić i siadać na tyłku... ja miałam rozpuszczalne szwy i dopiero jak zaczeły się rozpuszczac, to przestało mnie tam ciągnąć... a tak to wczesniej, to jakas masakra była 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Ja dziś jakoś się w nocy męczyłam, bo tak gorąco było, że nie umiałam spać..
No i dziś też świeci słoneczko i jest upalnie. Jak dla mnie okropnie 😁 😁 Bo nie dość, że gorąco to straaaasznie duszno jest i to mi chyba najbardziej przeszkadza. Nawet stopy mi spuchły 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Inez 😘
Ciekawe czy Twój Synek nie będzie z tych przekornych... 😉
Ale i tak smacznego Ci życzę 🤪

Diviana trzymam kciuki za Twój plan na dzisiejszą noc 🙂

Paloma za Ciebie też 😉

A to OCT to już jest wywoływanie porodu?
Bo u mnie to jakoś szybko praktykują 🤢


dzięki Mapa, niestety u mnie się nic nie ruszyło, więc dalej czekam 😞 Mam nadzieje że u Diviany Lepiej 🙂
Na pewno odwiedzę dziś dziewczynki w szpitalu na Solcu, bo jadę na KTG, ale nie wierzę, że coś się wydarzy 🥴

OCT jest to test skurczowy – tzw. test oksytocynowy, stresowy. Wykonywany jest w przypadku nieprawidłowości wyników KTG lub NST. Polega na podawaniu we wlewie kroplowym odpowiedniej dawki oksytocyny, w celu wywołania czynności skurczowej macicy, przy jednoczesnym przeprowadzaniu zapisu KTG. Indukcja czynności skurczowej ma na celu stworzenie warunków podobnych do tych, jakie nastąpią w trakcie porodu. Test skurczowy pozwala na ocenę reakcji tętna płodu na skurcze macicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paloma dziękuję :*
Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrów Dziewczyny od nas 🙂

Kurcze mi to OCT chcą już robić w piątek 😞
Ja chcę szybką akcję zanim to nastąpi!!!!

aasia powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny mam do was pytanko..

CZy jak stawiałyście sie na poród dos zpitala to wymagano od was podbitej legitymacji ubezpieczeniowej czy wystarczał druk RMUA z ost miesiaca???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 😞
Wczoraj nie udzielałam się na forum bo dopadł mnie zator piersi 😞 Nie dość, że miałam czerwoną, gorącą i bolącą pierś to temu wszystkiemu towarzyszyła gorączka 38,5 okropny ból głowy i dreszcze. ehhh masakra, czułam się jak po zderzeniu z ciężarówką. uppsss wybaczcie za porównanie hehe. Dopiero dzisiaj lepiej się czuje. Nie życzę nikomu tych dolegliwości.
Za jakąś godzinę ma mnie odwiedzić położna środowiskowa. Bo nie mam siły i możliwości z dwójką szkrabów z tego czwartego piętra się z człapać.

Aaaa i chciałam się Wam pochwalić, że mojemu Szymkowi dziś w nocy odpadł pępek. Tak tak dopiero po tak długim czasie. Już zaczynałam się martwić. Bo Kubusiowi odpadł kilka dni po urodzeniu.

Trzymam kciuki za Was kochane brzuszki. Co byście się już wypakowywały 🙂 🙂 🙂
I za wizyty lekarskie też może wpłyną i rozkręcą akcję porodową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto córeczka Paninki Lilianka 🙂 🙂
Paninka serdecznie Was pozdrawia i przesyła całusy. I również trzyma za Was kciuki.
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/Zdjcie004_harwsas.jpg/][IMG]http://s4.ifotos.pl/mini/Zdjcie004_harwsas.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...