Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Madalena, a wiadomo ci coś na temat skuteczności niemieckich kropelek na wzdęcia i kolkę SAB SIMPLEX? Ja je zamówiłam bo widzę, że pomimo tego, że podaję Espumisan, moją córcię męczą gazy. To chyba nie jest kolka bo nie widzę, żeby ją bolało, ale jak gazy wędrują jej po brzuszku to czerwienieje na buzi i troszkę się pręży i stęka.
Kilka osób mi już polecało te kropelki, na necie też mają dobre opinie.
Jeśli któraś z was je już wypróbowała to dajcie mi proszę znać jak się sprawują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Daniela, jak patrzę na zdjęcie twojej córci to mi się paszcza sama śmieje.
Fryzurkę ma odlotową 😁 😁 😁 Chyba jeszcze nie widziałam jeszcze noworodka z taką burzą włosków 🙂 Cudna jest ta twoja córcia 😘 😘 😘
Teraz obie twoje córcie mają imponujące włosy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
No kurcze, czy tylko ja tu dziś jestem? Tylko moje posty jeden za drugim?
Halo mamy - śpicie czy karmicie?


czekamy na skurcze 😁 😁 😁
a tak poważnie ja szukam sobie od rana zajęcia, bo nie wysiedzę w miejscu, może jak się trochę więcej poruszam to coś ruszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
Gwiazdkanaj,Mapa,Diviana,Paloma,Aasia - gratuluje z całego serca, super 🤪 🤪 🤪

My dziś nocka w miarę spokojna, mała wstawała chyba 3 razy na jedzenie i dwa razy budziła ją czkawka.......już sama nie wiem co z nią jest... ma cieplutko, na noc zamykam wszystkie okna, a ona czkawkę ma co chwila 😮 😮 😮 Mimo podania cyca i owinięcia w kocyk dalej ją meczy....


A jak wasze maluszki przesypiają noce????

Existence - ja całym sercem ciebie wspieram byś nie została na końcu listy 🙂 W końcu miałyśmy termin na ten sam dzień 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

existence napisał(a):
kiedy widziałyście ostatni raz malstep? tydzień temu jak zauważyłam \"zniknięcie\" Fogi okazało się, że była na porodówce...
Jeżeli w tym tygodniu też tak będzie to pOxia zostaniemy na końcu i Twoja lokata zmieni się z 3 na 2 (od końca)


Ja to myślę, że Monika też już mogła urodzić - chyba też dawno jej u nas nie było.
Trzymam kciuki za was - nierozpakowane. I życzę żeby czas do godziny 0 szybciutko mijał.
A najlepiej jakbyście już dziś pojechały urodzić, albo nie - w niedzielę - będzie chłodniej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂
My dziś nocka w miarę spokojna, mała wstawała chyba 3 razy na jedzenie i dwa razy budziła ją czkawka.......już sama nie wiem co z nią jest... ma cieplutko, na noc zamykam wszystkie okna, a ona czkawkę ma co chwila 😮 😮 😮 Mimo podania cyca i owinięcia w kocyk dalej ją meczy....



Foga
, ale czkawka pojawia się nie tylko wtedy gdy dzidziusiowi jest chłodno. Wynika to z niedojrzałości ukłsdu pokarmowego i moim zdaniem jest całkiem normalnym objawem u niemowląt - po prostu poczekaj aż sama przejdzie.
Moja córcia ma czkawkę zwykle po jedzeniu, do kilku razy dziennie.
Hanka budzi się w nocy 1- 3 razy, dostaje papu i znów zasypia, nie mam problemów z nocnym spaniem (odpukuję w niemalowane)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpisałam Wam wieści i pobiegłam karmić 😉
Byłam też na porannych zakupach na śniadanko 😁 😁 😁
agusiakowalczyk mocno Was pozdrawia. Przesłała mi zdjęcie Szymonka, więc jak znajdę chwilkę to Wam wrzucę fotki! Piękny wysyp mamy w tych ostatnich dniach!

Biegnę wstawić pranie i ogarnąc mieszkanko puki Lenka śpi!
W szpitalu spała po 4-5 godzin a w domku po 1,5-2 się budzi i cycuś i rączki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane mamusie 😁
Ja jestem jestem.... od wczoraj nie maiałam netu i dlatego nic nie pisałam.
Ale nadal w dwupaku,i nic się zbytnio nie dzieje.
Ale jestem w szoku jak czytam ile mamuś urodziło.JUUUUUPIIIIIIIIIIIIII 🤪 🤪 🤪
DLA WSZYSTKICH SERDECZNE GRATULACJĘ!!!!!

KTO NASĘPNY.....? MOŻE JA? 🤪 🤪 już nie mogę się doczekać ,bo plecy tak mnie bolą że ledwo chodzę,właściwie tylko jak siedzę to mnie nie boli;-(
TO ile nas zostało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
pozostałe 6 mamus .. nic nie nazekacie ... tak dobrze sie czujecie ?? ... bo ja to okropnie ;(

Ja dobrym samopoczuciem od dłuższego czasu nie mogę się pochwalić. Od połowy ciąży puchną mi palce, teraz dodatkowo stopy. Od kilku tygodni wysiadają mi kolana, nie mogę swobodnie usiąść, wstać, chodzić po schodach. Do tego ten olbrzymi brzuch, upały, problemy ze snem... jednym słowem koszmar.

I ta świadomość, że zostało nas już 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha mamusie kochane,napiszę już teraz gdybym znowu z netem miała problemy tak jak wczoraj I bym już do Was nie zajrzała.
Jutro rano idę do lekarza i na KTG.Czy coś się będzie działo czy nie mój lekarz w niedziele ma dyżur w szpiyalu w którym rodzę i raczej na 99% będzie chciał mnie położyć,WIĘC MOŻE FRANEK W NIEDZIELE BĘDZIE JUŻ Z NAMI 🤪 🤪
Chyba że zechce wcześniej się wykluć;-)
Jakby co mam tel do Magdaleny wpisany w komórce i dam jej znać co i jak;-)
A teraz idę sprzątać domek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamusie, a czy wy macie jakiś sposób na potówki? Ksawier dostał ich sporo na buzce i szyjce... bidulek tak się poci, że nawet jak go karmię to zaraz ma cały kark i włoski mokrusieńkie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...