Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

w zasadzie to wszystkie miesiące tego rocznika przeszły na mamusie - na niektórych były głosowania, ale i tak jednogłośnie wszystkie dziewczyny decydowały się przejść.
Ahhh... no poza kwietniówkami 🙂
Ścielę tam dla Was fajne gniazdko 😉 Pod każdym nickiem na forum jest opis z wiekiem dzidziusia oraz z linkiem do kalendarza rozwoju dziecka. Ale oczywiście to Wy decydujecie ostatecznie gdzie chcecie pozostać.
A dlaczego tak mi na tym zależy? Dlatego, by oddzielić portal dla ciężarnych od portalu dla mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

admin napisał(a):
w zasadzie to wszystkie miesiące tego rocznika przeszły na mamusie - na niektórych były głosowania, ale i tak jednogłośnie wszystkie dziewczyny decydowały się przejść.
Ahhh... no poza kwietniówkami 🙂
Ścielę tam dla Was fajne gniazdko 😉 Pod każdym nickiem na forum jest opis z wiekiem dzidziusia oraz z linkiem do kalendarza rozwoju dziecka. Ale oczywiście to Wy decydujecie ostatecznie gdzie chcecie pozostać.
A dlaczego tak mi na tym zależy? Dlatego, by oddzielić portal dla ciężarnych od portalu dla mam.

na pewno tam przejdziemy 🙂 zresztą wiele z nas jest już tam zalogowane 😎 i nawet mamy założony wątek "sierpnióweczki 2011" 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
siehankowa napisał(a):
adminku, teoretycznie zostało 7 nierozpakowanych 😉 ale zobaczymy jakie będą wieści z rana 😁

6 kochana,jedną gdzieś przeoczyłaś;-)
Jeszcze : existence, Poxia , Inez , Andzelika ,monika835 i Ja

oj, to musiałam kogoś popminąć ☺️ ale to przez to, ze taki nagły rozpakunek się zrobił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór 😆
ja tak na chwilke jeszcze...
byliśmy dzisiaj na badaniu bioderek i wszystko w porządku,a że malutka ma dopiero 4 tygodnie to za 6 tyg.jeszcze na kontrolę 🙂
JUSTYNA 891 GRATULACJE
u nas tez okropny skwar i na spacer pojechaliśmy dopiero koło 17...w samym rampersiku
okien na noc nie otwieram bo u mnie straszne przeciągi,a spać Tosia chodzi w body z krótkim rekawkiem i skarpetkach

dobrej nocy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
My nadal w dwupaku i nie widzę żadnych znaków aby miało być inaczej.

ROZPAKOWANYM MAMUSIOM GRATULUJĘ 🤪 🤪 🤪

p0xia ja również mam wszelkie dolegliwości takie jak Ty. Najgorsze są opuchnięcia. Moje stopy przerażają wszystkich co je zobaczą 🤢 Na szczęście ciśnienie i mocz w normie (byłam dziś u położnej) więc wszystko jest ok.
Wszyscy już błagają Tymka o wyjście, a on ani rusz 😉

DOBRANOC KOBIETKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂 Nareszcie wrócił Brzuszek 😁 😁 Totalne uzależnienie 😁 😁

EXISTENCE POWODZENIA !!!! OBY SZYBKO POSZŁO

U nas zimny wiatr wieje i ogólnie zimno dzisiaj. Wczoraj byłam z Tosią na spacerku ale był to spacerek 30min i chyba męczył ją ból brzuszka bo płakała, uspokajała się na troszkę i znowu w płacz 🤢 🤢
Dzisiaj za niedługo też się wybieramy

Aniołek
powodzenia i dużo zdrówka !!

Jeszcze chwila a na mamusie przejdziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
brzuszek wrócił 🤪

Hehe no i po co ????

A już domowiłyśmy się na sierpnióweczkach 🤪 🤪 🤪

bo ja uzależniona już od brzuszka jestem 😜 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

existence szybkiego porodu życzę 😘 😘 😘

ulala masz termin porodu jak ja (a raczej miałaś 😜 ) więc nie jestem sama 🙂

U mnie nic się nie dzieje, krzyż mnie boli, brzuch boli ale czopa i skurczy brak. Mówiłam, że przeskoczę wszystkie dziewczyny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, no rzeczywiście - brzuszek wrócił, ale teraz to musimy postanowić gdzie piszemy. Bo ja trzech forów to na raz nie obsłużę 🤔
Sierpnióweczki czy brzuszek, a po ostatnim porodzie mamusie. net?

A i chciałam wam napisać, że dostałam sms-a od Malstep (trochę przez przypadek, bo skierowany był do Madalenki, ale i tak było mi miło 🙂 🙂 🙂)
Malstep wróciła do domu w dwupaku, bo na ktg nie wyszły żadne skurcze.
Myślę, że wkrótce sama się odezwie. Sms-a napisała, bo myślała, że tylko ona ma problemy z wejściem na forum brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, właśnie doczytałam - Existence rodzi 😁 😁 😁
Powodzenia, niech maleństwo szybko i bezboleśnie powita się z tą stroną świata.

I jeszcze się pochwalę - od dwóch dni moja córcia przesypia całe noce 😁 😁 😁 Zarówno wczoraj jak i dziś obudziła się dopiero koło 6 rano. Normalnie wypas mam ze spaniem 🙃 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez fajowe foto 🙂
Jo-aneczka a karmisz tylko piersią?? czy butlą??
Ja się wybrałam na spacerek, trwał godzinkę i cały dół mnie boli 🤢 🤢 masakra

Właśnie , właśnie gdzie będziemy teraz pisały??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Pati123 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Siehankowa moja Nadia dostałą potówek już w szpitalu i położne mówiły, abym poczekała aż potówka się dobrze wybuduje, a potem na gazik nalała spirytusu 70% i przemyła tak,aż zejdzie biały czubek i za jakiś czas można zasypać np puderkiem. Ja tak robie bo moja Nadia ma potówki na szyjce bo wcina dosyć sporo i druga broda jej urosła i tam się poci, a dodatkowo ma potóweczki jeszcze za uszkami...ten sposób w naszym przypadku zdał egzamin na 6 🙂 A z kolei moja szwagierka też miała problem z potówkami u synka to kąpała w nadmanganianie potasu, ale mówiła,że ten sposób w ich przypadku średnio skuteczny....Je też kąpię w Oilan 🙂.

też słyszałam o tym spirytusie, ale troszke boję się przemywać nim buzkę... ale skoro mówisz, że ten sposób działa, to może spróbuję na karku i na uszkach, bo tam tez ma potóweczki...


Spróbuj i zobacz jaki rezultat daje, a jeżeli chodzi buzięto może próbuj nadmanganianem 🙂

Pati, a taki spirytus kupe w aptece? to jest taki sam jak spirytus salicylowy?



Siehankowa normalny spirytus kupujesz w sklepie monopolowym np i rozrabiasz go z wodą w proporcji 2 kieliszki spirytusu jeden kieliszek wody. Przepraszam,że dopiero teraz odp ale nie miałam dostępu do brzuszka.
Jeszcze sątakie gotowe w aptece waciki nasączone spirytusem ale ja ich nie stosowałam więc się nie wypowiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...