Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja swoją mała karmię na żądanie. Czasem co godzinę, czasem trzy, a w nocy nawet do pięciu 🙂
Dzisiaj byłam na ściągnięciu szwów i nie wiem jakim cudem, ale z trzech szwów został mi jeden i to taki najbardziej widoczny 😞 No i muszę jechać jeszcze raz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
Ja swoją mała karmię na żądanie. Czasem co godzinę, czasem trzy, a w nocy nawet do pięciu 🙂
Dzisiaj byłam na ściągnięciu szwów i nie wiem jakim cudem, ale z trzech szwów został mi jeden i to taki najbardziej widoczny 😞 No i muszę jechać jeszcze raz 😞

a moze ci go zostawili, zeby sie sam rozpuscil... przeciez by zauwazyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Ja swoją mała karmię na żądanie. Czasem co godzinę, czasem trzy, a w nocy nawet do pięciu 🙂
Dzisiaj byłam na ściągnięciu szwów i nie wiem jakim cudem, ale z trzech szwów został mi jeden i to taki najbardziej widoczny 😞 No i muszę jechać jeszcze raz 😞

a moze ci go zostawili, zeby sie sam rozpuscil... przeciez by zauwazyli

No właśnie się dziwię, szczególnie, że położna w trakcie szycia mówiła mi, że mam rozpuszczalne szwy, a teraz mi powiedzieli, że trzeba je ściągnąć...No i ten jeden zostawili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nadal się toczę i nie wiem co jeszcze napisać, bo jak na razie nie jestem w Waszych mamusiowych tematach 😉 Mam nadzieję, że szybko do Was dołączę, bo naprawdę sił mi już brak (a na wadze 26kg na plusie 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann dziękuję 🙂 A Twojej Hani stuknęło 2tygodnie 🤪ale ten czas leci.....

Inez współczuję Ci coś się Tymkowi nic a nic nie spieszy 😮

Ja właśnie walczę z Tosią i to pierwszy raz, chyba ją brzusio boli 🤢 Wykąpana o 19 najadła się i zasnęła, po godzince się obudziła z płaczem, pręży się, wygina, dałam cycusia trochę się uspokoiła za to teraz czkawka ją dopadła..... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Ja nadal się toczę i nie wiem co jeszcze napisać, bo jak na razie nie jestem w Waszych mamusiowych tematach 😉 Mam nadzieję, że szybko do Was dołączę, bo naprawdę sił mi już brak (a na wadze 26kg na plusie 😮 )

oj jak ja doskonale Cię rozumiem,ja też nadal się toczę 😁 😁 😁 i tak fajnie mi się czyta przeżycia mamuś ze swoimi maleństwami,ale ja też już chcę........ehhhhh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, moje panny, póki co, to zachowują się podobnie, w nocy śpią a w nocy chcą się dużo nosić.
I powiem szczerze, że chciałabym żeby młodsza była podobna do starszej bo w sumie to z Emilką nie miałam wielu problemów.
Aneczkare - a ta maść, o której piszesz to jakie ma zastosowanie - na kolki jest? Ja cały czas drążę ten temat, bo nie do końca jest to dla mnie jasne.
Paninka - na prężenie, przechodzenie gazów i trudności w oddawaniu bączków polecam Sab Simplex. Pisałyśmy już o nim na forum, ale ty wtedy chyba jeszcze byłaś w szpitalu i może nie doczytałaś.
Ja początkowo zaczęłam podawać Espumisan, ale nie zauważyłam jakiś szczególnie pozytywnych zmian.
Sab Simplex to kropelki sprowadzane z Niemiec, niestety nie można ich kupić w naszych aptekach, ale są dostępne w necie (jeśli będziesz zainteresowana to wyślę ci namiary na sprawdzonego sprzedawcę).
Ja ich używam dopiero kilka dni, ale męczące gazy minęły.
Skuteczność potwierdziła też Madalena bo używała ich przy Kubusiu.
Daniela - ty pisałaś, że Gabi miała kolki. Kiedy dostała tych kolek?? tzn ile wtedy miała tygodni. Przeczytałam gdzieś, że zwykle kolki się ujawniają do 3 tygodnia życia dziecka. Zastanawiam się czy jeszcze teraz mogą się u mojej córci pojawić, czy też zagrożenie minęło (wczoraj Hania skończyła miesiąc)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Daniela, moje panny, póki co, to zachowują się podobnie, w nocy śpią a w nocy chcą się dużo nosić.
I powiem szczerze, że chciałabym żeby młodsza była podobna do starszej bo w sumie to z Emilką nie miałam wielu problemów.
Aneczkare - a ta maść, o której piszesz to jakie ma zastosowanie - na kolki jest? Ja cały czas drążę ten temat, bo nie do końca jest to dla mnie jasne.
Paninka - na prężenie, przechodzenie gazów i trudności w oddawaniu bączków polecam Sab Simplex. Pisałyśmy już o nim na forum, ale ty wtedy chyba jeszcze byłaś w szpitalu i może nie doczytałaś.
Ja początkowo zaczęłam podawać Espumisan, ale nie zauważyłam jakiś szczególnie pozytywnych zmian.
Sab Simplex to kropelki sprowadzane z Niemiec, niestety nie można ich kupić w naszych aptekach, ale są dostępne w necie (jeśli będziesz zainteresowana to wyślę ci namiary na sprawdzonego sprzedawcę).
Ja ich używam dopiero kilka dni, ale męczące gazy minęły.
Skuteczność potwierdziła też Madalena bo używała ich przy Kubusiu.
Daniela - ty pisałaś, że Gabi miała kolki. Kiedy dostała tych kolek?? tzn ile wtedy miała tygodni. Przeczytałam gdzieś, że zwykle kolki się ujawniają do 3 tygodnia życia dziecka. Zastanawiam się czy jeszcze teraz mogą się u mojej córci pojawić, czy też zagrożenie minęło (wczoraj Hania skończyła miesiąc)?


u Gabi to już na2gi dzień po porodzie pojawiły sie dolegliwości i trwały 3mce 🤢 jedna wielka masakra 🤢 🤢 a ja dalej z Tosią walczę.... się męczy biedaczka chyba też ten Sab zakupię bo na razie podaję 2gi dzień BioGaję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka to jest maśc na kolki,też się zastanawiam jak to jest z tymi kolkami,ja słyszałam ,że ujawniaja się po 3 tygodniu i trwają do 3 miesiąca.Ja ta maśc stosuję zapobiegawczo.Znajoma mi ją poleciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w dalszym ciagu nie mogę się zarejestrować na mamusiach 😞
Pojawia się komunikat ,że taki uzytkownik juz istnieje 🥴
jola a tobie się udało zalogować??
admin proszę o pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep ja miałam wizytę u położnej w dniu terminu, ale to tylko takie standardowe badania bez badania ginekologicznego (ciśnienie, mocz, tętno dziecka). Położna powiedziała, że jeżeli do dzisiaj nie urodzę to mam zadzwonić do szpitala i pytać co dalej. Zadzwoniłam i mam przyjść na wizytę w czwartek, ale nie wiem co będą robić. Do tej pory nie miałam robionego KTG i nie byłam badana ginekologicznie (od jakichś 2 miesięcy) 😮 😮 😮 Ale to tak właśnie tu jest.

Dziś mały tak mi siedzi na pęcherzu, że prawie nie schodzę z toalety. I wypycha się, normalnie czuję jak próbuje wyciągać nóżki i nie ma miejsca, a ja nie wiem już jak siadać i leżeć żeby było mi wygodniej 😞

DOBRANOC KOBIETKI

Daniela mam nadzieję, że Tosi zrobi się lepiej i da Ci pospać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez, życzę ci żebyś dziś w nocy sobie odpoczęła i spokojnie pospała, a jutro z samego rana pojechała na porodówkę. A do kiedy twoja mama z teściówką zostają?
Jejku, Tymek, wyłaź już bo wszyscy na ciebie czekają 🤔

Daniela, info o kropelkach na sierpnióweczkach - napiszę na forum

Diviana - dobrze, że już jesteście w domu. Jak już sobie zorganizujesz przewrócony do góry nogami świat to wracaj do nas 🙂

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

Tosia po wczorajszym dawaniu czadu od przed 20 do przed 23 jakoś zasnęła i spała do 5.30 😮 więc ja się jako tako wyspałam 🙂 a w międzyczasie obudziły mnie koło 4 "bimboły" 😜 😁
Jo-aneczka zaraz zerknę i dzięki kochana 😘 trza się jakoś ratować 😉
Inez przesyłam moc 😘 😘 i trzymam kciuki za Was
Diviana witaj w domku jak po pierwszej nocy?

U nas dzisiaj zimno, wiatr wieje. Na jakiś spacerek później trzeba się wybrać a ja kompletnie nie wiem jak tą moją córcię ubrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...