Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie :-)
U mnie nadal dwupak ale coś zaczyna się dziać. Od soboty pojawiły mi się skurcze w pachwinach i chyba zaczął mi odchodzić czop. Jutro mój lekarz prowadzący wraca z urlopu i zobaczymy co mi powie.
Chciałbym już urodzić :-)
A Wy tak fajnie piszecie o waszych maleństwach, że już nie mogę się doczekać kiedy swoje przytulę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Daniela, ja składałam do ZUS-u wniosek o zasiłek macierzyński. Jak chcesz wyślę ci na maila wzór podania (ja wnioskowałam od razu o dodatkowe 2 tygodnie urlopu) tylko napisz mi na sierpnióweczkach twój adres mailowy.


Jo-aneczka ok napiszę do Ciebie na sierpnióweczkach a czy wiesz że jeśłi terminem wchodzisz na styczeń to można wnioskować o dodatkowe 4tyg. I powiedz mi ja zwolnienie miałam do dnia porodu czyli do 24.08 a urodziłam 22.08 to od której daty mam pisać o macierzyński??


Macierzyński zaczyna się od dnia porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie po długiej przerwie, aż wstyd się przyznać, ale jakoś nie miałam po drodze do komputera(nie chciało mi się go nawet włączyć)

Widzę, że tabelka już prawie zapełniona więc gratuluję wszystkim mamą i trzymam kciuki za ostatnie dwa brzuszki żeby szybko się rozpakowały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
lydziaa84 ale cudne zdjęcie 🙂


koleżanka robiła nam małą sesyjkę i właśnie dostałam pierwszą fotkę- już nie mogę doczekać się reszty 🙂


Cudo!!! Twoja koleżanka zdolna niesłychanie 🙂 Piękne ujęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
lydziaa84 ale cudne zdjęcie 🙂


koleżanka robiła nam małą sesyjkę i właśnie dostałam pierwszą fotkę- już nie mogę doczekać się reszty 🙂


Cudo!!! Twoja koleżanka zdolna niesłychanie 🙂 Piękne ujęcie 🙂

lydziaa, wow , cuuuudooowne zdjęcie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 U nas dziś ciężki dzień. Zalogowałam się na brzuszek po 11.00 i od tej pory nie miałam czasu by napisać posta.
Gratuluję wszystkim nowo rozpakowanym mamom 🙂 🙂 🙂
Za Malstep trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂
Lydzia fotka super 🙂
Jola nie byłam dzisiaj, bo mąż mi zabrał auto, a niestety mamy jedno. Wybiorę się chyba jutro, albo dopiero pojutrze, bo w czwartek rozpoczęcie roku szkolnego i będę miała jutro trochę zajęć. Ten szew co mi zostawili to z wszystkich najbardziej widoczny był, więc jeszcze bardziej mnie to dziwi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to mam szczęście roznosić takie wieści heh 🙂

Inez urodziła 🙂 😁 🤪 🤪

Dostała skurczy o 2 w nocy a urodziła za min 16 🙂 Poród ciężki, synek waży 3.640g i mierzy 51 cm.
Przesyła buziaki dla wszystkich dziewczyn 🙂 😘
[color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju, Tymek wreszcie posłuchał. Inez - bardzo się cieszę i gratuluję.
Właśnie miałam pisać, że dziś cię nie było na forum więc może rodzisz, he, he.

A Malstep przesyła wszystkim mamusiom pozdrowienia, jest już w szpitalu i leży pod ktg. Jutro lekarz podejmie decyzję czy to już pora na przywitanie Franka czy też Malstep jeszcze musi się uzbroić w cierpliwość.

Madalena, przy dobrych wiatrach, jutro zapełnisz ostatni wolny wiersz na sierpnióweczkach. Eh, trzeba to będzie jakoś uczcić 😁

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🤪INEZ GRATULUJE
Malstep trzymam kciuki

Tosiulek też śpi, my jeszcze walczyliśmy z drugim pokojem, syf niesamowity wszystko z szafek powywalane bo meble przenosiliśmy..jutro czeka mnie porządkowy dzień.....ech

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, które nie mogły zalogować się na mamusie.net od dzisiaj nie powinno być już żadnych problemów oto wiadomość od Super Admina,który nie pozostawił Was bez pomocy.

"Po awarii serwera nie wszystko od razu wróciło do normy (serwer był przez weekend instalowany od zera, a wszystko co na nim było, było przywracane z awaryjnych kopii). Do dzisiaj były problemy z automatycznymi powiadomieniami przez e-mail, czyli system nie mógł rozesłać linków aktywacyjnych do świeżo założonych kont.
Dzisiaj do wszystkich powinny trafić zaległe e-maile z linkiem aktywacyjnym.
Pozdrawiam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!
ja tez gratuluje Inez i czekam niecierpliwie na Franka Malstep 🙃 🙃

a u nas problemow brzuszkowych ciag dalszy 🥴 od 4 Lilka budzila sie co godzinkie z placzem bidula, na szczescie po chwili masazu brzuszka i dostawieniu do cyca chociaz na troszke usypiala, teraz spi 1,5 godziny i mam nadzieje ze troszke jej juz przeszlo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...