Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry
Udało mi się Was trochę doczytać, bo Moje kochane maleństwo sobie grzecznie śpi. W nocy nam trochę marudził, a właściwie to zachowywał się jakby obraził się na swoje łóżeczko i budził się kiedy próbowaliśmy z m. Go tylko do niego przełożyć, wiec większa część nocy przespał z nami. Jednak teraz już mu przeszło i śpi u siebie 🙂 🙂 🙂

Czy was też tak koszmarnie boli krocze, że nie możecie sobie znaleźć wygodnej pozycji??? I wczoraj jak zaczęłam się śmiać to zaczełam też płakać z bólu 😞 😞 😞

Czy jak przystawiacie maleństwa do piersi to też tak macie że pierwszych kilka pociągnięć jest bardzo bolesnych???

Malstep teraz czekamy już tylko na Was i trzymamy kciuki!!!! 🤪 🤪 🤪
Crazzyy Trzymaj się, życzę dużo sił i zdrówka 🙂 🙂
lydziaa84 cudne zdjęcie w avatarku 🙃 🙃 🙃
Inez bardzo się cieszę i gratuluję 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Dzień Dobry!!!

Existence, Poxia - gratuluję 🙂

Dziewczyki, powioedzcie mi czy tez macie tak, że nie leci wam juz krew i nie leci a jak w którymś momencie chluśnie to masakra??? Bo ja już głupia jestem.. iby 10 dni po porodzie a mi chwilami chlapie jak z kranu, a później cisza.. boję się wyłazić na spacer z małą, co by jakiegoś krwotoku ie dostać... ja już chyba warjuję... a na dodatek coś małej jest bo od wczoraj śpi bardzo niespokojnie i targa się rączkami po twarzy oraz pręży... dziś nawet zwymiotowała...


Foga ja na przykład dużo mocniej krwawię po kazdym karmieniu, a pomiędzy mam tylko plamienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
jak bylam dzien po cesarce i juz wstalam to pierwsze co zrobilam to umylam glowe...sama jeszcze n nie bylam na silach to m. mi pomogl i wiecie co tesciowa powiedziala?ze to najgorsze co moglam zrobic bo dwa tyg po porodzie nie wolno moczyc glowy i ze teraz moj kregoslup juz do niczego sie nie nadaje i ze ....wypadna mi wszystkie wlosy 🤪 🤪 🤪tak mu nagadala ze biedny wyrzutow sumienie dostal 😁 😁 😁


uwielbiam twoją Teściową 🤪 🤪 🤪 🤪
moja długość włosów + dwa tygodnie niemycia = same wypadną pod ciężarem 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paloma21 napisał(a):


Czy jak przystawiacie maleństwa do piersi to też tak macie że pierwszych kilka pociągnięć jest bardzo bolesnych???


Dzień dobry,
Paloma, to normalne, że pierwsze pociągnięcia bolą. Mały ssak musi się odpowiednio zassać 😉
A mnie od wczoraj bardzo bolą brodawki - do tego stopnia, że zaczęłam córcię karmić przez nakładki silikonowe. Myślałam, że bolące sutki są "zarezerwowane" dla pierwszych dni karmienia ... a tu taka niespodzianka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Paloma jeśli chodzi o krocze to ja praktycznie nie moge siedzieć, tylko w pozycji połleżącej jest mi dobrze ale ból niesamowity. Ja nie wiem jak ty ale ja strasznie popękałam i mam mnóstwo szwów i to może dlatego bo wiem że jak tylko zaszyte jest naciecie to już tak nie boli mocno. Ja w piatek idę na ściągnięcie szwów i mam nadzieje że będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Paloma21 napisał(a):


Czy jak przystawiacie maleństwa do piersi to też tak macie że pierwszych kilka pociągnięć jest bardzo bolesnych???


Dzień dobry,
Paloma, to normalne, że pierwsze pociągnięcia bolą. Mały ssak musi się odpowiednio zassać 😉
A mnie od wczoraj bardzo bolą brodawki - do tego stopnia, że zaczęłam córcię karmić przez nakładki silikonowe. Myślałam, że bolące sutki są "zarezerwowane" dla pierwszych dni karmienia ... a tu taka niespodzianka.



dziękuje :*

jaka tu dziś cisza i spokój 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry.

Inez GRATULACJE
Malstep trzymam kciuki

lydziaa zdjecie super

paloma
mnie strasznie bola sutki na poczatku karmienia, az sie skrecam z bolu i nogami macham chociaz karmie przez silikonwe nakladki eh meczoce to jest...
smaruje kremem potem musze zmyc, a mala mi sie denerwuje, bo chce na juz, a ja musze miec wszystko przygotowane kocyk na ktorym ja karmie pieluszke nakladke i wode koniecznie a jak zapomne tel miec przy sobie to juz odcienta jestem 2 godziny 🙂

jo-aneczka a ty dlugo juz karmisz i cie dopiero zaczely bolec sutki , 😉 moze za plytko jej dawalas wystarczy kilka razy zle przystawic do piersi i juz bola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki

Inez moje gratulacje, wreszcie i na Ciebie przyszła kolej 🙂

My już dziś po pierwszym spacerku- ta pogoda mnie dobija nie wiem jak ubrać Szymka- jak świeci słonko to jest gorąco a jak zajdzie to zimno 🤢 mały już miał dość tego ciągłego przykrywania 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paloma, aasia, mnie krocze przestało boleć dopiero po prawie 3 tygodniach 🤢 ale ja miałam rozpuszczalne szwy i one strasznie ciagneły... i dopiero jak się rozpuściły to ból ustał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 😁

Inez gratulacje 😁 😁 😁
i czekamy na Franusia hihi - Malstep powodzenia

lydziaa84 jakie cudne zdjęcie...hmm muszę poszukać kogoś z trójmiasta i umówić się na taką sesję - niesamowita pamiątka 😜

Jutro jedziemy na wizytę kontrolna z wynikami morfologii - mam nadzieje że wszystko jest ok mimo podwyższonych kilku parametrów

Buziaki i miłego dnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta i Maluszki 😎 😎

Inez wspaniale - GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEE 🤪 🤪
Malstep czekamy z niecierpliwością na Franka 🤪
aasia jeżeli chodzi o krocze to w moim przypadku minal dokladnie tydzien i wszelkie dolegliwosci minely jak reka odjął 😉 także pewnie niebawem bedzie lepiej 😁
Ja również karmię Malutka przez osłonki silikonowe, na poczatku sutki byly w fatalnym stanie i tez smarowalam kremem, wietrzylam i przeszło ale kilka dni to trwalo. Teraz nie mam juz poranionych, jednak wciaz karmię w nakładkach 🙃 sadze ze w ten sposob Mala nie odczuje roznicy pomiedzy butelką a cycem Mamy 😜 i to guma i to guma, i to duze i to tez 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
INEZ GRATULUJĘ 🙂 🙂 🙂 🙂
Malstep powodzenia 🙂
Jo-aneczko fotki super 🙂 🙂 🙂
A mnie udało się dzisiaj załatwić becikowe 🙂 Ale wypłacają tylko raz w miesiącu -20, więc trochę muszę poczekać 🙂
A szew ma się rozpuścić lub sam wyjść, bo jest nacięty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja moja mala karmie dokladajac do cyca smoczek jakim byla dokarmiana w szpitalu, przez oslonki nie chce a ja nie mam sumienia ja dreczyc i uczyc a brodawek u mnie brak 😠

my tez dzisiaj po spacerku, pol godzinku w wozeczku polazilysmy po podworku Lilka caly czas oczy jak 5zl chyba jej sie podobalo bo nawet raz nie zamarudzila 😁 🙃

siehankowa i inne mamy posiadajace koty...jak wasze siersciuchy? moja sie obrazila i wyprowadzila do tesciowej, tylko na miche przylazi i zaraz ucieka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
paloma, aasia, mnie krocze przestało boleć dopiero po prawie 3 tygodniach 🤢 ale ja miałam rozpuszczalne szwy i one strasznie ciagneły... i dopiero jak się rozpuściły to ból ustał...

to mnie tez pocieszylas powiem szczerze 🙂 bo mnie ostatnio tez boli ale tylko jak chodze lub stoje tak mnie ciagnie do dolu dziwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
to super ann5353 ze zalatwilas becikowe 🤪
powiedz prosze dokad trzeba sie udac i z jakimi dokumentami 🙃 😁

k8, musisz mieć dowód osobisty, skrócony odpis aktu urodzenia dziecka oraz zaświadczenie od ginekologa, że byłaś na min. 1 wizycie (karta ciąży im nie wystarcza) a zaświadczenie to jest płatne 20zł...
becikowe załatwia się w opiece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

U nas nocka super mała zasnęła koło 21 i budziła się w nocy 1raz i 1raz nad ranem za to teraz nadrabia, brzusio ją boli i nie może zasnąć. Daje koncert 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa ale to zaswiadczenie od ginekologa bylo wymagane w zeszlym roku, teraz to sie chyba zmienilo. tak przynajmniej nam mowila polozna w szkole rodzenia.

jola, mój M. był załatwiać becikowe , najpierw bez zaświadczenia (wziął na wszelki wypadek tylko karte ciąży) i kazali mu donieść w ciągu 2 tyg. zaświadczenie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, nasza kotka obraziła się ale tylko na mnie 😜 wczesniej to do mnie przychodziła łasić się, a teraz chodzi tylko do mojego M. 😜 i nie ukrywam, ze smutno mi z tego powodu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Mamusie,

chciałam tylko zameldować, że jesteśmy z Liwką w domku, Mała zdrowa, tylko mamy koszmarne problemy z karmieniem, ja mam za mało pokarmu, Mała jest strasznym łakomczuchem, dokarmiamy ją sztucznym mlekiem, a do tego strasznie ulewa 😞 desperacko walczymy o rozkręcenie się laktacji i zajmuje nam to calą dobę wiec nie mam czasu dosłownie na nic 😞 mam nadzieje, że za kilka dni sytuacja się unormuje.

Zupełnie nie wiem co u Was 😞 Mam nadzieję, że wszystko dobrze i że jsteście już wszystkie rozpakowane 🙂

Pozdrawiamy i całujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ksawier w dzień obraził się na łóżeczko i chce tylko na rękach być 😮 zasypia na rękach, a jak chce przełożyć o do łóżeczka to nagle się budzi, oczy jak 5zł i zaczyna płakać 😮 więc biore go na ręce i od razu zasypia 😮 terrorysta jeden 😁 i tak już od 2 dni... a tu posprzątać trzeba i ugotować... a pomóc nie ma kto, bo m. do wieczora w pracy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...