Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a moja kocica właśnie oszalała 😮 biega z salonu do kuchni, do przedpokoju, znowu do salonu, ślizga się po panelach, bo w zakręt wejść nie może a do tego odbija się od ścian 😮 robi już tak chyba z 4 runde i uspokoić się nie może 😁 😁 😁 wariatka jedna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jejku nawet nie bardzo dzisiaj miałam czas na brzuszka.... 😞 sprzątanie, ganianie po mieście....a teraz Tosia koncert daje, chyba ma mega kolkę bo męczy ją od około 18 z przerwami....już nie wiem co robić 😞

Eleeza Mapa Andżelika witajcie 🙂
Inez powodzenia w karmieniu

DOBRANOC Oby noc była lepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kochane! 🙂
Niestety nie miałam jak do Was zajrzeć... 😞
Bardzo Wam dziękuję z wsparcie i gratulacje! 😁 Chyba dzięki Waszym kciukom mój poród był taki szybki 😁
My już się zaadoptowaliśmy w domu 🙂 Szymonek jest super grzeczny i przesłodki! 😁
Tylko mamusia coś nawala... Nie wiem, może dopadł mnie ten baby blues po prostu? Chociaż chyba zupełnie nie mam do niego powodów...
Więcej już nie piszę, bo straszliwie późno już, a ja powinnam się przespać.
Mam nadzieję, że teraz będę już miała trochę czasu, by do Was zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!
mala nocke przespala super, chyba kropelki zaczely dzialac bo juz ja brzuszek chyba tak nie boli 🙂 🙂 usnela o 20, 24 pobudka na cyca a potem dopiero o 6 🤪 az pampers nie wytrzymal ( albo tatus tak zalozyl 😉 ) bo bokiem juz polecialo... 🙃 tylko ja sie wyspac nie moge bo wystarczy ze ona westchnie a ja juz sie budze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

a Tosi wyszły jakieś krostki na buzi i zastanawiam się czy to nie potówki 😮 - ciekawe bo raczej ubieram ją lekko hmmm...jutro zapytam lekarza,dobrze że ta wizyta jest
czeka mnie dzisiaj prasowanie - cała sterta hehe
ciekawe jak tam malstep i ulala? czy dziś przytulą swoje skarby.....
miłego dnia mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ehhh nic nie doczytałam 😞 mieliśmy wczoraj stracha i bylismy z małą w szpitalu bo dostała biegunki to dlatego że najadłam się malin 😞 mam teraz ścisłą dietę i praktycznie nic nie mogę jeść 🤨 ale najważniejsze by mała się nie męczyła. Bidulka noce świetnie przesypia za to całe dnie marudzi 😞
Gratuluję dla wszystkich rozpakowanych mamuś, widzę że się posypały bobaski 🙂 już tylko maslep została 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!

A my dziś od 3.00 nie śpimy.... Mała coś marudziła i nie chciała spać... teraz też, dopóki jest na rękach to śpi a jak położę ją do łóżeczka to zaczyna się prężyć i dopiero przy cycu cisza... a cyca possa minutkę i wypluwa.... po prostu musi go polikiem dotykać bo inaczej płacz 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Norbert na rozpoczęciu roku szkolnego, Igor w przedszkolu, a my z Hanią zostałyśmy same 🙂
No i zabrałyśmy się za sprzątanie 🙂
Ale Hani już to sprzątanie zaczyna się nudzić, bo wierci się w łóżeczku 🙂
Chyba przyszedł czas na drugie śniadanko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 😘 🤪
u nas nocka i wieczor minely fatalnie - od 17 do 3 rano 😮 😮 😮 szalenstwo - krzyki, noszenie nawet nie pomagało, ale jak zdjęłam jej ciuszki od razu sie uspokoila - sadze ze pepuszek jej juz troszkę wadzi... 🤨 Bidulka 🤔 mam nadzieje ze niebawem odpadnie 😎
Teraz spi sobie jak aniołeczek. 🙂

a co do diety Pati to ja rowniez wczoraj wciagnelam jajko i widzisz jaka mialam noc 😮 🤢
a tak to jem chleb z szyneczka, rosolki, klopsiki, jakies biteczki, ziemniaki, kopytka, marchewke gotowana, kefiry, jogurty i biały serek - male urozmaicenie, ale coz zrobic 🥴

Mapa super ze juz jestescie 🤪
Inez wspaniale ze wszystko ok 😉 a pomoc siostry nieoceniona, zwlasza gdy Bidulko jeszcze nie jestes w pełni sił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diwiana - kurcze ja już sama nie wiem, co mam jeść... staram się urozmaicać troche to żarcie ale nic to nie daje, od kilku dni mała marudzi jak nie jest na rękach.... ech... a na dodatek trafiła nam sie położna, która nie ma pojęcia o niczym... przyjechała wczoraj już drugi raz i co ją o coś zapytałam, to nie potrafiła odpowiedzieć... Stwierdziła, że mam jeść dużó warzyw i owoców a jak zapytałam jakie mogę jeść to....... jak zaczęła wyliczać to w sumie nic mi nie zostao.. nawet jabłek i bananów zabroniła... więc mówię no to co w końcu.. a ona na to.. że no nie wiele mi do wyboru mi zostało... ech nie ma to jak kompetentna osoba na odpowiedzialnym stanowisku... Tak samo było z pępkiem Jagody - pytam ją co robić, jak krewka jej leci spod kikuta a ona, że to nic... 😮 😮 😮 I bądź tu człowieku mądry 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingae napisał(a):
Witam. Przepraszam że zakłócam spokój jednak mam pytanie. Czy któreś Dzieciątko było owinięte pępowiną wokół szyi i czy lekarz zadecydował o szybszym rozwiązaniu. Właśnie dziś dowiedziałam się że mój Maluch jest owinięty. Mam zaleconą cesarkę (inne powody niż pępowina) na 14.09 Czy powinnam nalegać na wcześniejszy termin czy zaufać lekarzowi?


Mój Szymek był owinięty pępowiną dwa razy wokół szyi i raz wokół barka, ale o zgrozo żadne usg tego nie dostrzegło, albo lekarz taka fujara się nie dopatrzył 😞 Na całe szczęście poród przebiegł expresem i nie wystąpiły żadne problemy. Synek urodził się zdrowy i dostał 10 pkt. w skali Apgar. Wiesz jeśli Twoja ciążą jest stale monitorowana i ktg wychodzi prawidłowo tzn. tętno dziecka nie słabnie to myślę, że wszystko będzie dobrze. Obserwuj też ruchy dziecka jeśli zauważysz, że słabną albo w ogóle ich nie odczuwasz to wtedy czym prędzej do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja na na razie też trzymam raczej dietę lekkostrawną. a moja polożna ostatnio stwierdziła, że gotując rosół powinien być, bez selera i pora i najlepiej żebym jadła tylko rosół, krupnik i jarzynową (ale chyba z samej marchewki i pietruszki :angry 🙂 do tego gotowanego kurczaka 😠 więc jej ładnie po przytakiwałam i dalej jem tak jak jadłam 😜 😜 😜 jak mnie wypisali i pojechałam na obiad do mamusi to się pomidorowej najadłam, a małemu później nic nie było, poszedł grzecznie spać 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...