Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewcynki dlugo mnie nie bylo widze ze tabela wypelniona.
Mamy problem zz mala dlatego nie zagladalam. 3 dni po wyjsciu ze szpitala zaczela nam raz na dobe baaardzo wymiotowac. Byly to chlustajace wymioty. Pojechalismy do pediatry a on nas skierowal do chirurga dzieciecego. Chirurg stwierdzil ze to moze byc zwezenie odwziernika ktore trzeba operowac - myslalam ze umre ze strachu. Kazal zrobic usg jamy brzusznej- to wyszlo dobrze przeweenia nie ma. ?Mala dostala syrop gatrotus baby ale on jakos nie pomaga. Dalej codziennie raz na dobe strasznie wymiotuje. Sa to takie wymioty ze sie dusi. Lekarka kazala jej pilnowac 24h na dobe.Niestety te wymioty czesciej wystepuja w nocy i mala nawet lezac na boku nie poradzi sobie z nimi - sa zbyt obfite i sie dusi. Mamy przy niej rodzinne dyzury bo nie dajemy rade z mezem jej non stop pilnowac jestesmy padnieci a jemu sie konczy urlop. Jutro kolejna wizyta u lekarza.Jestem juz zmeczona i zalamana.
Powiedzcie co jecie karmiac piersia bo w kazdej ksiażce jest na pisane co innnego. W jednej zeby jesc wszytko z kolei w nastepnej ze tylko drob, nie mozna nabialu owocow niczego surowego bo beda bole brzucha.Juz zglupiec mozna.
Na mamusiach tam gdzie sie wsyscy przenosza tez jestesmy pod nazawa sierpnioweczki 2011?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie sierpnióweczki po dośc długiej mojej nieobecnosci za co bardzo przepraszam.
Na początku chcę bardzo podziękowac za gratulacje, za pamięc o nas i za to że byłyście mi bardzo pomocne. Nie jestem w stanie nadrobic zaległości.
Wszystkim mamom gratuluję i życzę zdrowia.
Od powrotu do domu sama zajmuję się domem i dzieckiem co wypełnia mi czas po brzegi i stąd moja nieobecnośc nad czym bardzo boleje bo mi tęskno za brzuszkiem. Mąż już wrócił do pracy więc sami dajemy sobie radę. Po cesarce długo byłam bardzo słaba i choc na początku byłam nawet zadowolona z cesarki to teraz zmieniłam zdanie bo wydaje mi sie, że szybciej i łatwiej dochodzi się do siebie po naturalnym porodzie. Nie mówię już o oponie która została na brzuszku ale mam nadzieje, że to zejdzie, brakuje mi 4 kg do wagi wyjściowej. Nic to jednak wszystko znaczy gdy patrzę na syna. Jest zdrowy a to najważniejsze.
Wczoraj beksa mała tak mamie dał do wiwatu, bo cały dzień płakał z małymi przerwami bo kupki nie mógł zrobic. Zrobił o 23 i jak ręką odjął. Wczoraj zaliczylismy pierwszą wizytę lekarską nie licząc kontrolnej. Ropieje mu oczko więc mamy już za sobą pierwszą wykupioną receptę, maśc i kropelki. Przemywam też oczka rumiankiem.
Evelina ja jem nabiał, mięso wieprzowe, ser biały, troszkę zółtego, mleko z płatkami żytnimi i pszennymi, brokuły, marchew. Raczej wszystko co nie wzdyma, nie pikantne, chude wędliny i piję wodę niegazowaną, wczoraj pierwszą herbatę od wyjście ze szpitala.
Piezecie, że przenosicie sie na mamusie net. Jak to zrobic, żeby miec z Wami kontakt, bo też bym chciała, choc teraz to bardzo trudne ale nie chcę rozstac się z Wami.
Jak pomyślę o Was, ile razem przeszłyśmy to jakoś tak na sercu błogo się robi, że jest ktoś, w sumie obcy, ale nieobojętny.
Rysio teraz śpi, ale jak zając pod miedzą więc kończę bo obiad zjeśc trzeba a potem tylko cycuszek i karmienie. Cały czas je na żądanie i nie ma stałych pórkarmienia. Noce jednak przesypia ładnie bo np dziś od 22.30 do 6.00 To jego rekord. Dokarmiam jednak piersią jeden raz na noc, ale wczoraj nie zjadł butli, wystarczył cucuszek.
Pozdrawiam Was kochane dziewczyny. Buziaczki i duuuuuuuuużo zdrówka.
Bardzo chcę poczytac co się wydarzyło gdy mnie nie było. Może dam radę po troszeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
WITAM MAMUSIE 🙂

PO KOLEJNYCH PORZĄDKACH W SZAFIE CÓRKI
MAM DO SPRZEDANIA
KOMBINEZONY ZIMOWE 56-62-68
DRESIKI, BODZIAKI, SPODNIE, BLUZY, CZAPECZKI, RAJSTOPKI, SKARPETKI
A TAKŻE REWELACYJNĄ MATĘ EDUKACYJNĄ TINY LOVE DUET
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
siehankowa, pisałaś że używasz wózka Anmar Espace. Ja też zastanawiam się nad jego zakupem. Powiedz jakie masz spostrzeżenia na temat jego użytkowania?
Czy rzeczywiście wazy ok 12 kg? Czy koszyk na zakupy nie jest za nisko i nie zahacza o krawężniki? Jak z zawieszeniem - jest miękka amortyzacja? Budka cicho się składa? Jaka jest szer. wewnętrzna spacerówki oraz szer i długość gondoli?
Poza tym wszelkie uwagi Twoje mile widziane 🙂
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...