Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam!
właśnie zobaczyłam dwie kreseczki,czekałam i się doczekałam 😜
z moich obliczeń wynika że dzidziuś będzie w sierpniu,ale to jeszcze musi potwierdzić lekarz...
póki co czekam na inne sierpniowe mamusie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie no Kochana klapsa masz jak nie wiem 🙃....to ja się dowiaduję z innych wątków,że bądzie Dzidzia 😁......ale dobry ze mnie tropiciel,bo znalazłam wątek....
GRATULACJE KOCHANA.....I ZAGLĄDAJ TEŻ CZASEM DO NAS
Ale się cieszę i zazdroszczę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podglądnęłam wątek "4 tydzień" i .... jest nas więcej sierpniowych 🤪
pewnie dziewczyny czekają na potwierdzenie i do mnie dołączą 🙃
Nie mogę się doczekać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 😁

Ciągle sama 😞 hmmm.... sierpnióweczki gdzie jesteście??

Mdli mnie dzisiaj blee hihi,ciekawe jak to będzie dalej...każdą ciążę przechodziłam inaczej a to już ... 4 raz 😜 😜 😜

Pozdrawiam wszystkie mamusie co do mnie zaglądają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak ten czas leci. Jestem sierpnióweczką 2010 🙂 ależ to zleciało. Dowiedziałam się rok temu 14 grudnia na 100% po badaniu krwi że wreszcie po latach jestem w ciązy 🤪 🤪!! Ale od poczęcia uważałam i już 6 grudnia nawet lampeczki wina odmówiłam teściowej 😁 W Wigilię oficjalnie dowiedziała się moja rodzinka w tym 11 letnia wtedy córcia 🙂 Później był strach bo przeziębienie i gorączka 39 st. i groźba lekarza że "zarodek mógł obumrzeć", w styczniu krwiak -groźba poronienia ale się wchłonął i póxniej już OK 🙂 Bardzo pragnęłam tej ciąży ale musiałam "walczyć o nią" z chorobą i się udało! 11 sierpnia (3 tyg. przed terminem) URODZIŁ SIĘ KAMILEK 🙂 Cudowny jest mój synek i kazdego dnia dziękuje za niego! Pozdrawiam Wszystkie sierpniówki 2011! Cieszcie się pieknymi chwilami ciąży! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
witam!
właśnie zobaczyłam dwie kreseczki,czekałam i się doczekałam 😜
z moich obliczeń wynika że dzidziuś będzie w sierpniu,ale to jeszcze musi potwierdzić lekarz...
póki co czekam na inne sierpniowe mamusie 😆




GRATULACJE!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli1978 napisał(a):
Jejku jak ten czas leci. Jestem sierpnióweczką 2010 🙂 ależ to zleciało.



Tak czas szybko leci 😆 ja byłam również październikówką 2009 i samej nie chce mi sie wierzyć że mój skarb ma już 14 miesięcy 🙂 🙂 🙂

A teraz malutka fasolka ma 5 tygodni i wydaje się że sierpień jest taaaaaaki odległy ale pewnie śmignie szybko hihi 🤪

Pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wizyta dopiero 6 stycznia 😞 😞 😞 Ja się nie doczekam hehe...
Ale za to jutro idę na USG prywatnie,żeby zobaczyć moją fasolkę 🙃 🙃 🙃
Czekam dalej na sierpnióweczki...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁

witam w mroźny ranek ...
nie jadę jednak na USG 😞,stwierdziliśmy z mężem że może nic nie zobaczymy bo w ostatniej ciąży w 5 tygodniu widzieliśmy tylko pusty pęcherzyk a wizyta kosztuje 140 zł uch...wstrzymam się jeszcze i pójdę albo po świętach albo już w nowym roku 🤔
A na razie mdłości,mdłości,mdłości hihi wszystko podchodzi mi pod gardło no a wieczorami jestem zmęczona jakbym z kopalni wracała,czekam tylko aż mój smyk zaśnie i buch w poduchę 😜
Czekam dalej na Was sierpniowe mamusie...pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek chyba rzeczywiście nie ma sensu wydawac tyle kasy teraz - ja tez miałam USG w 5 tygodniu i tylko pęcherzyk było widac! A już w 8 tygodniu było na co popatrzec!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...