Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

He, he agapurka.
To o czym piszesz przypomina mi zachowanie mojego ojca.
Ja go pamiętam jako raczej surowego i powściągliwego ojca, a w stosunku do mojej córki, dziadziuś zachowuje się zgoła inaczej.
Co prawda hot dogi i pizza nie wchodzą w grę, ale słodyczy ile wlezie.
Gdybym nad tym nie czuwała to nieszczęście by było 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bardzo ładny 🙂
Paninka a z siostrami to już tak jest (chyba bo własnej nie posiadam), że nie posłuchają póki same się nie sparzą i nie dojdą do tego co się mówiło od początku, ale rozumiem zdenerwowanie ciągle powtarzającą się sytuacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi chca wlasnie laptopa zabrac...wiec chyba juz do was dzisiaj nie zajrze....
a i ni emusze jutro na pieszo do lekarza isc 😁 😁 😁 m. jedzie do pracy naszym autem ale mama zadzwonila ze pozycza mi swoje auto tylko mam najmlodsza 8letnia siostre do szkoly zawiezc...bardzo mnie to cieszy bo z 2 godziny musialabym isc nie liczac odstania u lekarza...a osrodek obok szkoly jest 🙃 🙃 🙃 🙃

do jutra brzuszki kochane!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Bardzo ładny 🙂
Paninka a z siostrami to już tak jest (chyba bo własnej nie posiadam), że nie posłuchają póki same się nie sparzą i nie dojdą do tego co się mówiło od początku, ale rozumiem zdenerwowanie ciągle powtarzającą się sytuacją.


irytuje mnie to ze ona to juz taka poparzona jest ze szok...i zamiast czegos sie nauczyc to coraz bardziej zakochana w tym dupku jest...przyjdzie sie zalic ale zlego slowa nie da na niego powiedziec....szkoda gadac juz mi zlosc przeszla...dziekuje Wam od razu mi lepiej bo troche glupio mi sie zrobilo jak ja praktycznie wyrzucilam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuchy 😎

Wpadłam wam tylko powiedzieć że z Magda wszystko dobrze. Była u lekarza. Powiedział że ma duzo odpoczywać i lezeć, bierze nospę forte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróciłam 😜 😜
Pogoda dalej felerna 😠 😠
Dobrze, że z Magdą wszystko ok, na pewno się uspokoiła 🙂 🙂
pOxia Powodzenia na wizycie! 😘 "Wysęp" to swoje USG hehe 😁
Paninka co do młodszej siostry, to ja również praktykuję 😠 Jak coś chce to jest dobra, a jak nie ma potrzeby to się z nią kłócę, że hohoh. Ale już się nauczyłam, że z nią trzeba ostro i nie działają na mnie nawet jej rozczulenia, bo wiem że jest to chwilowe. A jest tak wredna, że to się w głowie nie mieści 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzisiaj cały dzień na budowie.

Madzia
dobrze że wszystko dobrze 😘

Paninka co do młodszej siostry ja wiecznie słyszałam: " Daniela ustąp przecież jesteś starsza" ale mnie to denerwowało....wrrrr Siostra jest tylko 2 lata młodsza i jeszcze pamiętam że to był mój taki ogon wszędzie chciała ze mną chodzić...ależ ja tego nie znosiłam.

Na dzisiaj mówię Wam DOBRANOC do jutra


A moja mała wariuje dzisiaj cały dzień 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem już w domku 🙂
Marta dzięki za infi,dobrze że z Magdaleną jest oki 🙂
Paninka wiem co to znaczy młodsza siostra,ale jeszcze lepiej,hihi,bo od drugiej strony,ja mam 2 rodzeństwa,ale jestem najmłodsza.I dopiero po latach jak wydoroślałam i zrozumiałam co ze mną mieli 😁 😁.Tym bardziej że rodzice mnie strasznie rozpieszczali, jestem młodsza o 8 lat od środkowej siostry,i troszkę to pewnie wpadka była 🙂
mapa ja miałam grzybicę,ale jakby bezojawową,tzn.nie piekło mnie,nie swędzało,wyszło z rutynowych wyników badań,lekarz przepisał mi dopiero po sprawdzeniu tego co to jest właśnie czopki clotrimazolum i maść do smarowania też clotrimazolum i idealnie pomogło .Tylko tak jak mówie ja na pewno miałam grzybicę ale mnie nie piekło,więc nie wiem czy to Twoje to grzybic 🥴 🥴.Musisz uprosić lekarza o to żeby zrobił Ci posiew,bo inaczej jak może przepisać Ci leki nie wiedząc co to jest 🥴 🥴trochę nie bardzo,a bakterie i grzyby są różne i różnie się je leczy 🤨
Poxia -powodzenia na wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam młodszej (ani żadnej) siostry, ale jak tak czytam o waszych perypetiach to się uśmiecham (mimo, ze wasze kłopoty nie do śmiechu są)
Pewnie za kilkanaście lat moja starsza córa tez tak będzie na jakimś forum narzekać 😁 😁 😁 😁

Pozdrawiam wszystkie starsze siostry.

Dobranoc, do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchaski 🙂

Ja również ide lulać zaraz, chciałam tylko podzielić sie z wami dzisiejszymi obawami.
Cały dzień czekałam aż mały pofika mi w brzuszku, denerwowałam sie, że cos jest nie tak, bo sie nie rusza. zastosowałam broń - zjadłam wafelka - po słodkim zawsze fikał 😆...tym razem też ale jakoś tak....leniwie. Niedawno pojadłam winogronko....a tu nagle bum! 🤪 w okolice pępka 😁 i pare fikołków - od razu obawy zniknęły i się uspokoiłam...

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamusie!
ja dziś cały dzień u babci byłam, małego grillka zrobiliśmy i teraz jest mi bleee 🤢 🤢 🤢
Daniela - pogrzeb przeniesiony na jutro i chyba pójdę tylko na cmentarz... zmarłego na bank oglądać nie będę bo nigdy tego nie robiłam.. w kościele nie byłam od początku ciąży, więc i teraz nie pójdę... po prostu jest mi tam duszno i prawie mdleję..... A na cmentarzu chwilkę na nabożeństwie będę... W sumie jakoś szczególnie emocjonalnie nie przeżywam pogrzebów.. nie płaczę, nie szlocham więc chyba małej nie zaszkodzę.. a myślę że wypada wuja pożegnać..

Mapa - ja myślę, że to grzybica... ja też takie objawy miałam i te same leki co ty.... fakt, ze dość długo trwało leczenie ale w końcu pomogło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 cieszę się, że wszystko ok, dbaj o Was 😘


Diviana, Malstep, Foga oklaski dla Was 😘
W tym tygodniu powinnam mieć i wyniki cyto i moczu...

Foga a Ty to teraz w ciąży miałaś czy wcześniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa - w ciąży.... pierwszy raz właśnie takie piekące i swędzące... a drugi teraz niedawno... ale objawami były tylko upławy..... po prostu to się czepia i tyle.. mimo, ze dbam o higienę.. od niedawna biorę za radą dziewczyn Lactibios femina, zobaczymy czy pomoże uchronić sie przed tym ustrojstwem....
aaaaaaaa za ostatnim razem brałam 1 globulkę clotrimazulum i 2 gynalginu.... więc gin dał mi dawkę końską moim zdaniem ale chyba wiedział co robi, bo upławy ustały ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga dziękuję, trzymam kciuki żeby już nie wróciło żadne paskudztwo do Ciebie 😘

Ja też mam mocną dawkę bo globulki to nystatyna a krem pimafucin - to są antybiotyki 😞
No nic, mam tylko nadzieję, że to są adekwatne leki i że pomogą...
A Dzidizuś odczuwa moje zdenerwowanie bo kopie inaczej niż zwykle...

No nic zmykam spać, oby jutro był dobry dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Widzę, że jestem ostatnia. Niedawno wróciłam z grilla. Było bardzo fajnie, tylko plecy mnie trochę bolały, bo źle mi się jakoś siedziało.
Jutro dalej mąż ma wolne (długi weekend w Norwegii) i chyba jedziemy na ryby. Ja pierwszy raz w życiu 🙃 Zrobię sobie kosz jedzenia, wezmę kocyk i mam nadzieję, że pogoda dopisze tak jak dzisiaj 🙂

Dobrze, że z Magdą wszystko ok 🙂 🙂 🙂

Foga mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie. Ja jak coś ''łapię'' i biorę globulki to zajmuje jakieś 5 dni zanim mi przejdzie.

DOBRANOC MAMUSIE I BRZUSIE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...