Skocz do zawartości

Pytanko o ruchy dzidzi gdy cos robicie itp | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam pytanko dziewczynki- czy tez tak macie badz mialyscie w tych tygodniach ze jak leycie to czujecie ruchy dziecka a jak cos robicie, chodzicie itp to czujecie je bardzooo zadko badz wogole? Bo ja jak leze to czuje te ruchy ale gdy sprzatam, gotuje itp jakos ich nie czuje. Mam lozysko na scianie przedniej i wiem ze wiarze sie to z slabszym odczuwaniem ruchow gdyz lozysko je amortyzuje. Prosze o odpowiedz- pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może nie powinnam wypowiadać się na ten temat bo moja ciąża jest jeszcze za wczesna chociaż już czuje mojego skarba ale to moja druga ciąża więc co nieco już wiem. Jak chodzimy sprzątamy gotujemy dzidzia jest kołysana naszymi ruchami i po prostu śpi a jak leżymy to ożywia się i stąd bardziej odczuwamy że się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Andzia20 ja od wlasnie 26 tc zaczelam odczuwac ruchy maluszka juz nie tylko jak lezalam ale tez jak sie ruszalam, chodzilam.. 🙂a teraz to maluch non stop sie rusza nie wazne czy leze czy chodze 😁 takze nie martw sie za pare tygodni te ruchy dzidziusia beda bardzo mocne 😁 😁
POZDRAWIAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA W TYCH TYGODNIACH CIĄŻY TEŻ MIAŁAM O TO OBAWY,ALE POWIEM CI,ŻE TO NORMALNE,ŻE CZUJEMY DZIDZI LEPIEJ JAK LEŻYMY,BO TAK JAK PISZĄ KOLEŻANKI JAK CHODZISZ COŚ ROBISZ KOŁYSZESZ MALUCHA I MU SIĘ DOBRZE ŚPI,A SIĘ "DENERWUJE" JAK PRZESTAJESZ I WTEDY DAJE O SOBIE ZNAĆ 🙂I DO DZISIAJ TAK MAM ŻE JAK SIĘDZĘ ALBO LEŻĘ TO MAŁA SIĘ STRSZNIE WIERCI,A JAK COŚ ROBIĘ TO TYLKO CZASAMI SIĘ WYPINA,ALE JA JUŻ MAM KOŃCÓWKĘ TO DZIECKO JEST DUŻE.I TEŻ MIAŁAM ŁOŻYSKO NA ŚCIANIE PRZEDNIEJ I PYTAŁAM LEKARZA CZY TO MOŻE MIEĆ WPŁYW NA RUCH TO POWIEDZIAŁ,ZE TAK BO JĄ ZASŁANIA I GORZEJ CZUJĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Wam bardzo- uspokoilyscie mnie. Moja dziewczynka najbardziej daje o sobie znac rano gdy sie budze i chce polezec- wtedy tak rozrabia ze az wstaje bo sie zastanawiam czy moze pora juz na sniadanie czy cos ze taka aktywna jest 🙂 Teraz tylko martwie sie bo lezalam tydzien temu na 4 dni w szpitalu- rano mialam ostre bole brzucha i nawet nospa nie pomogla 😞 od poczatku brzuch czasem delikatnie pobolewal i nadal tak jest. Ale na ten temat zaloze inny watek. Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lata później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...