Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 Eloo no ja sie muszę przyznać że pomalutku kupuje ciuszki dla naszego maleństwa 🙂)Tak się cieszę że nie umiem się powstrzymać jak widze cos ładnego oczywiście ciuszki są w kolorach naturalnych typu żótłty,seledyn,bez i biały 🙂))mówię wam jaka to frajda 🙂))hihihi pozdrawiamy was kochane;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wszystkie 😉ja jestem dzis po kolejnym USG:] dzidzia była dziś wyjątkowo spokojna troszke sie ruszała jeden jump był ale nie chcialo mu sie za bardzo ruszac. Dzis lekarz znow wyliczyl mi na 21 styczen hehe a mialam juz 22 potem zmiana na 19 a teraz 21 w sumie nie ma duzej roznicy 😉 wiec mniej wiecej rodze w polowie stycznia 😉 superancko. Za tydzien znowu mam jakies badania ale teraz nie wiem juz na co 🙂 Jezeli chodzi o ciuszki to ostatnio kupilam takie fajne spiszki z kaftanikiem kremowe ale duze tak na 4m mysle zalezy jaki dzidzius sie urodzi ale przesłodkie. Narazie nie kupuje bo nie chce zapeszac;] ale mysle ze 6 7 m juz bede normalnie zakupy robila;] buziolki dla was mamusie i dzidziusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezeli chodzio brzuszek to zalezy ale narazie jest etap ze mam ogromny i sie chowa;] jak leze to jest chuda;p a jak wiecej pochodze to on spada mi do przodu i wystaje mi brzusio dosc sporo;p buzioleee;*

zdjecie brzusia i dzidzi z usg na stronce u mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nasze drugie maleństwo pojawi się prawdopodobnie 23 stycznia, chyba jak każda przyszła mama mam mieszane uczucia z jednej strony wielka radość z drugiej strony obawa, nasza córcia niedawno skończyła roczek i jak pojawi się drugie maleństwo będzie mieć 20miesięcy - boję się czy damy rade! ale wtedy od razu myślę kto da jeśli nie my ?? 😉


pozdrawiam wszystkie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
witam nasze drugie maleństwo pojawi się prawdopodobnie 23 stycznia, chyba jak każda przyszła mama mam mieszane uczucia z jednej strony wielka radość z drugiej strony obawa, nasza córcia niedawno skończyła roczek i jak pojawi się drugie maleństwo będzie mieć 20miesięcy - boję się czy damy rade! ale wtedy od razu myślę kto da jeśli nie my ?? 😉


pozdrawiam wszystkie !!!

Dokladniee kto da jak nie wy hehe bedzie dobrze nie ma sie co martwic tylko pierwsze dziecie musicie juz teraz przyzwyczajac do 2giego dziecka;D tak zrobila moja siostra oczywiscie nie obeszlo sie bez zazdrosci ale musicie pokazywac ze kochacie obydwoje 😉 i samo się ułoży , dziecko starsze czuje sie zagrozone gdy przychodzi nowy domownik ale z czasem to bedziesz sie martwic co zrobic zeby mlodszy nie szamotal straszego dziecka hehe;] zycze powodzenia;* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie,mój termin porodu to 2 stycznia.
Właśnie wróciłam od lekarza i jestem super szczęśliwa,znów zobaczyłam Swoje maleństwo-po raz pierwszy lekarz zrobił Mi USG brzuszne,dzidzia machała rączkami-cudowne uczucie.Wszystko jest o.k.i nawet mogę odstawić Duphaston-brałam od 4 tyg.ciąży.
To Moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża 🙂 🙂
Całe szczęście,że skończyły się te upały-Mnie wykańczały,a jak u Was Mamusie z samopoczuciem i nie tylko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia P napewno rozumie myślę że robisz dobrze dziecko nie rozumie nas jak my siebie wzajemnie ale wazne jest żebyś rozmawiała i dużo tłumaczyła...trzymamy kciuki...

A tak pozatym to cieszę się bardzo że, jest takie forum i że na bierząco możemy wymieniać się doświadczeniami.
Pozdrawiamy WAS;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam z usg, wszystko super, bejbi rośnie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, przyznam się, że trochę się martwiłam czy wszystko jest ok. Chyba ze szczęścia pójdę na zakupy 😉 Następne usg po 20 tyg, mam nadzieję, że wtedy już będzie widać czy to chłopiec czy dziewczynka 🙂 A Wy chcecie wiedzieć czy wolicie niespodziankę?
Dusia_P to było moje 3 usg, pierwsze w 5tc na pierwszej wizycie żeby sprawdzić czy jest ciąża, później w 7 tc sprawdzał czy jest serduszko, i teraz w 13tc. Następne po 20 tc. A Wy jak macie badania?
Pozdrawiam wszystkie styczniowe maleństwa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam 4 Usg jedno w 5tc później w 6 tc( na izbie przyjęć ale to ze względu na kolizję drogową) później w 8tc i teraz we wtorek mieliśmy USG aby wykluczyć chorobę zespołu Downa. I wszystko jest w porządku 🙂))Dzidziuś jest zdrowy 😁 następne USG po powrocie z wczasów 😉))i już może sie dowiemy co będzie...zresztą sama nie wiem czy chcę wiedzieć ale jeżeli medycyna daje nam taką możliwość>???możemy się wcześniej przygotować ...pozdrawiam was mamusie i wasze kruszynki ;*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w pierwszej ciąży usg miałam robione 3 razy- w 7tyg w 10tyg i 24tyg usg 3d,
natomiast teraz miałam pierwszy raz miedzy 6-7tyg, ale wtedy maleństwo nie chciało się pokazać drugi raz w 10tyg no i następne coś koło 20tygodnia.
Dziwiłam się, że miałam tylko te 3 badania, całe szczęście wszystko było ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przeżyłam szok 😲
poszłam do gina ( 11 tydz ) na USG
i doktorka powiedziała że dziecko nie żyje !!
następną wizytę miałam za tydz
doktorka powtórzyła badanie i okazało się
że jednak jest ! ponieważ " testowała " na mnie ( 12 tydz )
nowe USG i sobie tak myślę że tamto już było stare itp .
na nowym USG widziałam mojego dzidziusia .
ruszał nóżkami i rączkami .. strasznie się cieszę
że jest pod moim sercem :laugh:
jeszcez nie znam płci ale cicho liczę na
dziewczynke :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki 🙂 no nareszcie jakiś ruch na STYCZNIÓWKACH 😉
Pewnie każda za nas chciałaby teraz przyspieszyć czas i mieć już Maleństwo przy sobie, no ale... 🙂 Ja mam USG robione na każdej wizycie co miesiąc + dodatkowe na początku jak biegałam co 4 dni, żeby sprawdzić czy już coś widać 🙂 no i dodatkowe USG3D na przezierność fałdy karkowej i inne takie okropieństwa. Zawsze przed każdym USG czuję się bardzo szczęśliwa, że chociaż tak mogę przez kilka chwil pobyć z Dzieciaczkiem i popatrzeć na niego, ale zawsze też bardzo się boję i każde zawieszenie głosu lekarza przyprawia mnie o zawrót głowy. Na szczęście wszystko jest SUPER książkowo. Dzieciak coraz mocniej wywija łapkami i nóżkami, ostatnio spał i ssał kciuka (lekarz go obudził, żebym nie marudziła, że tak mało się rusza 😉 )
Czas spać, DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam jutro jakies kolejne badania nie wiem dokladnie co bede miala robione. W ogole to powiem ze ostatnio mam straszne obawy!!! Boli mnie brzuch! Często jelitaa.. ale to nic bo ostatni coraz cześciej mam uczucie jakby mnie ktoś igłą kuł wiecie to w sumie boli jest bardzo nie konfortowe boje sie ze to coś złego!?? jak myśliciee.. bo ja sama nie wiem tez tak macie?? martwie się bo wczesniej myslalam ze to moze dziecko ale to jest normalny ból ktory promieniuje no wiecie jak sie szpilka czlowiek ukuje to go boli..

Mam jeszcze jeden dylemat. nie wiem co mam robic prawdopodobnie nie mam przeciw ciał na tokspolazme bo lekarz zabronil mi kontaktowa się z kotami. Ale ja mam kota w domu który chodzi po dworze i nie da rady go zatrzymac w domu bo juz probowalam 😞 a przeciez go nie wyrzuce na bruk 😞 Pierwsze badanie na tosoplazme wyszlo dobrze widocznie nie ma tej choroby ale moze sie jej naabawic.. tak mi lekarz mowil ale jak czytalam na ten temat to pisało że te bakterie rozwijaja sie w jelicie u kota.. wiec kuwety nie dotykam kota tez nie dotykam codzienie sie sprzata odkurza myje podlogi rozumiecie staram sie.. z toaletyw ktorej jest kuweta tez nie korzystam.. i co wy byscie zrobily na moim miejscu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...